• ali2can
    Kapali Hesap

• gayet gtüzel bir konu ve bilgiler de güzel. Ama EA Grapph'tan nasıl yeni bir stadyum ID'si belirliyeceğiz?Ben çizdim, stadium builderi falan yaptım, sonra oifttolla olan bölümü de tamamladım ama sonra paintli maintli bir bölüm var orada takıldım. Şöyle videonun üstüne bir de sözlü döküman olsa(TÜRKÇE:D) çok güzel olur. Ama yine de emeklerin için sağol Gökhan Abi. FIFA 2007 için olan bölümü de inceledim. Orası da gayet güzeldi. Tebrikler.
  • Reklam
  •  
  • N.G. BARISH
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Gökhan kardes, su databaseye yazilacak olan stadium IDsinde takildim.
      Yeni stadin ID numarasi kac olacak.
      Vede olusturdugumuz FSH dosyasinin ismide IDye göre yapmak gerekiyor sanirsam.
      FIFA 07de sorunsuz aktariyordum ama FIFA 08de takildim.

Ha bide unutmadan: Stadi o formatina cevirince stadin yarisi kayboluyo nedense.

Yardimci olursan cok sevinirim.

Bu inönü stadina yazik olmasin:

Son güncelleme 24.11.2007, 22:05 tarihinde BARISH_03 tarafından yapıldı.
  • Gökhan
    Administrator

Takımı: Küçükköyspor
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: BARISH_03

Gökhan kardes, su databaseye yazilacak olan stadium IDsinde takildim.
      Yeni stadin ID numarasi kac olacak.
      Vede olusturdugumuz FSH dosyasinin ismide IDye göre yapmak gerekiyor sanirsam.
      FIFA 07de sorunsuz aktariyordum ama FIFA 08de takildim.

Ha bide unutmadan: Stadi o formatina cevirince stadin yarisi kayboluyo nedense.

Yardimci olursan cok sevinirim.

Bu inönü stadina yazik olmasin:

Dostum öncelikle tebrik ederim çok güzel görünüyor.

Veritabanında stadyum tablosunda her stadyumun sütünlarında ID numaraları yazıyor, oraya yeni bir satır ekleyip, orada olmayan bir ID yazacaksın, Örneğin, 59 numralı ID boş diye hatırlıyorum, sonra Fsh ve o dosyalarınada 59 olarak düzenleme yapıp, datalara import edeceksin.

stadın yarım çıkmasıda muhtemelen convert ile ilgilidir, eğer işin içinden çıkamazsan, dahada yardımcı olmaya çalışırım.
    Kayitli Üye

• Bilgilendirdigin icin saol Gökhan, ancak saatlerdir ugrasiyorum ama DBye bir türlü yazamadim.
      Daha dogrusu DBMasterla yaptigim degisiklikler kaydetmeme ragmen kalmiyor DBde.

Fakat diger adimlar hepsi tamam Stad sorunsuz bir sekilde o Formatina cevrildi ve Texturede FSH dosyasi icinde.
      Senin dedigin gibi 59 numarali IDyi kullandim. Yani o Formatindaki stadin adi m715__59_1 ve FSH dosyasida t226__59_1.fsh. Umarim dogrudur.
      Videoda anlattigin gibi zdata39un icinede atilmayacak bu dosyalar galiba FIFA 08de.
      Bende biraz aradim vede zData09un icine attim.

Yaptiklarim dogrumu degilmi vede Stadi DBye nasil yazacagimi söylersen cok sevinirim.
      Simdiden sagol.
  • ali2can
    Kapali Hesap

• gökhan abi ben çizdiğim stadı rapidshareye upload edip sana linkini versem sen gerisini halledebilir misin_? Çok rica ediyorum. Gerçekten çok uğraştım ama yapamadım. Eğer böyle bir iyilik yapmayı kabul edersen hemen upload edeceğim.
  • Gökhan
    Administrator

• Alıntı:

Bilgilendirdigin icin saol Gökhan, ancak saatlerdir ugrasiyorum ama DBye bir türlü yazamadim.

Fakat diger adimlar hepsi tamam Stad sorunsuz bir sekilde o Formatina cevrildi ve Texturede FSH dosyasi icinde.
      Senin dedigin gibi 59 numarali IDyi kullandim. Yani o Formatindaki stadin adi m715__59_1 ve FSH dosyasida t226__59_1.fsh. Umarim dogrudur.
      Videoda anlattigin gibi zdata39un icinede atilmayacak bu dosyalar galiba FIFA 08de.

Yaptiklarim dogrumu degilmi vede Stadi DBye nasil yazacagimi söylersen cok sevinirim.
      Simdiden sagol.

Kardeşim ben ekledim 59 numralı ID"yi, sana gönderiyorum bununla bir dene. DB master"ı pek tavsiye etmem, ben Unidb ile export edip, öyle editliyorum.

59 ID eklenmiş DataBase

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ali2can

gökhan abi ben çizdiğim stadı rapidshareye upload edip sana linkini versem sen gerisini halledebilir misin_? Çok rica ediyorum. Gerçekten çok uğraştım ama yapamadım. Eğer böyle bir iyilik yapmayı kabul edersen hemen upload edeceğim.

Gönder kardeşim, bakalım.
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Gökhan

Alıntı:
      Bilgilendirdigin icin saol Gökhan, ancak saatlerdir ugrasiyorum ama DBye bir türlü yazamadim.

Simdiden sagol.

Kardeşim ben ekledim 59 numralı ID"yi, sana gönderiyorum bununla bir dene. DB master"ı pek tavsiye etmem, ben Unidb ile export edip, öyle editliyorum.

59 ID eklenmiş DataBase

[QUOTE]Orjinal Mesajı Yazan: ali2can
      gökhan abi ben çizdiğim stadı rapidshareye upload edip sana linkini versem sen gerisini halledebilir misin_? Çok rica ediyorum. Gerçekten çok uğraştım ama yapamadım. Eğer böyle bir iyilik yapmayı kabul edersen hemen upload edeceğim.

Gönder kardeşim, bakalım.
      [/QUOTE]

çok sağol gökhan abi. hemen soon rötuşları atıp sana gönderiyorum dosyayı.
  • Reklam
  •  
  • N.G. BARISH
    Kayitli Üye

• DB icin sagol Gökhan, ancak yapamadim.
      hangi z_datalara neyi atacagimi bilmiyorum.

Stadi upload ettim, zahmet olmazsa bide sen bak istersen.
      Stadyum o Dosyasi, Texturede bmp dosyasi.

Inönü download[U]

Son güncelleme 25.11.2007, 18:43 tarihinde BARISH_03 tarafından yapıldı.
  • Gökhan
    Administrator

• Alıntı:

DB icin sagol Gökhan, ancak yapamadim.
      hangi z_datalara neyi atacagimi bilmiyorum.

Stadi upload ettim, zahmet olmazsa bide sen bak istersen.
      Stadyum o Dosyasi, Texturede bmp dosyasi.

Inönü download[U]

Tebrik ederim oyundada güzel duruyor stadyum, birkaç ufak tefek convert sorunu olmuş. Onlarda düzenlenebilir. Bu şekilde devam ederek harika stadyumlar ortaya çıkarabilirsin

Resimler,

Geri kalan işlerimizi MSN üzerinden bitirelim, gokhan@soccercenter.net

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting