• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ

• Tarih: 22 Aralik 2011
      Saat: 20:30
      Stat: Kamil Ocak

Gaziantepspor, Bursa maçına hazırlanıyor..

Gaziantepspor, Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında karşılaşacağı Bursaspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetiminde yapılan antrenman ısınma koşusu ve açma germe egzersizleri ile başladı. Antrenmanın ana bölümünde pas ve dört kaleli oyun çalışmaları yapıldı. Antrenman soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlandı.

Antrenmana tedavisi devam eden Ivan De Souza ve A2 takımda bulunan Süleyman Özdamar, Taşkın Çalış, Çetin Güngör, Orhan Gülle ve Mehmet Yiğit katılmadı.

Bursaspor ara vermeden çalışıyor

Bursaspor, hafta sonu Gazianteppor ile yapacağı maçın hazırlılarını sürdürüyor.

Özlüce Tesisleri'nde teknik direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde yapılan ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanın ilk 20 dakikası basına açık olarak gerçekleşti. Basına açık bölümde yeşil-beyzalı futbolcular, ısınma koşuları ile pas-pres çalışması yaptı.

Basına kapalı bölümde ise yeşil-beyazlı futbolcuların taktik ağırlıklı çift kale maç oynadığı öğrenildi.

Bursaspor, Gaziantespor maçı hazırlıklarına yarın devam edecek.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Sezon başı iki takımdan beklentiler çok yüksekti özellikle Gaziantepspor'un geçmiş iki sezonda Bursaspor ve Trabzonspor nasıl sonuna kadar şampiyonluk yarışı içerisinde oldularsa bu sezonda Gaziantepspor'un sonuna kadar zirveye oynayacağını düşünüyordum. Ama sezonu erken açıp Avrupa'dan elenmenin verdiği moral bozukluğu ile lige de kötü bir başlangıç yaptılar. İşler istenildiği gibi gitmedi. Bursaspor'da kemikleşen kadroyu lüzumsuz bir şekilde bozdu. Ligin en iyi sağ bek oyuncularından biri Ali Tandoğan, orta sahanın yükünü çeken İvan Ergic ve Volkan'ın yeri dolmadı. Alınan oyuncuların özellikle yabancı oyuncuların performansı çok kötü. Karşılaşmayı ev sahibi takımın kazanacağını tahmin ediyorum. Bursaspor'da kötü gidişat devam eder.
  • Roy Dream
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Gaziantep 3-2 alır bu maçı.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting