• 03Gs1905
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Neo tarafından gönderilen mesaj
      ReloadedRevolution tarafından gönderilen mesaj
      Neo tarafından gönderilen mesaj
      Gençlerbirliği oyuncularının attığı dirsekler?

Dirsek mi attılar?

+ neyini çekemeyeceğim her 4 pasın 3ünü rakibe gönderen Melo nun sanki başıma Xavi

Maçı izledin mi gerçekten? Sorman abes zaten. Adil yorum yapmıyorsun. Melo'nun oyunundan bahsetmiyoruz burada.

Arkadaş at gözlükleriyle maça bakmıştır izlese de sorun değişmeyecek.Gençlerbirliği'nin attığı üçüncü golden önceki pozisyonda neden faul kararı verdi hakem biri bana anlatabilir mi? Ya da hakemin takdir haklarını maçın çok büyük bir bölümünde Gençlerbirliği'nden yana kullandığını açıklayabilecek bir insan evladı var mıdır? Semih Kaya'nın burnunu kırmaya teşşebbüs eden oyuncuya neden kart çıkartmadı anlayabileniniz var mı? Melo'ya daha 10. dakikada kartı gösterirken Gençlerbirliği oyuncularına kart vermemek için elinden geleni yaptı hakem onu çözemedim bende mesela???

3dklık özetleri izleyip ondan sonra burada abesle iştigal yorumlar yapmayın lütfen. Yazdığınız mesajında tonuna biraz daha özen gösterin. Normalde şu tavırlarınla çoktan benden(sadece bu attığın mesajdan dolayı değil total olarak futbol forumunda yazdıklarından dolayı) FFC almıştın ama ben askerdeyken biraz kuralları esnetmiş arkadaşlar o yüzden bir şey yapmıyorum.
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • Reklam
  •  
  • ReloadedRevolution
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • 03Gs1905 tarafından gönderilen mesaj
      ReloadedRevolution tarafından gönderilen mesaj
      Gençlerbirliği oyuncularının attığı dirsekler?

Dirsek mi attılar?

+ neyini çekemeyeceğim her 4 pasın 3ünü rakibe gönderen Melo nun sanki başıma Xavi

Maçı izledin mi gerçekten? Sorman abes zaten. Adil yorum yapmıyorsun. Melo'nun oyunundan bahsetmiyoruz burada.

Arkadaş at gözlükleriyle maça bakmıştır izlese de sorun değişmeyecek.Gençlerbirliği'nin attığı üçüncü golden önceki pozisyonda neden faul kararı verdi hakem biri bana anlatabilir mi? Ya da hakemin takdir haklarını maçın çok büyük bir bölümünde Gençlerbirliği'nden yana kullandığını açıklayabilecek bir insan evladı var mıdır? Semih Kaya'nın burnunu kırmaya teşşebbüs eden oyuncuya neden kart çıkartmadı anlayabileniniz var mı? Melo'ya daha 10. dakikada kartı gösterirken Gençlerbirliği oyuncularına kart vermemek için elinden geleni yaptı hakem onu çözemedim bende mesela???

3dklık özetleri izleyip ondan sonra burada abesle iştigal yorumlar yapmayın lütfen. Yazdığınız mesajında tonuna biraz daha özen gösterin. Normalde şu tavırlarınla çoktan benden(sadece bu attığın mesajdan dolayı değil total olarak futbol forumunda yazdıklarından dolayı) FFC almıştın ama ben askerdeyken biraz kuralları esnetmiş arkadaşlar o yüzden bir şey yapmıyorum.

Total olarak yazdıklarımdan ceza alacak olsaydım eğer paragrafın başında dediğiniz şekilde at gözlüğüyle bakan siz olurdunuz

Neyse maçın 3 dklık özetini değil 60 65 dakikasını izledim dolayısıyla ben ne desem siz aksini siz ne deseniz ben aksini söyleyeceğim anlaşamayacağız uzatmamıza gerek yok
      Allah yardımcınız olsun askerde hayırlı tezkereler
  • 03Gs1905
    Administrator

• Maçta oynanan oyundan tek bir kelime bahsetmeyip sadece tek bir pozisyona bağımlı kalmanızdan dolayı yazmıştım onu orada ki ironiyi çözememişsiniz yapacak birşey yok. Maçta 60-65 dakika izlemiş olsanız kaçırdığınız en asgari 25 dakika var. Maçta attığımız ve yediğimiz gollerin 5'er dakika içinde değiştiğini gördüğümüzde 25 dakika çok büyük bir zaman dilimi bana göre. Neyse dediğiniz gibi fazla uzatmaya gerek yok. Bu arada iyi dileğiniz için teşşekkürler fakat ben teskereyi alalı bayağı bir zaman oldu. 19 Ocak 2012 tarihinde tamamladım kısa dönem askerlik hizmetimi.
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • cimboom
    Haber Editörü

• Dikkatimi cekti, Melo'ya sert hareket yapilinca Melo mesela yerde, illa diger oyuncuya bisey yapacak, azicik ayaklariyla iteledi oyuncuyu, bakiyorum tum Genclerbirligi takimi hakeme kosuyor, bir kismida Melo'ya illa tartisacaklar. Bu olay her macta oluyor, Fener maclari dahil BJK maclari dahil, isin ilginc tarafida hep mac basi olur. Melo'ya sari veya kirmizi göstermeye niyetliler oyundan sogusun diye. Birde biliyorlar tabi Melo'nun piskopat oldugunu. Ama ne yapsalar nafile. Tabiki taktik diyecekler ama böyle taktigin ben icine ediyim. Melo'nun zaten kontratinda kesin bu seylerle ilgili agir maddeler vardir, Melo'ya zor kirmizi yedirtirler.

Sadece ilginc geldi bana, baska bisey cikarmayalim bu yazidan
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting