• baskan106
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ps3 de taktiği nerden yapıyoruz. nasıl save ediyoruz ve online da nasıl aktif hale getiriyoruz.
      ben normalde yaptığım taktik mesela 4-4-3 olarak online da gözüküyor ama kadro istediğim gibi olmuyor. manuel düzeltiyorum.

konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına şimdiden teşekkür ederim.
  • baskan106
    Kayitli Üye

• ya bi allah kulu yardım etmicek mi?

taktik kaydetme var mı?
      yok mu?

var mı yok mu?

lütfen yeaa

• Ağabey konunuzu yeni farkettim.

Ben PC kullanıcısıyım fakat sanırım konsolda da durum farklı değildir.

Şimdi normal oynarken dizilişi seçiyorsunuz, tüm taktik ayarlarını vs yapabiliyorsunuz;
      Oyuncu değişikliği, player roles kısmından vurucuları seçmek, özel taktikler(oyun hızı, pas aralığı, pres sıklığı, defans-ortasaha arasındaki mesafe vs.)
      Mesela 4-4-2 dizilişini seçtiniz, şut tuşuna basıp bunu düzenleyebiliyorsunuz normalde.Oyuncuların üzerine gelip seçip yön tuşuyla duracağı yeri, şut tuşuyla da mevkiisini seçebiliyorsunuz.
      Sonra çıkıyorsunuz ve seçenekler geliyor, slotlar var.Empty olanlardan birini pas tuşuyla seçip manuel taktiğinizi kaydediyorsunuz.

Ancak bu bahsettiğim olay, online oynayacağınız zaman ayarlanmıyor.Yani dizilişten bahsediyorum, dizilişleri manuel olarak değiştiremiyorsunuz.Kısaca, taktik kaydetme var, dizilişi değiştirmek yok.

Tavsiyem, bu manuel ayarları My FIFA 11--Edit--Edit Squad kısmından takımınızı seçip önceden yapmanız.Böylece online oynayacağınız zaman bu taktikler yüklenmiş olur, değiştirmenize gerek kalmaz.

• ARKADAŞIM teşekkür ederim edit kısmı aklıma gelmemişti. ordan yaparım devamlı kalsın. ilgine ve bilgine teşekkür ederim. helal et hakkını kardeşim.

• Helâl olsun ağabey, rica ederim.

Takımı: Beşiktaş JK
    • Fakat ben "My Fifa 11 - edit squad" kısmından değiştirmeme rağmen hala online maçlarda default kadrolar gözüküyor!!! Ne yapsam nafile, işe yaramıyor...
  • baskan106
    Kayitli Üye

• Blackchap tarafından gönderilen mesaj
      Fakat ben "My Fifa 11 - edit squad" kısmından değiştirmeme rağmen hala online maçlarda default kadrolar gözüküyor!!! Ne yapsam nafile, işe yaramıyor...

My Fifa 11 - edit squad YAPTIKTAN SONRA online girdikten sonra load yapman lazım ondan sonra maça girerken taktiklerde çıkar. saygılar.

Takımı: Beşiktaş JK
    • Load squads yapmama rağmen yine de takımımda yaptığım değişiklikleri göremiyorum. Aynen default haliyle karşıma çıkıyor...
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting