• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ

• Emre Çolak takımla çalıştı!
      Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonun ilk haftasında, 20 Ağustos Pazartesi günü Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde ısınma ve açma germe hareketleri yapan futbolcuların, daha sonra pas çalışmaları üzerinde durduğu, ardından iki gruba ayrılarak dar alanda minyatür kale maç oynadıkları bildirildi. Antrenmanın ana bölümünde ise taktik çalışma yapıldığı kaydedildi.

Kaleciler Muslera, Ufuk Ceylan ve Eray İşcan, kaleci antrenörü Claudio Taffarel yönetiminde takımdan ayrı özel idmana tabi tutulurken, dünkü idmanda salonda çalışan Emre Çolak'ın antrenmanın tamamında takımla idman yaptığı, Semih Kaya'nın ise tedavisinin ardından çalışmalarına salonda devam ettiği duyuruldu.

Galatasaray, Kasımpaşa karşılaşmasının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Paşa'da mesai sürüyor
      Kasımpaşa, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında 20 Ağustos Pazartesi günü deplasmanda Galatasaray ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda teknik direktör Metin Diyadin yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana, koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan lacivert-beyazlılar, pas çalışmasının ardından taktik ağırlıklı bir çalışma yaptı.

Milli takımlarda bulunan Isaksson, Barış Başdaş ve Sarmov'un yer almadığı antrenmana, sezon öncesi kampında ön çapraz bağları kopan Volkan Yaman da katılmadı.
      Kasımpaşa, yarın yapacağı antrenmanla Galatasaray maçı hazırlıklarına devam edecek.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • Canio Di
    Kayitli Üye

• kasımpaşanın kadrosunun iyi olması ancak 1 gole atmasını sağları maç 3-1 yada 2-1 biter bu sene lig biraz kolay olacak eğer fenerbahçe toparlanırsa 2 takım arasında geçer

Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır.
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • İlk golü yiyerek başlarız sonrasında bulacağımız 3 golle maçı çeviririz diye düşünüyorum. Umut gollerine devam eder.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Piazon
    Kayitli Üye

• 3 isim Kasımpaşa maçında yok

Galatasaray'ın pazartesi günü Kasımpaşa ile yapacağı karşılaşmada 3 futbolcusu forma giyemeyecek.

Kasımpaşa karşısında, geçen sezondan kalan kırmızı kart cezası nedeniyle Burak Yılmaz ve TFF Süper Kupa maçının hakemi Cüneyt Çakır'a hareketi nedeniyle kırmızı kart görerek 11 maç ceza alan Engin Baytar ile (A) Milli Futbol Takımı'nın Avusturya ile yaptığı hazırlık maçında sakatlanan Semih Kaya, takımdaki yerlerini alamayacak.

Öte yandan, transferi kısa süre önce tamamlanan Brezilyalı yıldız Felipe Melo'ya da teknik direktör Fatih Terim'in ilk 11'de şans vermesi beklenmiyor.

Türk Telekom Arena'da saat 21.00'de başlayacak Galatasaray-Kasımpaşa karşılaşmasını hakem Fırat Aydınus yönetecek.
  • cimboom
    Haber Editörü

• Aslan umudunu kaybetmez

G.Saray, Kasımpaşa'yı 87'de Umut'un attığı golle yenerek sezona 3 puanla başladı.

Son şampiyon Galatasaray, sezona Kasımpaşa maçıyla başladı. Melo ve Amrabat'ın yedek başladığı, yeni transferler Dany Nounkeo, Hamit Altıntop ve Umut Bulut'un ilk 11'de başladığı maça ilk dakikalarda ağırlığını koymak isteyen sarı-kırmızılılar, bu amacına ancak 30. dakikadan sonra ulaştı. Bu dakikaya kadar evsahibi ekibin baskı kuramamasında Kasımpaşa'nın dirençli futbolu etken oldu.

Kasımpaşa ise 17. dakikada karşısında Dany'yi buldu. Bu dakikada Djalma kaleci Muslera'yla karşı karşıya kaldı, vuruşunda Uruguaylı kaleci topu çeldi. Dönen topta Dany, önce Uche'nin ardından Hakan Özmert'in vuruşlarına ayak koyarak mutlak gol pozisyonlarını önledi.

Galatasaray'ın en tehlikeli atağı ise 32'de gerçekleşti. Bu dakikada Hamit'in pasında cezasahası sol içinde topla buluşan İsveçli golcü şutunu çekti. Top az farkla auta gitti.

35'inci dakikada ise Galatasaray'ın golü geldi. Cezasahası sağ ön çizgisi üzerinde kazanılan serbest vuruşu Emre Çolak arka direğe ortaladı. Galatasaray'ın formda ismi Umut Bulut, kafayı vurdu. Kasımpaşa'nın yeni transferlerinden kaleci Isaksson topu ağlarında gördü.

Golün ardından Kasımpa kısa süreli canlanmasına karşın, Galatasaray oyundaki üstünlüğünü tekrar ele geçirdi. Buna karşın iki ekibin de gol çabası sonuç vermedi ve ilk yarı 1-0 Galatasaray'ın üstünlüğüyle sona erdi.

İkinci yarı G.Saray daha etkili taraftı. Defansın arkasına atılan toplarla gol arayan sarı-kırmızılar, 52'de direğe takıldı. Hamit, cezasahası sağ içinden sert vurdu, top direkte patladı.

69'da ise Kasımpaşa'nın golü geldi. Cezasahası dışından kazanılan serbest vuruşta top altıpas ön çizgisi üzerine geldi. Demarke durumdaki İlhan Eker, kafayı vurdu, top sağ direğin yanından
      ağlara gitti.

Galatasaray'da Melo ile Sercan, Hamit ile Elmander'in yerine 74'te oyuna girdi. İki oyuncunun oyunu hareketlendirmesi beklenirken, bunlardan rol çalanlar Emre ve Umut oldu. Kasımpaşa, zaman zaman tehlikeli ataklar gerçekleştirmesine karşın gülen taraf Galatasaray oldu. Emre, serbest vuruşu bu kez bu kez sağ kanattan cezasahası içerisine ortaladı. Umut Bulut bir kez daha kafayı vurdu, top ikinci kez Kasımpaşa ağlarıyla buluştu.

Son şampiyon Galatasaray, maçı da Galatasaray 2-1 kazanarak sezona başlarken, golcü Umut Bulut çok can yakacağının sinyallerini verdi. İki asist yapan Emre Çolak ise formayı kimseye kaptırmayacağının sinyalini verdi.
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • cimboom
    Haber Editörü

• ByMCM tarafından gönderilen mesaj
      Galatasaraylı arkadaşlar şimdiden geçmiş olsun yabancı sayısı kuralı ihlal edildi Galatasaray hükmen 3-0 mağlup'tür.
      Kim demis?
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Tam anlamıyla hakimi olduğumuz bu maçı kazanamasak kötü olurdu bizim açımızdan. Oyun anlamında en iyi olduğumuz dönemlerde talihsiz bir gol yesek de şokunu çabuk atlatıp oyun disiplininden kopmadan geç de osla tepki vermeyi başardık.

Semih'in yokluğu savunmada ciddi sıkıntı yaratabilir gibi gözüküyor ilerisi için. Umarım BJK maçında sahada olur. Ujfalusi fizik açıdan ne kadar yeterli olursa olsun çabuk oyunculara karşı ciddi zaafı var. Semih'in dönüşüyle 2 çabuk ve teknik stoper ile ligde çok rahatlarız. Hamit'in daha zamana ihtiyacı olduğu açık. Ama o kadar çok yönlü bir isim ki uzun vadede çok yararlı olacağını düşünüyorum. Keza Amrabat'ın da fizik olarak eksikleri var. Ancak defansif açıdan sırıtmayacağının sinyallerini veriyor. Fatih Terim onu oyuna almakla hata yapsa da sonradan yaptığı 2 doğru değişiklik ile hatasından fazlasıyla döndü. Melo'nun ben haftaya da 11'de olacağını pek sanmıyorum açıkçası. Fizik açıdan o da iyi durumda değil. Ama oyuna girdikten sonra varlığı bile orta sahayı rahatlattı. O bölgede sert bir ismin eksikliği bugün fazlasıyla göründü. BJK maçında bu açıdan sıkıntı yaşar mıyız bilmiyorum ama Melo'nun en kısa sürede takıma girmesi şart. Forvet ikilisine gelince, Elmander-Umtu bu takımın ideal ikilisi olamaz. Cezası bittikten sonra Burak-Umut veya Elmander-Burak oynamalı. 2 yıpratıcı yerine 1 tane son vuruşu olan ve çabuk forvet ile oynamak daha doğru olur bizim adımıza. Her ne kadar ilerleyen haftalarda yeni transferlerin takıma monte edilmesiyle kulübeye çekilecek gibi görünse de bir Emre Çolak gerçeği var tabi. Geçtiğimiz sezon gösterdiği büyük gelişimi sürdürüyor. Ne kadar çalıştığı da belli oluyor.

BJK ile sezon başı oynamamızın kötü olduğunu düşünüyorum. Bu sezon ilk kez taraftarının önüne çıkacak bir takım söz konusu. Kendini göstermek isteyen, çok koşup mücadele eden isimlere sahip bir takım. Bize ters gelebilirler. Ancak takımın son yıllarda büyük maçlardaki başarısı da ortada. Bu durumu leyhimize çevirebiliriz. İnönü'den alınacak bir galibiyet tadından yenmez. ŞL işin içine girince sıkışık maç trafiğinde yaşanabilecek olası kayıplar için sezon başı alınacak puanlar önemli.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Reklam
  •  
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Yok öyle birşey GS 6 yabancı oldu sonradan sen yazınca baktım öyle bir durum yok

Besiktas, we came here to die with you
  • cimboom
    Haber Editörü

• Melo ve Sercan oyuna girerken oldu. Melo girdiginde yabanci sayisi 7 oldu ama ayni andA Elmander cikip yerini Sercan'a biraktigi icin yok bisey. Hemen timsaha yatmayin.

Maca gelecek olursak Dany bizim canimizi fazlasiyla yakabilir. Bugun onun sayesinde gol yedik zaten. Selcuk Inan bugun sanki yoktu resmen, yada bana mi öyle geldi bilmiyorum. Kasimpasa'ya gelecek olursak bu sene cok can yakar gibime geliyor. Teknik direktörleri mactan önce hedef ilk 10 demisti yanlis duymadiysam.
      - Fatih Terim!
      Twitter

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting