• Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • "Beşiktaş ve G.Saray mutabakata vardı"

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Beşiktaş ve Galatasaray kulüplerinin, 2012-2013 sezonunda kendi aralarındaki maçlara misafir takım taraftarının gelmemesi konusunda vardıkları mutabakatı kendilerine ilettiğini bildirdi.

TFF'den yapılan açıklamada, "Beşiktaş ve Galatasaray kulüpleri, 2012-2013 sezonunda kendi aralarında oynayacakları maçlara misafir takım taraftarının alınmayacağı konusunda mutabakata vardıklarını, Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirdi. Bu gelişmeyi kamuoyunun bilgilerine sunarız" ifadesi kullanıldı.
  • Reklam
  •  
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • ŞANLI_ tarafından gönderilen mesaj
      Bu arada mesaj yazdıktan sonra baktım ki uzun bir aradan sonra çok seviyeli çok güzel bir tartışma yaşanıyor burada. Sametçiler Q7ciler ve diğerleri şeklinde nacizade fikirlerimi yazayım bende,

Samet Aybaba bu takımın başında olması doğrudur çünkü,

Ülkede bu ligi tanıyacak tecrübede bir isim şu an için söz konusu değil. Beşiktaşın çocuğu olmuş, sembol bir isim ortada yok. Bunu yazarken ne Rıza ne de Mehmet Özdileği baz alıyorum çünkü onlar takımlarının başında. Rıza'nın geçmişi zaten oldu Mehmet ise gerekli tecrübede değil.

Samet Aybaba yaşı gereğide tecrübeli biri oldugu için ve ortada kriz oldugu için bunu yürütebileceği düşünülen yegane isimdir. Mustafa Denizli bu seviyede ama onun bazı sebeplerden gelmediği de belli yani rededildi olarak bakabiliriz olaya.

Samet Aybaba teknik açıdan bana göre kesinlikle yetersiz bir isim değildir. Türk teknik adamlarının çoğu zaten yetersiz değil bence bu konuda onların sıkıntısı başka yerde zaten BJK için şu aşamada teknik bilgiden ziyade bu durumu yönetilmektir esas başarı.

Sırf burası bile yeter Ulaş ağabey güzel bir açıklama yapmışsın arkadaşlara.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Piazon tarafından gönderilen mesaj
      İlk yarı 2-2 bitti.

Piazon bak söylemiştim sana sabah, bugün de Umut'un eline çarptı top gol oldu böyle ufak şeylere takılmamak lazım mutlaka şu veya bu şekilde dengeleniyor

maça gelince
      Beşiktaş dan duyn top oynuyor toparlamaları lazım biraz toplayınca hemen golü attılar sonra yine abidik gubidik gol yediler
      Galatasaray da daha tam hazır değil
      Ama güzel maç oluyor gollerin artması dileğiyle
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ReloadedRevolution tarafından gönderilen mesaj
      Piazon tarafından gönderilen mesaj
      İlk yarı 2-2 bitti.

Piazon bak söylemiştim sana sabah, bugün de Umut'un eline çarptı top gol oldu böyle ufak şeylere takılmamak lazım mutlaka şu veya bu şekilde dengeleniyor

maça gelince

Beşiktaş dan duyn top oynuyor toparlamaları lazım biraz toplayınca hemen golü attılar sonra yine abidik gubidik gol yediler

Galatasaray da daha tam hazır değil

Ama güzel maç oluyor gollerin artması dileğiyle

Sen beni yanlış anladın galiba ben sırf golden dolayı hakeme yüklenmedim. Maç boyunca verdiği kararlara dayanarak yazdım. Tek bir pozisyonu kaçırmak başka bir takım lehine beş altı tane hatalı karar vermek başka.

Kaldı ki ben Topal'ın golünde el var demedim. Serdar'ın pozisyonunun el olmadığını söyledim. Sonuçta kasıtlı bir hareket yok orada eline çarpma var sadece. Aynı şey Umut'un ve Mehmet'in golleri için de geçerli.
  • Reklam
  •  
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • matias_g_bjk
    Kayitli Üye

• tff ve saz arkadaşları yine iş başında

#4 Manuel Fernandes
      #7Ricardo Quaresma(Q7)
      Beşiktaş JK
      Şereftir bu yolda seninle yürümek
      Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting