• Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • İkinci yarının başında Almeida'nın içeri çevirip Holosko'nun atamadığı pozisyon kesinlikle bizim adımıza maçın dönüm noktasıydı. İkinci yarının başında Holosko o pozisyonu gole çevirse Antep ikinci yarı başlamadan oyundan düşüp farka gideceksen o pozisyonun dönüşü gol yedik. Golü yeyince ölü Antep kendine geldi. İlk yarıdaki oyunumuz çok iyiydi. İkinci yarıda golden sonra Antep baskılı oynayan taraf gibi gözükse de pek fazla pozisyon üretemediler. Bulduğumuz ikinci golden sonra 10 dakika o baskıyı kırabilsek çok rahat farkı ikiye çıkartacakken Sivok'un laubaliliği pahalıya patladı. Geçen hafta yaptığı bombalığı Kuddusi Mütfüoğlu es geçti ama bu hafta yemedi. Böyle devam edecekse Escude'yi izlemeye razıyım. Hali hazırda Escude tecrübesiyle takıma çok şey katar. Geçen sezon partneri Egemen ile yaptıkları hatalarla neredeyse her hafta gol yedirttirdiler. Yine o kademe hatalarını yapan, duracağı yeri bilmeyen, panik, istikrarsız Sivok geri dönmüş. Toramanı'da etkiliyor. Futbolda forvet adamı 10 pozisyondan dokuzunu atamaz birini atar maçı kazandırır kahraman olur ama savunma özellikle stoper oyuncusunun hata yapma lüksü yoktur.

En azından 1 puan alabilseydik şu deplasmandan hiç fena sayılmazdı. Maçı kaybettiğimize de üzülmüyorum şu oyunu gördükten sonra ama şebek Hikmet Karaman ve Serdar Kurtuluş denen zatın bir yerlerini kaldırmak koyuyor. Hafta içi kupa maçı ve Sivas maçını kazanırsak olumlu hava tekrar gelir. Yeter ki hatalardan ders çıkartılsın.
  • Reklam
  •  
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Hikmet Karaman'ın maç sonu açıklamaları müthiş gerçekten ya

BJK herşeye rağmen iyi sinyaller veriyor öyle kolay bir deplasmandan puansız dönmüyor neticede bir de Güllenin golü muazzamdı cidden. Bunlara ve Sivok gibi saçmayalan bir stoperin o hamlesine yapabilecek birşeyi yoktu. Bjk bir maç kaybetti diye düşüşe geçebilecek kadar basit oyunculardan kurulu takım değil hepsi tecrübeli düzeltirler Sivas maçına.
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Bizim defans pert hocam.

Sivok 3 maçtır böyle bir halt edeceği belliydi.Uğur ve Hilbert'te zaten yaratıcılık varyete 0 .. Holosko o pozisyonu nasıl yedi anlamakta güçlük çekiyorum .. Ancak kalecimiz iyi olur öyle goller Cenk her hafta yiyordu nerden baksan .. Yeni bir takımız daha iyi olacağız

Besiktas, we came here to die with you
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Orhan Gülle bize sağlam kazık attı. Şaka bir yana ben bu maç takımı ve gençleri çok beğendim. Necip takımın ataklarını çok iyi kesti iyi kide Ernst gönderilmiş yoksa yedek kulübesinde sönecekti adam. Erkan bir kaç seneye Quaresma kadar yararlı olacaktır harika çalım atıyor biraz teknik eksikliği var Samet Aybaba'da o eksikliğini giderecektir. Sivok kadar kaliteli defans oyuncusunun o hataya nasıl düştüğünü anlayamıyorum haybeye giden bir gol oldu neyse ufak bir hata diyelim diğer maçlarda kendini affettirir. Fernandes harika pas attı Almeida'ya zaten onun yapabildiği tek iyi şey kafa vurabilmek güzel gol oldu. Yenilsek bile tatmin edici bir oyun ortaya koydu Beşiktaş. Yakında daha iyi bir takım olacağız tabii taraftar sabırsızlık yapmazsa.

• Ayrıca yazmadan geçemeyeceğim. Dünkü hakem yönetimi de berbattı. Genel olarak Beşiktaş maçlarında hakemlerin yönetimi gerçekten berbat. Olcay ve Fernandes'in yediği darbelerin haddi hesabı yok. Hakemler sertliğe prim tanıdıkça rakip oyuncular daha da oyunlarını sertleştiriyor. Tabi skora etki eden hatalar olmadıkça bunlar göz önünde olmuyor. Geçen hafta her topa bam güm giren Elazığspor maçı 11 kişi tamamladı. Bunlar yenilginin bahanesi değil tabi sadece bu bariz hatalı yönetimler dile getirilmeli. İç saha maçlarında iş taraftara düşüyor. Gerekirse hakem üzerinde baskı kurup bu hataları engelleyeceksin.
  • suat27
    Kayitli Üye

Takımı: Gaziantepspor
    • Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      Ayrıca yazmadan geçemeyeceğim. Dünkü hakem yönetimi de berbattı. Genel olarak Beşiktaş maçlarında hakemlerin yönetimi gerçekten berbat. Olcay ve Fernandes'in yediği darbelerin haddi hesabı yok. Hakemler sertliğe prim tanıdıkça rakip oyuncular daha da oyunlarını sertleştiriyor. Tabi skora etki eden hatalar olmadıkça bunlar göz önünde olmuyor. Geçen hafta her topa bam güm giren Elazığspor maçı 11 kişi tamamladı. Bunlar yenilginin bahanesi değil tabi sadece bu bariz hatalı yönetimler dile getirilmeli. İç saha maçlarında iş taraftara düşüyor. Gerekirse hakem üzerinde baskı kurup bu hataları engelleyeceksin.

İlk yarı beşiktaş bizimle orta sıçan oynadı. hatta bir g.antepsporlu olarak ilk yarıda stattan ayrılıp gitmek istedim. ikinci yarıda ise, biz çatır çatır oynayarak maçı aldık. tabi hikmet hocanın oyuna müdahaleleri tam yerinde oldu. çünkü sonradan oyuna giren üç oyuncudan ikisi gol attı. hakemin yönetimi ise gerçekten berbattı. İlk yarıda serdarın, ikinci yarıda da yasinin pozisyonları kesinlikle penaltı olmalıydı. bu hakemlerle zaten istanbulun dışından şampiyon çıkarmak gerçekten zor iki hafta öncede fener maçında mehmet topal elle düzeltip gol atmıştı. serdarın olcaya attığı tekmede ise hakemin kararı doğruydu çünkü serdar ayağını öyle boy seviyesine yükseltmedi topa vuracağı sırada olcay tekmeye kafayla girdi gibi bir şey oldu.

• Ekremin ve Yasinin penaltısı mı ? Futbol konuşmaya gerek yok seninle

• suat27
    Kayitli Üye

Takımı: Gaziantepspor
    • CerberusQ7 tarafından gönderilen mesaj
      Ekremin ve Yasinin penaltısı mı ? Futbol konuşmaya gerek yok seninle

maçı tribünde izlediğim için yanılmışım ekrem değil serdar olacak 3.dakikadaki pozisyondan bahsediyorum bariz şekilde oyuncunun ayağına basılıyor. yasinin pozisyonuna kesin penaltı diyemem orada itmede olabilir yasin kendini yere bırakmışda olabilir. ben burada objektif olarak yorum yazıyorum. sanırım sen fanatik olduğun için olaya objektif bakmak istemiyorsun. sonuç olarak şimdiye kadar izlediğim en zevkli karşılaşmalardan birisiydi ilk yarı beşiktaş iyi oynadı; ikinci yarı biz iyi oynadık. iki takımada bundan sonraki maçlarda başarılar dilerim..
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Tribünden izlemişsin bizde televizyondan izledik bizde yakınlaştırmada gördük

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting