• Moussa
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Maçın dönüm noktası Gökhan Gönül'ün topu çizgiden çıkarmasıydı. O gol olsaydı şuan sonuç böyle olmazdı. İyi oynadık diyebilirim. Selçuk'da 10 km koşmuş. Selçuğuma bak be
  • Reklam
  •  
  • MateJa
    Moderator

• Moussa tarafından gönderilen mesaj
      Maçın dönüm noktası Gökhan Gönül'ün topu çizgiden çıkarmasıydı. O gol olsaydı şuan sonuç böyle olmazdı. İyi oynadık diyebilirim. Selçuk'da 10 km koşmuş. Selçuğuma bak be

O pozisyondan önce Semih'in de çıkardığı bir top var. O da çizgiden sayılır

Stoch Stoch. Sahanın en iyisiydi, hucumda çok yararlı oynadı.

• Ulan Özer Hurmacı ulan.Saç baş yoldurtur bu adama yemin ediyorum.Çok güzel düşürdü 2 kişiyi düzgünce yerden köşeye salsa 3-0 dı maç.Dönüm noktası Gökhan Gönül'ün çizgiden çıkardığı top.Sahanın en iyisi ise Stoch'tu bana göre.Adamın 90'dan aşağıya golünü görmedim.Böyle devam.
  • Melih_Korkmaz__
    Kapali Hesap

• Bu sezonki en iyi oyunumuz diyebilirim serdar kesimal da daha formayı vermez bekire felan bu takıma bi alper potuk bide hızlı forvet bizi uçurur
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
  • Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bursaspor forumunun kaldırılması yakındır Böyle bir skor bekliyordum maçtan önce de. Fenerbahçe iki maç üst üste (hele ki bu iki takım da şampiyonluk iddiası olan takımlarsa) puan kaybetmenin birçok açıdan takımı olumsuz etkileyeceğinin bilincinde çıktı maça ve hakettikleri galibiyeti aldılar. Bursaspor için devre arası kadroda ve hatta gerekirse teknik ekipte bir revizyon yapılmazsa ligin sonu pek parlak görünmüyor.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting