• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ

• Tarih: 21 Ocak 2012
      Saat: 16:00
      Stat: Bursa Atatürk

Onun adı Yiğido!

Spor Toto Süper Lig'de Ankaragücü'nü 3-0 mağlup eden Sivasspor, son haftalardaki çıkışını sürdürdü...

Ankaragücü'nü Michael Eneramo, Kamil Grosicki ve Cihan Özkara'nın attığı gollerle 3-0 mağlup etmeyi başaran Sivasspor, bu galibiyetle puanını 31'e yükselterek ligde 6. sıraya yerleşti. Ligdeki 8. galibiyetine imza atan kırmızı-beyazlılar, Ankaragücü'nü mağlup ederek hem son haftalardaki çıkışını sürdürdü, hem de ligdeki yenilmezlik serisini 8 maça çıkardı.

En son yenilgisini ligin 12. haftasında, 26 Kasım 2011'de deplasmanda Galatasaray karşısında 2-1'lik skorla alan Sivasspor, bu maçın ardından 51 günlük sürede 8'i ligde, 1'i kupada olmak üzere çıktığı son 9 karşılaşmada yenilgi yüzü görmedi. Kupada Mersin İdmanyurdu'nu yenerek tur atlayan Yiğidolar, ligde de son 8 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik elde ederek 16 puan topladı.

-Ankaragücü'ne yine galibiyet şansı tanımadı-

Ankaragücü ile ligdeki 14. randevusuna çıkan Sivasspor, Başkent temsilcisine karşı ligdeki 9. galibiyetini elde etti. Ankara ekibi ile ligde daha önceki sezonlarda 5 kez de berabere kalan Yiğidolar, geride kalan 14 maçta rakip filelere 32 gol atarken, kalesinde ise 15 gol gördü.

-İç sahada bileği bükülmüyor-
      Sivasspor, iç sahadaki yenilmezlik serisini de 10 maça çıkardı. Kırmızı-beyazlı ekip, bu sezon evinde sadece ligin 2. haftasında 18 Eylül 2011'de Sivas'ta Eskişehirspor'a 4-0 mağlup olmuştu.

Bu sezon Sivas'ta Ankaragücü'nün yanı sıra Bursaspor'u 3-0, Mersin İdmanyurdu'nu 1-0, Fenerbahçe'yi 2-0, Samsunspor'u 3-2, Kardemir Karabükspor'u 3-0 mağlup etmeyi başaran Sivasspor, evinde Gaziantepspor (0-0), Gençlerbirliği (1-1), Trabzonspor (2-2) ve Manisaspor (2-2) ile de berabere kalmıştı. Bu sezon iç sahada oynadığı 11 maçta 6 galibiyet, 5 beraberlik elde eden Yiğidolar, bu 11 maçta rakip fileleri 20 kez havalandırırken, kalesinde 11 gol gördü.

Son haftalardaki performansıyla alkış alan Sivasspor, ligde gelecek hafta Bursaspor ile deplasmanda karşılaşacak.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • Roy Dream
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Sivas'a helal olsun.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Sivasspor deplasmanda 2-1 kazanarak maç fazlasıyla dördüncü sıraya yükseldi. Rıza hocayı kutlamak gerek. Sivasspor'u çok iyi yerlere taşıdı. Bursaspor'da dikkat çeken nokta ise her zaman beğenerek izlediğim Pablo Batalla ikinci yarıda oynanan 4 maçta da gol atmayı başardı. Yeni yılda performansı arttı. Tam bir 10 numara ve çokta iyi oynuyor. Önünde sağlam bir bitirici olsa attığı kadar attırır. Daha iyi takımlarda oynamayı hak ediyor. Bursaspor iyi başladığı ikinci yarıda son iki maçı kaybederek düşüşe geçti. Seni şampiyon yapan nimetleri gönderirsen bu durumlara düşersin.
  • nusta055
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bursaspor çok kötü oynuyor hemen hemen ligin başından beri. Son dakikalarda 2 penaltı oldu ardarda Bursanın penaltısını tam göremedim ama pek bişey yok gibiydi. Fakat Sivasa verilen penaltı net penaltıydı bana göre. Scott Carson çok çok saçma bir hareket yaptı 1 puandan etti bursayı. Küme düşme hattına girdi Bursa.

Geçen sene Kümede Kal Galatasaray diye bağıranlardan biriydi Bursa taraftarı. Neydim demeyeceksin ne olucam diyeceksin

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting