• adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Melo'nun pozisyonu bariz ofsayt değildi öncelikle onu söylemek lazım. Zor bir pozisyondu hakemler için, görülemeyebilir. Ben o maçta Hüseyin Göçek'in inanılmaz hatalar yaptığına inanmıyorum. Kontrolü kaybettiği oldu ama taraftar içindekileri kusmak için o maçı kullandı. Keza oyuncular da kötü giden sezondan sonra o maçta patladılar. Sonra her şeyin suçlusu yine hakemlermiş sanki Beşiktaş müthiş bir sezon oynamış gibi gösterilmeye çalışıldı. O maçı kazansaydanız sanki şampiyon olacaktınız ya neyse İki takım arasında dağlar kadar fark vardı o zaman. GS'ın o maçı kazanacağı siyahla beyaz kadar belliydi.

Burak'ın pozisyonu için daha önce söylediğimi tekrarlıyorum. Çok ustaca arka ayağına müdahale varmış gibi gösterip kendini atıyor. Bu şekilde de yardımcıyı aldatıyor. Orta hakem pozisyona yakın olsa görmesi mümkün olabilirdi ama yardımcısına uymak durumunda kaldı, o da hatalı bir karar verdi. Bunun dışındaki bütün takdir haklarını BJK leyhine kullandı, hiç olmadık pozisyonlarda faul verdi. Toraman'ın kaç kere atılması lazımdı sayamadım mesela.

Hakemler nasıl geçen sezon sizin leyhinize üst üste hatalar yaptıysa aleyhinize de yapabiliyor. Futbolun içinde var bu. GS maçlarına denk gelmesi talihsizlik, bunun arkasında kasıt aramaya gerek yok sanki federasyonun başındaki adam GS'ye bayılıyormuş gibi
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Reklam
  •  
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • O maçı kazanabilmemiz için şampiyonluğa oynamamız mı gerekiyor du ? Üçüncü bitirip gelecek sezon için Avrupa kupalarında bir tane eksik ön eleme oynamak varken, sezonu 1,2 hafta daha geç açmak varken. Sonuçta hiç bir iddaa olmasa da bunun adı derbi ve derbilerde hakem hataları olunca tepkinin boyutu değişiyor. 0-0 biten maçta Almeida'nın verilmeyen golü çok konuşuldu mu ? hayır. Hataların devamı gelince önceki hatalarda göz önüne getirildi. Ayrıca taraftarın kime,niye tepki gösterdiği, taraftarı hangi oyuncunun tahrik ettiğini sende biliyorsun bende. O maçı kazansaydık şampiyon olamayacaktık aynı Fenerbahçe'yi sahamızda 1 - 0 yenip şampiyon olamadığımız gibi. O açıdan bakarsan. Çok ilginç bir bakış açısı 3'de 0 çeken bir takım sahasında Fenerbahçe'yi yenemeseydi belki de şampiyon olamayacaktınız. Fenerbahçe o maçı kazansaydı lider oluyordu çünkü.

Burak'ın pozisyonu hakkında oyuncuya, hakemlere yönelik söylenenler söylendi. İnşallah bundan sonra başka takımların puanları çalınmaz.

Geçen sezon Antalyaspor'un verilmeyen golü dışında diğer hataların kasıtlı olduğunu düşünüyor musun ? Melo'nun pozisyonuna zor diyorsun ama Antep'e attığımız golde de milimlik ofsayt vardı. Oda zor bir pozisyondu. Onun dışında Bursaspor maçında Rüştü'nün çizgide tuttuğu topta gol falan olduğunu düşünmüyorsun dimi ? Bizim lehimize yapılan hakem hatalarını açıkça yazabiliyorsun ama Kayserispor maçıyla birlikte saha içi ve saha dışında aleyhimize verilen kararları da belirtmelisin.
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Melo'nun golü bariz ofsayt değil miydi Peki birşey soracağım bu konuda bazıları sürekli fotosunu paylaştı.Bizim Gaziantep'e 90+6'da attığımız gol çok mu netti herkes bunun üstüne gidiyor.

Beşiktaş 11-12 sezonuna çok iyi başladı 20 maçlık namağlup serisi yakaladık ancak Play Off ve AVL maçları bizi yıprattı her 3 günde 1 maç yaptık.Biz belki 16 Nisan'daki maçı kazansaydık şampiyon olamayacaktık ancak biz o maçı kazansaydık sizde şampiyon olamayacaktınız.Beşiktaş geçen sene oynadığı İstanbul derbilerinde her maç rakibine üstünlük sağlamış bir takımdır..

Toraman'ın kaç kere atılmasını bilemem ancak geçtiğimiz sezon oyuncularınızın yaptığı pislikler cezalandırılmadıysa bu maç penaltıya kadar gayet iyi yönetildi.Ne olduysa o penaltı bitirdi zaten maçı

Ayrıca eklemek istiyorum o Beşiktaş lehindeki hatalar hakkında bir fotoğraf vardı.

Beşiktaş -G.Antep 90 +6 dakika uzatıldı 8 dakika oynandı bunu bilmemek için futbolu bilmiyor olmak gerekir.Duraklama anlarında oyun gene durursa üzerine eklenir ve maç atak sırasında bitmez.

Beşiktaş-Antalya maçında çizgiyi geçen top diyorsunuz o pozisyonu bir daha izleyin başından sonuna kadar o gol pozisyonundan önce ofsayt olduğunu göreceksiniz bariz..

Besiktas, we came here to die with you
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Ben hiçbir pozisyonda kasıt aramıyorum ki zaten Demek istediğim de bu. Hem aleyhinize hem de leyhinize yapılan hatalar kasıtlı değil.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• Ben Antalyaspor maçında verilmeyen golün kasıtlı verilmediğini falan düşünmüyorum yanlış anlaşılmasın Diğer pozisyonlara göre onu ayırdım. Senin yazdığın pozisyonla karşılaştırdım benzerlik açısından.
  • Reklam
  •  
  • Taciturn
    Haber Editörü

• Hsynbb tarafından gönderilen mesaj
      Taciturn tarafından gönderilen mesaj
      @hsynbb

http://inciswf.com/taam.swf

Bunu gönderince Hero oldun Taci adamsın Neyse siz takılın burada

Burda takılan sensin bilader,her mesaja video ve fotoğrafla cevap verip 'cool' olmaya çalışan da

Zizou.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting