• HeDeoN
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Sende kabul ediyorsun yani Aybaba şampiyon yapamaz bu takımı diye
      Miguel Veloso 4
      Mario Mandžukić 9
      David Beckham 23
      Edin Džeko 10
  • Reklam
  •  
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Ağzımı açtırma yürü git

Besiktas, we came here to die with you
  • Highlander
    Kayitli Üye

• HeDeoN tarafından gönderilen mesaj
      Sende kabul ediyorsun yani Aybaba şampiyon yapamaz bu takımı diye

Mustafa yüzde yüz haklı.

• HeDeoN tarafından gönderilen mesaj

Peki Samet Aybaba bu takımı şampiyon yapacak kapasitede değil anladık. Galatasaray maçını kaybettin, ardından 2,3 maç daha kaybettin, Quaresma'yı kadroya almadın ve sonunda Samet Aybaba istifa etti veya gönderildi. Samet Aybaba'dan sonra Mourinho'yu getirsen bu takımın başına şu şartlarda Beşiktaş'ın şampiyon olacağına inanıyor musun ? aklın,beynin basıyor mu buna ? Senin rakiplerin sana kombine satışında %80 fark atıyor, medyadaki bakış açısı iyice değişmiş ve taraftarlarının desteği ile rakiplerin her alanda hobi yapmışken şu şartlarda gerçekçi olmak zor geliyorsa bu kafaya devam. Bu takımdan şampiyonluk beklemek hayalcilik. Quaresma'nın gönderilmek istenmesi yönetimin tasarrufu.
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Gerçek Beşiktaş'lıları tanıdım kimlerle muhattap olacağımıda anladım siz rahat olun Çok QJK'lı var burada

• Canio Di
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Öncelikle maç her skora açık olabilir sonuçta derbi ancak oyun olarak ne olacağı belli he ayrıca beşiktaş inşallah bugunlerinı aramaz bir kulup en zor anında bu kadar az kombinemi satar yazıktır hala q7yi satmayın diyolar onun parasını yine ceptenmi verecekler ozaman gidiceksin kulube yardım ediceksin öyle saçma şeymi olur inşallah beşiktaş mucizeyi gerçekleştirirde şampiyonluğa oynar yoksa çok boş bir lig izleyeceğiz

Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır.
  • HeDeoN
    Kayitli Üye

• Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      HeDeoN tarafından gönderilen mesaj

Peki Samet Aybaba bu takımı şampiyon yapacak kapasitede değil anladık. Galatasaray maçını kaybettin, ardından 2,3 maç daha kaybettin, Quaresma'yı kadroya almadın ve sonunda Samet Aybaba istifa etti veya gönderildi. Samet Aybaba'dan sonra Mourinho'yu getirsen bu takımın başına şu şartlarda Beşiktaş'ın şampiyon olacağına inanıyor musun ? aklın,beynin basıyor mu buna ? Senin rakiplerin sana kombine satışında %80 fark atıyor, medyadaki bakış açısı iyice değişmiş ve taraftarlarının desteği ile rakiplerin her alanda hobi yapmışken şu şartlarda gerçekçi olmak zor geliyorsa bu kafaya devam. Bu takımdan şampiyonluk beklemek hayalcilik. Quaresma'nın gönderilmek istenmesi yönetimin tasarrufu.

Beşiktaş gibi kaliteli bir takımdan şampiyonluk beklemiyor musun yani?Şartlarda ne var sanki takımın bütün oyuncları gitmiş kulübe haciz gelmiş alt yapı oyuncularıyla çıkıyoruz ki şu şartlarda Beşiktaş şampiyon olamaz diyorsun borcumuz olabilir normal bişey.Bursaspor'un şartları çok mu iyiydi kadrosunu harkulademiydide şampiyon oldu.Bana açıklar mısın lütfen.Hayalcilik ne demek ya inanamıyorum
      Miguel Veloso 4
      Mario Mandžukić 9
      David Beckham 23
      Edin Džeko 10
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Bazı insanlar ne boş konuşuyor... Siz Quaresma'yı hala ilk sezonunda ki gibi mi sanıyorsunuz? Adam koşmuyor çalım desen yüzde 90'ı top kaybı pas desen o da top kaybı anlayacağınız yılda 3.6 m € çöpe gidiyor. Gerekirse 3-4 Milyon teklif gelsin yine satın. Neymiş beyfendi Rusya yada Çin'e gitmezmiş sen daha Beşiktaşta yapamıyorsun Avrupa da mı oynayacaksın? Anadolu da Quaresma kadar katkı yapan ve onun 10 katı daha az para alan futbolcular var. Geçen gün Abdullah abi söylemişti modern futbola en ters taraftar varsa o da Beşiktaş taraftarı bir arma öptü diye ruhuyla oynuyor mu oluyor? Madem ruhuyla oynuyor o zaman 10 Dakika koşsun o bile yok. Gel gelelim önümüzde ki maça; Galatasaray çok iyi bir kadro kurdu eğer tamamen eksiksiz çıkarsa Beşiktaş'ın yenmesi çok zor olur. Almeida iyi ki de sakat onun kadar tabiri caiz ise ''Kova'' bir adam görmedim adamda top kontrolü diye bir yok resmen o da aldığı her topu kaybediyor onun yerine Mustafa Pektemek-Holosko ikilisi daha iyi olacaktır olmadı Batuhan'ı Pektemek yerine oynatabilir Samet Aybaba. Bu maçta kilit isim defans olacaktır Sivok-Escude eğer iyi kilitleme yaparsa Galatasaray dan en az 1 puan alabiliriz.
  • HeDeoN
    Kayitli Üye

• CerberusQ7 tarafından gönderilen mesaj
      Gerçek Beşiktaş'lıları tanıdım kimlerle muhattap olacağımıda anladım siz rahat olun Çok QJK'lı var burada

Arkadaşım ne QJK'si neyin derdindesin ben seni anlamıyorum.Adamı satamadın elinde kaldı neden boş yere para vericeksin Beşiktaş'lı oyuncular oynayıp g*tünü yırtıp sahada mücadele vericekken.Quaresma evinde havuzunda gününü gün ederken para kazanacak.Adama boşu boşuna para vermektense oynaksınlar diyoruz anlamıyor musun hala.Eğer bunun adı QJK'likse evet ben QJK'liyim.
      Miguel Veloso 4
      Mario Mandžukić 9
      David Beckham 23
      Edin Džeko 10
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Adam oynayamaz diyorum peki sen bunu anlayabilecek kapasite değil misin en az 8.hafta yetişir lige .. Quaresma yatıyor diyorsunuz ulan Quaresma yatarken 5 gol 7 asist yaptı bunu niye söylemiyorsunuz.Adama indirip yaptırmaya çalışıyorlar.Taraftar Nevzat Demir'e yürüdü.Ahmet Nur Çebi "Quaresma 1 adım atsın biz 3 adım atıcaz" dedi biz bu kadar şey yaptık Quaresma eğer gerçekten Beşiktaş'ı seviyorsa indirim yapar

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting