• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ

• Karaman'ın aklı Beşiktaş'ta!
      Beşiktaş ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Gaziantepspor'da teknik direktör Hikmet Karaman, "Mağlubiyetten ders çıkarmasını biliyoruz" dedi.

Gaziantepspor, Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında sahasında karşılaşacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Celal Doğan Tesisleri'nde Teknik Direktör Hikmet Karaman nezaretinde gerçekleştirilen antrenman egzersizlerle başladı. Kırmızı-siyahlılar, antrenmanı teknik ve taktik çalışmalarla tamamladı.

Teknik Direktör Hikmet Karaman, antrenman sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, ligde kopmanın olmadığını, ligin altının, ortasının ve üstünün birbirine yakın olduğunu ifade etti.

Ligde her takımın, bir başka takımı yenebileceğini dile getiren Karaman, şunları kaydetti:
      ''Cumartesi alacağımız 3 puan bizi yine diğer takımların içerisinde tutacak ama öncesinde 3 puan almamız lazım. Ligde kopma yok, ligin altı, ortası ve üstü birbirine yakın. Eksiği olan futbolcuların maç içerisinde takımı etkilediğini görüyoruz. Onların da aramıza katılması son derece önemli. Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz önemli 3 puan var. Belki ilk golü yemesek, uzatma dakikalarında diğer iki golü de yemezdik ve maç berabere bitebilirdi. Mağlup olduk, bundan da ders çıkarmasını biliyoruz.''

Gaziantepsporlu Serdar Özbayraktar ise hafta sonu oynayacakları Beşiktaş maçını önemsediklerini söyledi.

Bu karşılaşmayı çıkış olarak gördüklerini belirten Özbayraktar, ''Seyircimiz önüne 3 puan almak için çıkacağız. Onun çalışmalarını yapıyoruz. İyi bir başlangıç yapamadık, içeride bir Trabzonspor galibiyetimiz var. Ardından Kasımpaşa'ya kötü bir mağlubiyetimiz oldu. Biz de çıkış arıyoruz. İnşallah bu Beşiktaş maçıyla başlayacak'' diye konuştu.

Beşiktaş Gaziantep'te..
      Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında Gaziantepspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Gaziantep'e geldi.

Özel uçakla Gaziantep'e gelen siyah-beyazlı kafile, Gaziantep Havalimanı'nda bir grup taraftar tarafından karşılandı. Taraftarlar, Teknik Direktör Samet Aybaba ve futbolculara sevgi gösterisinde bulundu.
      Beşiktaş kafilesi buradan otobüsle konaklayacakları otele geçti.

Kulüp yönetim kurulu üyeleri Ahmet Kavalcı, Yalçın Kaya Yılmaz ve Seyit Ateş'in de yer aldığı kafilede şu futbolcular bulunuyor:
      ''Cenk Gönen, Allan McGregor, İbrahim Toraman, Ersan Adem Gülüm, Necip Uysal, Veli Kavlak, Manuel Fernandes, Roberto Hilbert, Hasan Türk, Oğuzhan Özyakup, Erkan Kaş, Hugo Almeida, Olcay Şahan, Uğur Boral, Tomas Sivok, Julien Escude, Filip Holosko, Batuhan Karadeniz, Mehmet Akyüz.''
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Hikmet Karaman her büyük maçta olduğu gibi saçmalayacaktır. BJK 2 farklı kazanır.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Mr.Danger
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Beraberlik bekliyorum.

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

#7 Cristiano Ronaldo
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Güzel bir maç olacak. Galibiyet bekliyorum Beşiktaş'tan.

Annemin attığı terlik ol kaçarsam namert olayım Fernandes

• Antep'te iki önemli eksik var. Muhammed ve Ibricic. Bu maçta en azından yenilmeyeceğimizi düşünüyorum. Bu maçı kazanırsak hafta içi kupa maçı ve gelecek hafta Sivasspor maçlarını kazanıp Fenerbahçe maçına kayıpsız çıkmak müthiş olur. Bu karşılaşmada Holosko öne çıkan oyuncu olabilir. Antep'in çok kırılgan bir savunması var ve izlediğim maçlarda rakiplerine çok pozisyon veriyorlar. Özellikle yan toplarda epey sıkıntılı savunma. Rakip savunmanın zaaflarını iyi değerlendirmemiz lazım. Gol bulma sıkıntı çeken bi ekip Antep. İlk gollerini Ts'a attılar oda penaltı.
  • White Albatros
    Kayitli Üye

• CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Biz hapşuralım sen çok yaşa FERNANDES

Besiktas, we came here to die with you
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Hikmet Karaman belki de ilk kez beni yanılttı. Hem devrede, hem 2-1'den sonra, hem de 2-2'den sonra yaptığı hamlelerle maçı aldı. BJK'nin zaten ömür billah böyle gidemeyeceği belliydi ama 2. yarıdaki kötü oyununa rağmen yine Fernandes'in bireysel becerisiyle attırdığı gol sayesinde maçı kopartacak noktaya geldi. Bu noktada Hikmet Karaman devreye girerek takımın kenar hücumlarında ısrar etmesini sağladı, Muhammet değişikliğiyle de Antep'in oyunu yıkmasını kolaylaştırdı. BJK'nin bu sezon (en azından İsmail dönene kadar) yumuşak karnınının orjini bek olmayan 2 kenar bek oyuncusu olacağı anlaşıldı bu maçla beraber. Hem Hilbert hem Uğur Boral ters kademelerde başarısız olunca Antep'in devamlı kenarlara inmedeki ısrarı sonuç verdi.

BJK'nin bir devre bile kötü oynasa elindeki maçı verebileceğini gördük. Bu FB ve GS için böyle değil, bu yüzden de BJK'nin kafaya oynayabilmesi için hemen hemen her maçında iyi oynaması lazım ki eldeki oyuncu grubuyla da bu çok düşük bir ihtimal. Ya çok ekstra goller gerek bundan önce olduğu gibi, ya da dediğim gibi her maç iyi oynamalı BJK zirve yarışında olabilmesi için.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting