• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ

• Elmander takımla çalıştı!
      Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de 2 Eylül Pazar günü Bursaspor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, top kapma egzersizlerinin ardından taktik ve şut çalışmaları yaptıkları belirtildi.

Sarı-kırmızılı ekibin antrenmanına, dün sakatlanan ve yaklaşık 5 ay sahalardan uzak kalması beklenen Ujfalusi katılamazken, sağ uyluk arka adale tendonundaki zorlanma nedeniyle son iki antrenmanda yer alamayan Elmander'in ise idmanın tamamında takımla çalıştığı aktarıldı.

Galatasaray takımı, yarın gerçekleştireceği çalışmayla Bursaspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Bence beklentilerin aksine çok zor bir maç olacak. Geride Dany-Semih oynayacağından daha rahat izleyecem tabi maçı ama Bursa'nın yorgun olmasına aldanmamak lazım. Sonuçta büyük bir maç ve ciddi bir konsantrasyonla oynayacaklar. Zor da olsa 2 farklı kazanacağımızı düşünüyorum.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• 3-2 Galatasaray kazandı. Bu savunma anlayışı ile Galatasaray geçen sezon ligin genelinde yediği gol sayısına 20.haftada ulaşır. Bursaspor'da yorgun ve moraller bozuk olmasına rağmen fena değildi. E. Sağlam Musa'dan vazgeçip Murat Yıldırım'ı oynatsa orta sahadaki ikilisini bulacak.
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Takım ikidir sadece kazanma arzusu ile alıyor maçı. Giren çıkan bütün oyuncular maçı çok isteyip inanılmaz mücadele ediyorlar ve bu şekilde de galibiyet geliyor. Amrabat'ın 2. goldeki çabası inanılmaz mesela yoktan var etti pozisyonu ve rakibi normal şartlar altında hiç yapmayacağı bir hataya zorladı.

Ancak savunma tam 3 maçtır SOS veriyor. Dany ile Semih'in resmi maçlarda henüz 2. kez yan yana oynadığını da unutmamak lazım ama zaten durum oyuncuların bireysel performansındansa beraber anlaşamamalarından kaynaklanıyor. Yediğimiz 2 gol birbirinin aynısı olan goller artık bunlar çalışılıp bir an önce halledilmeli. Hiçkimse stoper transferine gerek var falan demesin çünkü bütün savunma uyudu gollerde resmen.

ŞL'de bu hataları yaparsan adamı affetmezler. Önde bu kadar iyi bir hücum gücü varken rakibin ender yarattığı her tehlikenin golle sonuçlanmaması gerek. Çok atıp çok yiyen bir takım görüntüsü vermek her daim tehlikeli olmuştur bu yüzden savunmadaki hatalar minimuma indirilmeli artık.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • cimboom
    Haber Editörü

• Inanmiyorum ya iki sezon öncesi ve ondan önceki yillardaki yan toplar laneti tekrar basladi bu sezon. Bu yan toplardan gol yemeyi gecen sezon bitirmistik ama bu sezon tekrar basladi. Bun dur demeliyiz. Takim yine iyidi bence, herseyden önemlisi istek vardi ki bu cok önemli. Burak Yilmaz'in gol sevinci.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Pierre-Emerick Aubameyang
    Kayitli Üye

• Kral herkesi susturdu.
      #10 Wesley Sneijder
      #11 Didier Drogba
      #17 Pierre-Emerick Aubameyang
  • Reklam
  •  
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • _TaYFo_
    Kayitli Üye

• ByMCM tarafından gönderilen mesaj
      Pierre-Emerick Aubameyang tarafından gönderilen mesaj
      Kral herkesi susturdu.

Kimi susturacak artık adı ahlaksıza çıktı bir kere.

Kimsenin sustuğu falan yok, sadece futbol izleyicileri, Burak Yılmaz adlı ''oyuncunun'', artistik hareketleriyle elde ettiği haksız kazanımları rahatça hazmedebilmesinden ötürü, artık kendisine ümitsiz vaka olarak bakıyor, konuşmaya bile değer görmüyor onu.Bunu susturulmak olarak idrak edenler kendi dünyalarında ''Aslan kralcılık'' oynamaya devam etsinler..Yakında takke düştü kel göründü vaziyeti olunca göreceğim ben o tayfayı..

Maça gelince, Galatasaray bence saman alevi gibi parlayan anlar dışında, pek iyi bir oyun sergilemiyor, ama son derece baskılı ve rakibi rahatsız edici oynuyor.Bu anlayış ligimiz için geçerliliğini sürdürebilir ama Avrupa'da ne kadar yeterli olacak, hele de bu savunma zaaflarıyla,göreceğiz.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting