• Canio Di
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Hala 2 değişiklik yapıldığında sahada 7 kişi var diyosun baya belli futbolu takip ettiğin yani daha bilgili biriyle konuşmak lazım karşılıklı bilmeden ısrar eden insanlar forumuda sıkıyo dünkü değişiklik bölümünü bir dha izle istersen

Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır.
  • Reklam
  •  
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • nusta055 tarafından gönderilen mesaj
      Dün Markus da dedi bizim sportif sorumlu da dedi. Hakeme özellikle dedik 2 oyuncu çıkarıp 2 oyuncu alıyoruz diye. Markus da eğer melo girdikten sonra maç başlasaydı ve ondan sonra Sercan girseydi kural ihlali olurdu dedi. Fakat aynı anda yapıldı değişiklikler sorun yok. Biraz öğren, araştır öyle gel ByMCM.

Ben maçı izledim ne olduğunu da biliyorum ayrıca Galatasaray maç kazanınca parayı size vermiyorlar bu yüzden o kadar yüklenmenize gerek yok.
  • Canio Di
    Kayitli Üye

• işte son yazdığın cümle yüzünden bile hiçbişeyden anlamadan boş konuştuğun belli neyse artık çok uzatmamak gerek

Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır.
  • ByMCM
    Kayitli Üye

• Canio Di tarafından gönderilen mesaj
      işte son yazdığın cümle yüzünden bile hiçbişeyden anlamadan boş konuştuğun belli neyse artık çok uzatmamak gerek

Bir pozisyonla hiçbirşey anlamamış oluyorum neyse nasıl düşünürsen düşün daha uzatmayacağım.
  • 03Gs1905
    Administrator

• 1-Şükür Hanedar 4. hakemi öncelikle diğer değişiklik yapılması yönünde uyarıyor.
      2-4. hakem bir sıkıntı olmaz şeklinde mimiklerde ve sorun yok diye belirtiyor.
      3-Melo özellikle bekliyor Elmander'in sahadan çıkmasını.
      4-Oyun maçın hakemi tarafından tekrar başlatılmamış durumda.

Galatasaray'ın bu sene ligi silip süpürebilecek tarzdaki görüntüsü birilerinin gözünü korkutmuş demek ki, erkenden ağlamaya başlamışlar. Sorun değil incelesin PFDK eğer ceza almamızı gerektiren bir durum varsa versinler gereken cezayı. Nasılsa işin içinde Galatasaray adı olunca ibret olsun diye bol keseden ceza verip 6 puan bile silebilirler bizden belli olmaz bu federasyona...
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • BuDu_17
    Kayitli Üye

• Kural hatası filan yok. Hiç kimsenin ergen gibi birbirine "hükmeni yediniz, geçmiş olsun" yada "şikeciler, ağlamayın" gibi sözler söylemeye hakkı da yok.

İlk haftalarda ister iyi, ister kötü oynayın fakat galip gelin yeter. Telafisi olsa da ligin başında kaybedilen puanlar ileride çok baş ağrıtır. Yarım puanın ne kadar önemli olduğunu son 2 sezonda gördük.

Umut Bulut'un Fransa'da kendini ne kadar geliştirdiği belli oluyor. Forvet hattında ilk tercih de bundan sonra Umut olacaktır. Baros gibi bir oyuncunun takımdaki 5. seçenek olması GS'nin hücum zenginliğinin bir göstergesi.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ligi alıp götüreceklerini düşünüyorum fakat iki takım arasında da bariz bir puan farkı olacaktır. Henüz ilk maç olabilir fakat şampiyonlukta GS'nin büyük bir avantajı var. Fenerbahçe'nin gruplara kalamayacağını düşündüğümden GS'nin tek dezavantajının bu kulvarda oluşabilecek sakatlıklar olduğunu düşünüyorum. Aksi takdirde pek fire vermezler.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting