• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ

• Galatasaray taktik çalıştı..
      Galatasaray, Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürürken, sakatlığı bulunan isimlerden Emmanuel Eboue takımla çalıştı..

Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen çalışmada futbolcuların, ısınma bölümünün ardından pas ve taktik çalışmaları yaptıkları aktarıldı.

Sarı-kırmızılı ekipte sakatlığı bulunan isimlerden Emmanuel Eboue'nin antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştığı, Umut Bulut ve Sabri Sarıoğlu'nun ise takımdan ayrı salon ve sahada çalışmalarını sürdürdükleri ifade edildi.

Manchester United maçında sakatlanan ve sağ uyluk arka adalesinde birinci derecede zorlanma tespit edilen Umut Bulut'un tedavisine devam edildiği belirtilerek, oyuncunun son durumunun yarınki antrenmanda netleşeceği dile getirildi.

Galatasaray, yarın gerçekleştireceği idmanla Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamlayıp tesislerde kampa girecek.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • ManU maçının 11'inden 4-5 isim değişir diye düşünüyorum. Her ne kadar kolay bir maç gibi gözükse de bizim için fazlasıyla kritik bir maç. Avrupa dönüşü alınacak galibiyetler çok değerli olacak bu sezon. Erken bir gol bulursak maç kolay çözülür, aksi halde yaratıcı oyunculara yük biner. Öyle ya da böyle kazanmalıyız, oynanan oyunun çok da önemi yok.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • ManU dönüşü içerde bu maç ilaç oldu. Hakan Balta, Semih, Elmander, Umut gibi sakatlık yaşayan takımın önemli 4 isminin dinlenme fırsatı bulması önemliydi. Bunun dışında savunma oturuyor. Burak alışıyor. Hamit alışıyor, güçleniyor. Geniş kadronun avantajlarını bu maçta gördük diyebiliriz. Haftaya Ordu deplasmanı çok önemli. Bir galibiyet daha alırsak sonrasında içerde oynayacağımız Eskişehir ve Braga maçlarını da kazanırız diye düşünüyorum.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Hamza Hamzaoğlunun maç öncesi konuşmalarından sonra bu maça çıkmaları büyük bir hata. Bir de bu maçta bu rakibe karşı oynanan rahat etkili futbol sonrası taraftarın yaptıgı; AVRUPA AVRUPA DUY SESİMİZİ tezahuratı tam bir komediydi kimse kusura bakmasın.
  • cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ŞANLI_ tarafından gönderilen mesaj
      Hamza Hamzaoğlunun maç öncesi konuşmalarından sonra bu maça çıkmaları büyük bir hata. Bir de bu maçta bu rakibe karşı oynanan rahat etkili futbol sonrası taraftarın yaptıgı; AVRUPA AVRUPA DUY SESİMİZİ tezahuratı tam bir komediydi kimse kusura bakmasın.

Mac öncesi konusmasi kismina katiliyorum, bende söyle birsey demistim konusmadan hemen sonra;

Avrupa Avrupa duy sesimizi tezahurati da Avrupada uzun sure yoklugun hasari,acisi diyelim her nekadar banada komedi gibi gelmesine ragmen.

Maca gelecek olursak. Bizim oyuna birsey diyemeyiz, ne iyi ne kötu cunku rakip cok kötuydu, sistem mistem yoktu. Bunlar gelidigi gibi dusecek bence.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting