• Reklam
  •  
  • Taciturn
    Haber Editörü

Takımı: Beşiktaş JK
    • Abdullah abi en güzel cümleyi editlemişsin yahu

Zizou.
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• Taciturn tarafından gönderilen mesaj
      Abdullah abi en güzel cümleyi editlemişsin yahu

Onu o an yazdım ama sitedeki görevimden dolayı yazdıklarıma dikkat etmem lazım. O yüzden editledim. Ama güzeldi
  • Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • "Kırmızı kart ucuzdu"

Bursaspor'un genç savunmacısı Serdar Aziz Beşiktaş karşılaşmasını değerlendirdi.

Bursaspor'un genç savunmacısı Serdar Aziz Beşiktaş karşılaşmasını değerlendirdi. Serdar, "Çok önemli maçtı. Zor olacağını biliyorduk. İyi de başladık. Ucuz bir kırmızı kart çıktı. Neye göre verdi anlamış değildim. 10 kişi kalmamıza rağmen çok iyi mücadele ettik, pozisyon vermedik. Beraberliğe üzülürken mağlubiyet golü geldi. Takım arkadaşlarımı kutluyorum, çok iyi mücadele ettik. Bu maçı unutup Sivas maçına konsantre olmamız gerekiyor" şeklinde konuştu.
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Berbat futbol iyi oyun Quaresma sadece taraftara şov yapmanın peşinde boş yere pas vermek yerine çalımlar atıyor sadece taraftara oynuyor ve gözümden iyice düştü iyi yanları olsada Q7 oyunda olsaydı kazanamazdık diyorum .d

Besiktas, we came here to die with you

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting