• White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• Sportoto Süper Lig 1. Hafta
      Tarih: 11 Eylül 2011
      Saat: 17:30
      Stat: Bursa Atatürk Stadyumu
      Hakem: Fırat Aydınus

Bursaspor Hazırlanıyor

Süper Toto Süper Lig’in haftasında evinde Kayserispor ile karşılaşacak olan Bursaspor hazırlıklarını Özlüce Tesisleri’nde sürdürdü.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde yapılan çalışmaya yeni transferler Basser ve Tagoe de katıldı. Sağlam, yeşil-beyazlı ekipte gelenek haline dönüşen yeni transferleri alkışlatma uygulamasını bu iki oyuncu içinde yaptı. Basser ve Tagoe’yi takım arkadaşlarıyla tanıştıran Sağlam, iki oyuncuyu oyuncularına alkışlatarak moral verdi.

Sakatlığı devam eden Barış Örücü’nün katılmadığı antrenmanda yeni transfer Sestak’da izinli olduğunu için yer almadı. Sestak’ın yarınki çalışmaya katılacağı öğrenildi.

Isınma ve 5’e 2 pas-pres çalışmasıyla başlayan antrenman daha sonra yarım sahadaki çalışma ile devam etti. Bursaspor Kayserispor maçı hazırlıklarını yarın sürdürecek.

Kayserispor, Bursaspor Maçına Kilitlendi

Deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı maçla Spor Toto Süper Lig'de yeni sezona 'merhaba' diyecek olan Kayserispor, hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Tesislerde Teknik Direktör Şota Arveladze yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda sarı-kırmızılılar, düz koşu, ısınma hareketlerinin ardından taktik çalışması yaptı. Antrenmana milli takımda bulunan Zurap, Riveros, Peter Pekarık, Cem Sultan ve Okay'ın yanı sıra hafif sakatlıkları bulunan Gökhan Ünal ve Santana katılmadı. Yaklaşık bir buçuk saat süren antrenmanda Kayserisporlu oyuncuların moralinin oldukça iyi olduğu gözlendi.

Sivasspor maçının kendileri için hazırlık karşılaşması olduğunu ve bu maçı unuttuklarını belirten Teknik Direktör Şota Arveladze, "Önümüzde bir Bursaspor maçı var. Bu maça hazırlanıyoruz. Yeni sezona 'merhaba' derken taraftarımızı alacağımız sonuçlar ile memnun etmek istiyoruz" diye konuştu.

Kayserispor, Bursaspor maçının hazırlıklarına bir günlük aranın ardından Bugün start verecek.

***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • Reklam
  •  
  • Rudy5
    Kayitli Üye

• Oh be adam gibi izlenecek bi maç varmış bu hafta.Kayseri'yi izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

• Bana göre haftanın maçı. Çok zevkli geçecek bir maç mutlaka izlenmesi gereken maçlardan biri. İki takımda iyi transferler yaptı özellikle Kayserispor baya bir oyuncu transfer etti. Şota'nın geçirdiği geçen sezon yeter bu sezon kafaya oynayan bir Kayserispor olacaktır. Bu maçı kazanamasalar bile diğer haftalarda başarılı sonuçlara imza atarlar. Bu maçtan gollü beraberlik bekliyorum. Kazanan çıkarsa B . S olur.
  • White Albatros
    Kayitli Üye

• Timsah galibiyetle başlamak istiyor

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Bursaspor sahasında Kayserispor'u konuk ediyor...

MUHTEMEL İLK 11'LER

Bursaspor: Carson, Stepanov, Serdar Aziz, İbrahim Öztürk, Vederson, NDiaye, Svensson, Ozan İpek, Ahmet Arı, Bangura, Turgay.

Kayserispor: Navarro, Okan Alkan, İlhan, Eren, Hasan Ali, Abdullah, Engin, Riveros, Amrabat, Cangele, Gökhan Ünal.

MAÇ ÖNCESİ BİLGİLERİ

UEFA Avrupa Kupası Elemeleri'nde Anderlecht'e boyun eğen Bursaspor'da hedef lige iyi başlangıç yaparak moral bulmak.

Yeşil-beyazlı ekip transfer döneminin son günlerinde Volkan Şen, Sercan Yıldırım ve İbrahim Kaş gibi takımın önemli isimleriyle yollarını ayırırken, son günde Tagoe, Musa, Chretien ve Sestak'ı renklerine bağlamıştı.

Bursaspor geçtiğimiz sezonu 61 puanla 3. sırada tamamlarken, kalesinde gördüğü 29 golle Trabzonspor'un ardından ligin en az gol yiyen ikinci takımı olmuştu.

Lig tarihi boyunca Bursaspor ile Kayserispor 28 kez karşı karşıya gelirken, bu maçların 9'u Bursaspor, 12'si ise Kayserispor'un galibiyetleriyle sonuçlandı. 7 maç ise berabere sona erdi.

Hareketli bir transfer dönemi geçiren Kayserispor ise büyük umutlarla başladığı geçen sezonu yaşanan talihsiz sakatlıkların da etkisiyle 51 puanla 6. sırada tamamlamıştı.

İki takım arasında geçen sezon oynanan maçlardan ilki Bursaspor, ikincisi ise Kayserispor'un üstünlükleriyle sona ermişti.

Şota Arveladze'nin yarınki maçta geçen sezonu sakatlığı nedeniyle erken kapatan takımın yıldız ismi Franco Cangele'ye ilk 11'de görev vermesi bekleniyor.

***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • White Albatros
    Kayitli Üye

• Ozan İpek: "Rakiplere gözdağı verdik"

Bursaspor'un başarılı sol kanat oyuncusu 3-0'lık Kayserispor galibiyetini değerlendirdi.

Geçtiğimiz gün Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'u 3-0'lık skorla mağlup eden Bursaspor lige moralli bir başlangıç yaptı.

Kulübün resmi internet sitesine galibiyet hakkında açıklamalarda bulunan takımın başarılı oyuncusu Ozan İpek, "Harika bir maçtı, her şey istediğimiz gibi oldu. Açıkçası bu senenin bizim açımızdan nasıl geçeceğini herkese göstermiş olduk." dedi.

İyi bir sezon geçireceklerine inandığını da sözlerine ekleyen Ozan, "Bu takım bu sene oldukça iyi işler yapacak ve sezon sonunda zirvedeki yerini alacaktır diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

***Michael Corleone***

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting