• HeDeoN
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • CerberusQ7 tarafından gönderilen mesaj
      Adam oynayamaz diyorum peki sen bunu anlayabilecek kapasite değil misin en az 8.hafta yetişir lige .. Quaresma yatıyor diyorsunuz ulan Quaresma yatarken 5 gol 7 asist yaptı bunu niye söylemiyorsunuz.Adama indirip yaptırmaya çalışıyorlar.Taraftar Nevzat Demir'e yürüdü.Ahmet Nur Çebi "Quaresma 1 adım atsın biz 3 adım atıcaz" dedi biz bu kadar şey yaptık Quaresma eğer gerçekten Beşiktaş'ı seviyorsa indirim yapar

Sen bizi şimdi bu lafınla Quaresma düşmanıymış gibi gösteriyorsun.Ben 2 saattir adamı destekliyorum burda.Ben Quaresma yatıyor demedim takıma alınmassa boş para verilecek diyorum Quaresma yatıyor diyorsunuz ulan Quaresma yatarken 5 gol 7 asist yaptı
      Miguel Veloso 4
      Mario Mandžukić 9
      David Beckham 23
      Edin Džeko 10
  • Reklam
  •  
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Ben onu genel olarak söyledim.Quaresma keyfi bir oyuncu ancak takımın en iyi oyuncusu .. Adamın lig maçında oynaması için 1,5 ay'a ihtiyacı var.Ayrıca Quaresma hakkında yazdım yukarıda Ahmet Nur Çebi'nin dediğini falan

Besiktas, we came here to die with you
  • HeDeoN
    Kayitli Üye

Ben onu genel olarak söyledim.Quaresma keyfi bir oyuncu ancak takımın en iyi oyuncusu .. Adamın lig maçında oynaması için 1,5 ay'a ihtiyacı var.Ayrıca Quaresma hakkında yazdım yukarıda Ahmet Nur Çebi'nin dediğini falan

TAKIMIN EN İYİ OYUNCUSU.Bırakında biraz pahalı olsun.Cenk'e zam yapacaklarına o parayla Q7'nin parasını verselerdi.
      Miguel Veloso 4
      Mario Mandžukić 9
      David Beckham 23
      Edin Džeko 10
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Cenk kötü kaleci mi ? her kaleci hata yapar.Biz Ronaldo'da gelse 3.750 verecek durumda değiliz

• HeDeoN
    Kayitli Üye

Cenk kötü kaleci mi ? her kaleci hata yapar.Biz Ronaldo'da gelse 3.750 verecek durumda değiliz

Ronaldo gelsin 5 te verirler 10'da verirler sen rahat ol.
      Miguel Veloso 4
      Mario Mandžukić 9
      David Beckham 23
      Edin Džeko 10
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Gelsinde versin o zaman bekliyoruz.Takımına bu kadar güvenmeyen adam nasıl oluyorda hala konuşma yüzü bulur anlamam ..

• Matthaus
    Kayitli Üye

• HeDeoN

Bilip bilmeden atıyorsun. Quaresma belki takımla birlikte antrenmanlara çıkmıyor, maç kadrosuna alınmıyor diye zamanını evinde geçirmiyor. Kendisine verilen özel program dahilinde özel antrenman yapıyor, yapmak zorunda. Bir şeyleri yazmadan önce takip et, haberin olsun öyle yaz.

Geçen sezon ile bu sezonu kıyaslamaya kalk takım içinde bu sezon ki imkanlar daha iyi diye düşünüyorum. Yönetim belli bir bütçe belirleyerek bu sezonun planlamasını yaptı ve transfer sezonunu oyuncu alışı ve satışlarını hesapladığın zaman sıfır maliyetle kapatmak üzere. Bir çok oyuncu ücretinde indirime giderek oyuncu maaşlarına düzenleme getirildi ve bazı oyuncularla uzlaşılarak yollar ayrıldı. Simao,Ernst ve Egemen'in ayrılmasıyla kulüp maddi bir külfetten kurtuldu. Lig sonunda takım sıralamada kaçıncı bitirirse bitirsin geçen sezon ki takım içinde yaşanılan sıkıntıların hiç birisi yaşanmayacak gibi gözüküyor. Malum içlerinde Quaresma'nında bulunduğu bazı oyuncular paralarını alamadıkları gerekçesiyle takımı FIFA'ya şikayet etmişti. Bu sezon yeni yönetimle birlikte bu sıkıntıların yaşanacağını hiç sanmıyorum. Başta yazdığım gibi bütçe belli, planlama belli.

Quaresma yetenek olarak bu takımın en iyi oyuncusu, hatta Fernandes isminden bile daha değerli. Ama takımın en iyi oyuncusu falan değil. Şu an Beşiktaş'ta takımın en iyi oyuncusu diye kime sorsan taraflı - tarafsız verdiği katkılardan dolayı direk Fernandes der. İki sezonda Avrupa ligi maçları dışında beklentileri karşılayamamış ve Avrupa ligi maçlarını vitrin olarak görmüş bir oyuncu takımın en iyi oyuncusu olamaz. Takımın en iyi oyuncusu konumunda olan bir oyuncu da istikrar olmalı. Quaresma iki sezonda yaşadığı sakatlıklardan dolayı oynamadığı maç sayısını çıkartsan iki sezonda oynadığı maç sayısı bir sezonda oynanan maç sayısı değildir yada ancak.

Cenk'e yapılan zamma laf atıyorsun. Fenerbahçe'nin 3.kalecisi Serkan Kırıntılı ile Cenk'in yeni sözleşmesinde alacağı parayı araştır da ondan sonra yaz. Sonra bir önceki mesajımda hangi şartlardan bahsettiğimi, rakiplere göre + -'leri değerlendirirsin Yapılan zammın ne amaçla yapıldığı belli Cenk'in performansında artış. Yönetimin yerinde olsam bu sezon taraftarın beklentisi olan bütün genç oyunculara azda olsa ücretlerinde zam yaparım. Gelecek sezonlarda yabancı kısıtlamasına gidildiğinde Cenk'e yapılan zammın haklılığını anlarsın Yazacak bir şey bulamayınca Cenk'e yapılan zam ile Quaresma'nın kazandığı maaşı karşılaştırıyorsun. Bir kere Quaresma Beşiktaş dışında Avrupa'nın hangi liginde hangi takımında Beşiktaş'tan kazandığı parayı kazanabilir ? Kazanacağı max ücret 1.8 olur. Belki gideceği ligde ödeyeceği vergiye göre 2, 2.2 alır. Bir sezon bile olsa oynamamayı göze alarak Beşiktaş'ta kalma konusunda diretiyorsa bu tamamen aldığı yıllık ücretten dolayı kaynaklanıyor. Takımını,taraftarını çok seven bir oyuncu çıkıp ta şu anki darlıkta "Ne Beşiktaş'tan başka kulübe giderim. Ne de ücretimi 1 € indiririm. Burada kalacağim, beni ister oynatırlar ister oynatmazlar." demez. Bu yönetime olan inattan dolayı değil.

Her şey bir tarafa yönetimin izlediği yolun yanlış olduğunu belirtmeliyim. Bu konuda sana katılıyorum. Yönetim en başta hatayı yaptı. Oyuncu takımla birlikte sezon başı hazırlık kampına katılsaydı şu an Quaresma elden çıkmıştı ama olay öyle bir noktaya geldi ki Quaresma bu saatten tekrar takıma dahil olsa hiç bir katkı veremez. Hazır olması 1, 1.5 aylık süreci bulur. Taraftar baskısına rağmen yönetim ve teknik heyet hala Quaresma'yı takıma dahil etmiyorsa bunları göz önünde bulundurduğu için.
  • cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bu mac bana Kadiköy'de Fenerbahce - Galatasaray macini hatirlatiyor. Lig tarihimizdeki en kötu sezonunda, sanirim Hagi teknik direktördu. Pino'yu kullanmistik forvette, gelen gecen topa uzaktan sut cekiyordu. Iste o maca benzetiyorum hafiften. Galatasaray alir diyenler cok, hatta Besiktas'li dostlarimda aynisini diyor, ama supriz sekilde beraberlik yada bizim icin en kötu ihtimal ve herkese supriz olarak BJK Galibiyeti cikabilir, derbi en nihayetinde. Kazanirsak cok guzel olacak. Ibre nerdeyse tamamen bizden yana. Derbi+Inönu sayesinde tabiki Besiktas'in sansida var ama minimum.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • 2 farkla Beşiktaş zorda olsa maçı kazanacaktır.

cimboom tarafından gönderilen mesaj
      Bu mac bana Kadiköy'de Fenerbahce - Galatasaray macini hatirlatiyor. Lig tarihimizdeki en kötu sezonunda, sanirim Hagi teknik direktördu. Pino'yu kullanmistik forvette, gelen gecen topa uzaktan sut cekiyordu. Iste o maca benzetiyorum hafiften. Galatasaray alir diyenler cok, hatta Besiktas'li dostlarimda aynisini diyor, ama supriz sekilde beraberlik yada bizim icin en kötu ihtimal ve herkese supriz olarak BJK Galibiyeti cikabilir, derbi en nihayetinde. Kazanirsak cok guzel olacak. Ibre nerdeyse tamamen bizden yana. Derbi+Inönu sayesinde tabiki Besiktas'in sansida var ama minimum.

O maç değil de ondan 2-3 sene önceki Türkiye kupası maçı vardı bence ona daha çok benziyor çünkü tamamiyle TÜRK oyuncularla çıkılmıştı ve sanırım 7-8 yıl sonra ilk kez beraberlik almıştı GS
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • BJK ile sezon başında karşılaşmak avantaj mı dezavantaj mı emin değilim. Ya beklendiği gibi çok kötü bir sezon geçirecekler, ya da düşünülenin aksine ilk 4 yapacaklar. Ortası yok gibi geliyor bana bu işin. Son dönemdeki taraftarın Quaresma için olan tepkisi ve ikiye bölünmüşlük, henüz sezon başı olmasına rağmen hocanın üzerindeki baskı bizim leyhimize olan etkenler. Yalnız BJK bu sezon çok daha farklı bir görüntü çiziyor. İçinde bulundukları zor durum takımın futbol anlayışını yansımışcasına, koşan, pres yapan ve mücadele eden bir takım var. Özellikle Fernandes'i bir kenara koyduğumuzda oldukça savaşçı bir orta saha söz konusu. Hücum anlamında bu durum aksi etki yapsa da bu tür maçlar için defansif açıdan iş yapabilecek bir orta sahaları var. Almeida'nın oynamayacak olması da ciddi bir avantaj BJK açısından. GS savunmadan rahatça top çıkarabilecekken şimdi ileride kim oynarsa oynasın pres yapan bir forvet olacak. Yalnız savunmadaki sıkıntısı göz ardı edilemez BJK'nin. Uğur Boral'ın Eboueli bir GS sağ kanadına karşı ne kadar direnebileceği soru işareti. Keza Toraman-Sivok ikilisinin Umut ve eğer oynarsa Burak karşısında işi zor.

Bizim ise en ciddi sıkıntımız geçtiğimiz maçta savunmadaydı. Fakat Semih'in dönüşü ile geride sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Henüz takıma uyum sağlayamayan Hamit ve Amrabat'tan da müthiş işler beklemek yanlış olur. Amrabat zaten yedek soyunacaktır. Elmander-Umut ikilisi yerine hoca umarım Umut-Burak yapar. Umut'un pres gücü ve Burak'ın son vuruşları kilit olabilir. Elmander-Umut ile çıkarsak uzun süre kısır bir görüntü çizebiliriz. Melo'nun da takıma girmesini bekliyorum açıkçası. 60-70 dakika oynar diye düşünüyorum ki oynamalı da. Bu sayede sonradan girecek bir Amrabat ve Aydın çok etkili olabilir.

İki takımı tartıya koyduğumuzda GS'nin epey ağır bastığını söyleyebiliriz ancak BJK'nin yukarı bahsettiğim nedenlerden dolayı iyi bir maç çıkaracağını düşünüyorum. Geçen sezon buradan takımın en sıkıntılı olduğu dönemde bir beraberlik koparmıştık ve sonrasında o öz güvenle takım seri yapmıştı. Galibiyet tadından yenmez ama beraberlik hiç de kötü bir sonuç olmaz bana göre.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting