• ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Beşiktaş gayet iyi oyun ve net galibiyetle maçtan galip ayrıldı.
      Ugur Boral 3 sene önceki Sivas maçındaki resitalinin benzeri bir gol atmış özlemişim veledi.
      Beşiktaş'ın bu kadrosu 1-2 ay daha iyi sonuçlar alabilir fakat daha sonra ne olacağı ortaya çıkacaktır.
      Karabük'ün rezalet bir takım oluşu bu maçtaki sonucu ortaya çıkardı.
      Bu ligin en iyi takımıydı, en güçsüz takımı ( kötü takım değil, Karabük kötü takım Akhisar güçsüz takımdır misal ) maç yapsa hiçbiri ilk yarıdan deplasmanda 3 gol falan atamaz bu yüzden Beşiktaşlı oyuncuları takdir etsemde bunun sorumlusu tartışmasız Karabüktür.
      Açıkcası Beşiktaş'ın bu performansı beni bile sevindiriyor( henüz tehdit oluşturmadıkları için) hem yüklenilen isimler biraz rahatlıyor hemde 1-2 seneye kadar çok iyi isimler katabilirler milli takımımıza bu yüzden risk oluşturmayan rahat bir şekilde yönetilen bir takımın bu galibiyetleri başta almaları çok önemli.
      Tecrübeli ve iyi futbolcular kötü olan durumu düzeltebilirler fakat BJK oyuncuları bu özelliğe sahip olmadıkları için kötü durumu yaşamadan bu şekilde basitçe, yavaşça ilerlemeliler.
  • Reklam
  •  
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • HAAHHAHAHAHAHAHAHH Bu yazıyı kim uydurduysa güzel ama ben Batuhandan beklerim bu repliği
      Gollerden sonra zaten ayrı bir şekilllerde ben geldim adam oldunuz haaa gibi
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Uydurma değil bu Ulaş Gerçekten gidip İbrahim Toraman'a söylüyor bunu Aklıma geldikçe gülüyorum

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting