• Hsynbb
    Özel Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Çok kötü bir oyun oynadık son 20 dakika takım istekli olsa da istesek de sadece istemekle olmuyor.Bazı takımlar gibi 90+ bilmem kaçlar da golde atamıyoruz.Haftaya Baros'un gelmesi ile takım düzelir elbet ama bir daha sakatlığın olmayacağı garantisini kimse veremez.Son olarak "Şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden!"

FIFA 13 Origin : Huseyinbb

Facebook

Twitter
  • Reklam
  •  
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Bursaspor Batalla'nın golüyle 1-0 kazandı. Barossuz Galatasaray'ın hucumdaki üretkenliği yarıya yarı düşüyor. Ankaragücü maçı bir yana Eskişehirspor ve Bursaspor maçlarında bunu bariz bir şekilde gördük. Rakiplerinin oynadığı futbola lastik muamelesi yapan arkadaşlar son haftalarda gittikçe pasif oynayan Galatasaray için ne düşünüyorlar merak ediyorum Bursaspor'da beklediğim gibi dirençli oynadılar.
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• Hsynbb tarafından gönderilen mesaj
      Çok kötü bir oyun oynadık son 20 dakika takım istekli olsa da istesek de sadece istemekle olmuyor.Bazı takımlar gibi 90+ bilmem kaçlar da golde atamıyoruz.Haftaya Baros'un gelmesi ile takım düzelir elbet ama bir daha sakatlığın olmayacağı garantisini kimse veremez.Son olarak "Şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden!"

O 90+ bilmem kaçıncı dakikada gol atan takımların kadrolarında kötü oynarken bile skoru değiştirebilecek oyuncular var. Misal Fenerbahçe'de Alex Beşiktaş'ta Fernandes ve Quaresma. Galatasaray tam anlamıyla olmasa bile bunu eksikliğini yaşıyor. Ayrıca bir sakatlıkta nelerin değişebileceğini görmeniz iyi olmuş Bundan dert yanan rakip takım taraftarları bazen tepki görüyordu.
  • Roy Dream
    Kayitli Üye

• Bayağı yanılmışım. Böyle vasat bir oyun beklemiyordum açıkcası Galatasaray'dan.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • Taciturn
    Haber Editörü

• Maçın tamamını izlemedim ama izlediğim bölümlerde gs'nin pozisyonları vardı.Bursa atıp üstüne yattı diye düşünüyorum.Bir de artık son dakikada gol atmak suç olmuş sanırım Bazı arkadaşlar ilginç cümleler kuruyorlar,gerçekten komikler.EURO 2008'de son dakikalarda golleri attığımızda aynı yorumu yapabiliyor muydu acaba?

Zizou.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting