• Neo
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Highlander tarafından gönderilen mesaj
      Lumos tarafından gönderilen mesaj
      Highlander tarafından gönderilen mesaj
      Fatih Terim'e ayar verildi. Mission Complete.

ne yaptı da ayarı hak etti peki?

_____

Avrupa kupası öncesi-sonrası maçları risklidir, sonrasını atlattık öncesine takıldık. Umarım salı günü toparlanarak galibiyet alırız.

O rüya takımı(!)

Fatih Terim devamlı söylüyor rüya takım söylemlerine karşı olduğunu. Ne alaka yani?
  • Reklam
  •  
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Neo tarafından gönderilen mesaj
      Lumos tarafından gönderilen mesaj
      Fatih Terim'e ayar verildi. Mission Complete.

ne yaptı da ayarı hak etti peki?

_____

Avrupa kupası öncesi-sonrası maçları risklidir, sonrasını atlattık öncesine takıldık. Umarım salı günü toparlanarak galibiyet alırız.

O rüya takımı(!)

Fatih Terim devamlı söylüyor rüya takım söylemlerine karşı olduğunu. Ne alaka yani?

Ben Fatih hocanın hareketlerine bakarak söylüyorum.

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ŞANLI_ tarafından gönderilen mesaj
      Selçuk etki yapacak hamleyi gerçekleştiremediği zaman böyle kilitli maçlarda GS rahat yeniliyor.

GS çok gol yiyen bir takım bu oyun düzeniyle deplasmanda daha çok sıkıntı yaşar bence.

Braga maçı öncesi iyi oldu diyen çok kişi var öyle de olabilir fakat ne olursa olsun takım özgüvenini kaybetti rezalet bir oyun oynayarak o maçı kaybediyorsun. Bragayı gene yener o değil ama herkesin çıkıpta iyi oldu yenilmemiz demesini ben anlamıyorum.

Bir sonraki maçı haftaya olsaydı belki bu görüşe katılabilirdim çünkü 1 haftada takım kendini her şekilde onarabilirdi.

Ben bu maçın böyle bitmesi Braga maçına belki olumsuz etki yapacagına inanmıyorum ama bir sonraki deplasmanda da benzer sonuçla GS çok şey kaybeder bence. Zaten United maçı dönüşü Akhisar maçı çok kebap bir maçtı o maçta sağlam takım olsaydı başka başka şeyler konuşuyorduk.

BRAVO SANA !!! senle aynı görüşteyim..#

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting