• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ

• Tarih: 25 Ocak 2012
      Saat: 15:30
      Stat: Ankara 19 Mayıs

Gençlerbirliği'nde hazırlıklar başladı..
      Gençlerbirliği, Çarşamba günü Bursaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı..

Ankaragücü maçında 11'de yer alan oyuncular salon ve havuzda yenileme, diğer oyuncular ise sahada tempolu koşu yaptı.

Bursaspor maçının kendilerini için önemli bir maç olduğunu belirten Oktay Delibalta, ligdeki durumlarının iyi olduğunun altını çizdi ve ilk maçın rövanşını almak istediklerini söyledi. Son iki maçı Bursaspor'a kaybettiklerini ifaden eden Oktay, "Farklı skorlarla yenilmiştik. Bu maçta bunu telafi etmek istiyoruz. Umarım taraftarımızı ve Ankara kentini sevindiririz" diye konuştu.

Onur ise Bursaspor'dan ilk yarıda ağır bir yenilgi aldıklarını ifade ederek, "Bu maçı kazanıp ilk maçın rövanşını almak istiyoruz. Aynı zamanda iyi gidişatımıza devam etmek istiyoruz" dedi.
      Onur, ligdeki hedeflerinin ilk dört içinde bitirmek olduğunu kaydetti.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • nusta055
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      Kendi takımının oynadığı futbola bakmadan yada oynattığı futbola bakmadan her puan kaybında hakemlere sataşan Ertuğrul Sağlam kaybetsin.

Son maçı izleseydin adamın ne kadar doğru konuştugunu anlardın. Hakem rezil maç yönetti.

Bursa kesinlikle yenilmeyecektir Gençlerbirliğinde de çok birşey yok onlarıda gördük Ankaragücü maçında Ramazana dua etsinler.
  • Roy Dream
    Kayitli Üye

• Gençler çakar.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• ŞANLI_ tarafından gönderilen mesaj
      Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      Kendi takımının oynadığı futbola bakmadan yada oynattığı futbola bakmadan her puan kaybında hakemlere sataşan Ertuğrul Sağlam kaybetsin.

Son maçı izleseydin adamın ne kadar doğru konuştugunu anlardın. Hakem rezil maç yönetti.

Bursa kesinlikle yenilmeyecektir Gençlerbirliğinde de çok birşey yok onlarıda gördük Ankaragücü maçında Ramazana dua etsinler.

Trabzonspor maçına bakarken ara ara Bursaspor maçını da takip ettim. Maçı yöneten Hüseyin Göçek'in ligin en kötü hakemi olduğunu düşünüyorum. Bir değil ligdeki bir çok maçı batırdı. O konuda haklı diyecek bir şey yok. Maçta hakem hataları var doğru ama hakem hataları Bursaspor'un kötü futbolunu gölgelemesin. Her puan kaybından sonra resmi sitede tehdit eder gibisinden Federasyonu hedef alan açıklamalar yapılıyor. Ben ligde şimdiye kadar hakem hatalarını eleştirip bir daha maçlarda hakem hataları ile karşılaşmayan bir takım hatırlamıyorum. Hakemler zaten vasat bide durmadan bol keseden sallayıp baskı altında bırakıyorlar. Hatalar azalacağına artıyor. Bu benim tuttuğum takım içinde geçerli.
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      ŞANLI_ tarafından gönderilen mesaj
      Matthaus tarafından gönderilen mesaj

Trabzonspor maçına bakarken ara ara Bursaspor maçını da takip ettim. Maçı yöneten Hüseyin Göçek'in ligin en kötü hakemi olduğunu düşünüyorum. Bir değil ligdeki bir çok maçı batırdı. O konuda haklı diyecek bir şey yok. Maçta hakem hataları var doğru ama hakem hataları Bursaspor'un kötü futbolunu gölgelemesin. Her puan kaybından sonra resmi sitede tehdit eder gibisinden Federasyonu hedef alan açıklamalar yapılıyor. Ben ligde şimdiye kadar hakem hatalarını eleştirip bir daha maçlarda hakem hataları ile karşılaşmayan bir takım hatırlamıyorum. Hakemler zaten vasat bide durmadan bol keseden sallayıp baskı altında bırakıyorlar. Hatalar azalacağına artıyor. Bu benim tuttuğum takım içinde geçerli.

İkinize de katılmakla beraber bu maç berabere bitmez diye düşünüyorum. Geçen haftaki hakem kararları vs Bursa'nın hırslı olmasını sağlayacaktır. Bu hırsı nasıl kullanacakları önemli. Kontrolü kaybederlerse işler sarpa sarabilir. Gençlerbirliği cezayı kesebilecek tarzda bir takım. Özellikle iç sahada çok sağlam bir görüntüleri var ama Bursa'da onların istediği tarzda önde oynayıp, kontra yiyen bir takım değil. Bursa'yı bir adım öne çıkartıyorum fakat Gençler kazanırsa da şaşırmam açıkçası.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting