• OziLy
    Haber Editörü

Takımı: Fenerbahçe SK

• Maç: Bursaspor-Fenerbahçe
      Tarih: 12 Aralık 2011, 20:00
      Stad: Bursa Atatürk

Timsah, Fener'e bileniyor

Spor Toto Süper Lig'in 15'inci haftasında pazartesi akşamı Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Bursaspor, sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Özlüce Tesisleri'nde, teknik direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde yapılan antrenmana yoğun ilgi gösteren taraftarlar, futbolculara çiçek, baklava ve üzerinde Bursaspor amblemi olan tarihi bir radyo hediye ettiler.

Antrenmanda tedavileri devam eden Turgay, Basser, Stefanov, Mehmet Sak ve Adem takımdan ayrı olarak çalıştı. Isınma koşularıyla başlayan antrenmanda futbolcular, daha sonra yarı sahada teknik ve taktik ağırlıklı çalışma yaptı. Yeşil-beyazlılar, yarın yapacakları çalışmayla hazırlıklarını sürdürecek.

Bu arada, antrenmanı Svenson'nun babası Stig Svenson'da izledi

İletişim

Twitter
      Facebook

Beşiktaş Anadolu Lisesi
  • Reklam
  •  
  • Roy Dream
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Haftanın 2. derbisi. Bursa'nın kazanması lazım.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Melih haklı Stoch oynarsa Fenerbahçe rahat galibiyete ulaşır bence

Besiktas, we came here to die with you
  • Neo
    Administrator

• ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • O kadar sıradan o kadar kötü bir kadroya sahipler ki önemli olan maça nasıl hazırlandıgı Bursa'nın. GS'den puan çıkarsak bu maçı kazanacagımızı pek düşünmezdim ama FB için sanki başka bir ihtimal yokmuş gibi bu maç öncesi. Revizyona gidecek olmamız çok önemli kadro kalitemiz çok ciddi bir şekilde üstün. Alex, Dia, Stoch ve en önemlisi Semih bu 4'ünden 2si bu maça damgasını vuracaktır aksi halde işimiz çok süpriz bir gole kalır o da olmazsa puan kaybı kaçınılmaz.
      Takım yeter ki GS yenilgisi sonrası şunu unutmasın, yenersek bu maçı liderle puan puanayız bu kadar basit.
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Bursa'nın yeniden zirve yarışına ortak olabilmesi için uzun süreli bir seriye ihtiyacı var. Bu seriyi başlatmak için de bundan iyi bir maç olamaz. Alınacak bir FB galibiyeti birçok şeyin değişmesi anlamına gelir Bursa'da. Bunun bilincinde olan Ertuğrul Sağlam'ın da Fener'i iyi analiz ederek zaaflarına iyi çalıştığını ve takımını da iyi hazırlayacağını düşünüyorum. FB ağırlıklı bir maç olur ama Bursa yenilmez bence. Çünkü yenilmeleri bu sezonun kalananın boşa geçmesi demektir onlar için.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • cimboom
    Haber Editörü

• Suan dakika 87. Buraspor bitmis ölmus. Bu takimmi sampiyon oldu iki sene önce diyebilirim cok rahat. Fener haketti 3 puani. Ancak Stoch okadar cok top öldurduki/kacirdiki, 2.golde ee bari bunu at lutfen dedim. Iyi oyuncu vesselam ama ölduruyor toplari. Belkide baskasi olmadigi icin mecbur suta giriyor ama herzamanda sut olmazki bilader. Fenerin ilk golunu kacirdim ama ikinci gol 100% Alex sayesinde. Tebrikler.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting