• Hsynbb
    Özel Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Reklam
  •  
  • Lumos
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Hsynbb tarafından gönderilen mesaj
      Melih Korkmaz kendine yakışan forma altında kendine yakışan yorumlar yapmaya devam ediyor edecektirde.

aynı şeyi söyleyecektim ama editleyip eklemek görgüsüzlük olur dedim

Ulaş abi, yanlış anlamadıysam eğer "yönetimin yaptıklarından taraftar sorumlu değil" şeklinde özetlenebilecek bir paragraf yazmışsın. Doğrudur. Ancak Melih-Korkmaz'ın yazdığında takıldığım yer "Burak'ın kendine yakışanı yapması" kısmı değil, Burak yapıyor bunu. Takıldığım yer "üzerindeki formaya yakışanı yapması" kısmı. Galatasaray tarihinden birkaç oyuncunun yaptığı da Galatasaray formasını kirletmez. Ben de bunu söylüyorum.
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Burak'ın yaptıklarını tartışmak saçma . Adam bir marifet yapmış gibi bazı kesim yaptığı yanlışı bile bile zeytinyağı gibi üste çıkartmaya çalışıyorlar. Yaşadıkları kafa doruk noktasına ulaşıyor o insanların. İnşallah Burak'ın yaptıklarını başka bir takım oyuncusu size karşı yaparsa anlarsınız artık.
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Lumos tarafından gönderilen mesaj
      Hsynbb tarafından gönderilen mesaj
      Melih Korkmaz kendine yakışan forma altında kendine yakışan yorumlar yapmaya devam ediyor edecektirde.

aynı şeyi söyleyecektim ama editleyip eklemek görgüsüzlük olur dedim

Ulaş abi, yanlış anlamadıysam eğer "yönetimin yaptıklarından taraftar sorumlu değil" şeklinde özetlenebilecek bir paragraf yazmışsın. Doğrudur. Ancak Melih-Korkmaz'ın yazdığında takıldığım yer "Burak'ın kendine yakışanı yapması" kısmı değil, Burak yapıyor bunu. Takıldığım yer "üzerindeki formaya yakışanı yapması" kısmı. Galatasaray tarihinden birkaç oyuncunun yaptığı da Galatasaray formasını kirletmez. Ben de bunu söylüyorum.

Ben genel olarak söylüyorum.
      Aziz Yıldırım yüzünden FB lekeleniyor, FB lekendikçe tribünün en psikopatıyla en kültürlüsüne hadi bak yavrum işine sen şike yaptın konuşma deniliyor. Aziz Yıldırım'ın yaptıgı şey tribündeki buradaki sokaktaki evdeki okuldaki hiçbir insana mal edilemez çünkü bu ülkede düşünce özgürlüğü vardır. Sen kirlisin konuşma tripleri var gibi sezdim bi an.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting