• byLogan
    Kayitli Üye

Takımı: Elazığspor
    • Arkadaşlar fm 2008 de olsun 2009 da olsun başarı sağlamak çok kolaydı fakat 3 yıldır yaptığım kariyerlerde başarı alamıyorum..oyundan soğudum.fm 2012 dende soğumak istemiyorum.her maçı alacaksın diye birşey yok ama en azından başarılı olalım..başarı için kısaca neler lazım.sadece taktikmi.antrenman felanda etkilermi etkilerse ne yapmalıyım.hangi antrenmanı kullanmalıyım.fm 2012 v3 e orta halli veya düşük takımlar için önerebileceğiniz taktik varmıdır.mesela memleketim olan elazığ ve futbol takımı elazığspor için..sadece elazığspor için değil tabi.sağlam bi bilgi lazım :S bu genel bir sorunum oldu artık..yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  •  
  • peker_553
    Kayitli Üye

Takımı: Club Atlético de Madrid
    • takıma göre taktik yaparsan taktiğin çabuk oturur ayrıca zor olması çok daha iyi olmuş bence ince detayları yakalarsan başarılı olursun ama çok şükürü ki eski fmlerdeki gibi abartılı başarılar gelmiyor bu güzel olmuş bence
  • byLogan
    Kayitli Üye

• peker_553 tarafından gönderilen mesaj
      takıma göre taktik yaparsan taktiğin çabuk oturur ayrıca zor olması çok daha iyi olmuş bence ince detayları yakalarsan başarılı olursun ama çok şükürü ki eski fmlerdeki gibi abartılı başarılar gelmiyor bu güzel olmuş bence

takıma görede..neler yapcam işte sorun o.ne yapsam olmuyor.
    Kayitli Üye

demekii başarılı bi manager deilsin

çok pis gaza geldim
    Kayitli Üye

• Kardeşim bak mesela ben şu an Kayserispordayım hazırlık maçları oynamayı sevmiyorum onun için izemiyorum hazırlık maçlarını.Ligde ilk 3-4 maç puan kaybetiim ama takımı izledim sürekli taktiklerde kçük oynamalar yaptım.örnek;1-2 maçta yediğim gollerde defansın önde olmasından kaynaklandıgını gördüm ve hemen ofsayt taktiğini kaldırdım ve dafansı geriye yasladım demekki takımım ofsayt taktiğini iyi yapamıyor.Anladınmı hatalarını göreceksin ufak ufak taktiği oturtacaksın yediğin gollere flan bakacaksın öyle işte umarım anlatabildim oyunu yarıda bırakp sana yazdım kıymetimi bil
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Bence kafanda nasıl bir diziliş varsa o dizilişi asla bozma derim. Bu oyunda taktik tutmadığı için yeniden taktik yapmak işe yaramıyor. Kendimden biliyorum Öncelikle dizilişe sadık kalmak lazım. Maçlarda başarısız sonuçlar alsan bile taktikte talimatları,oyuncu görevlerini aklına taktikle ilgili hangi komutlar geliyorsa edit yaparak doğru taktiği bulabilirsin. Ben bu seride şahsen böyle oynayacağım. Önemli olan dizilişi bozmamak lazım diye düşünüyorum. Yeni yaptığın taktikle 1-2 maç kötü gittikten sonra yeni taktik yapmakla doğru taktiği bulmuyorsun
  • peker_553
    Kayitli Üye

• kardeş bence öyle deme mesela ben ön libero olmadan oynuyordum işte dediğim gibi defansta boşlukları oldugunu görünce bi ön libero yaptım rakip takım daha az pozisyona giriyor ve çokta işe yaradı
  • Reklam
  •  
  • byLogan
    Kayitli Üye

Kardeşim bak mesela ben şu an Kayserispordayım hazırlık maçları oynamayı sevmiyorum onun için izemiyorum hazırlık maçlarını.Ligde ilk 3-4 maç puan kaybetiim ama takımı izledim sürekli taktiklerde kçük oynamalar yaptım.örnek;1-2 maçta yediğim gollerde defansın önde olmasından kaynaklandıgını gördüm ve hemen ofsayt taktiğini kaldırdım ve dafansı geriye yasladım demekki takımım ofsayt taktiğini iyi yapamıyor.Anladınmı hatalarını göreceksin ufak ufak taktiği oturtacaksın yediğin gollere flan bakacaksın öyle işte umarım anlatabildim oyunu yarıda bırakp sana yazdım kıymetimi bil

eyvallah kardeş sağolasın elimden geleni yapacağım işte

Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      Bence kafanda nasıl bir diziliş varsa o dizilişi asla bozma derim. Bu oyunda taktik tutmadığı için yeniden taktik yapmak işe yaramıyor. Kendimden biliyorum Öncelikle dizilişe sadık kalmak lazım. Maçlarda başarısız sonuçlar alsan bile taktikte talimatları,oyuncu görevlerini aklına taktikle ilgili hangi komutlar geliyorsa edit yaparak doğru taktiği bulabilirsin. Ben bu seride şahsen böyle oynayacağım. Önemli olan dizilişi bozmamak lazım diye düşünüyorum. Yeni yaptığın taktikle 1-2 maç kötü gittikten sonra yeni taktik yapmakla doğru taktiği bulmuyorsun

ya ben elazığspor a 4-4-2 (kanat),4-3-3 veya 4-2-4 oynatıyorum genellikle ama önemli olan bu oyuncuyada yaptığın taktik.oyuncuya göre taktik yani.onu nasıl halledeceğiz.
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Demek istediğini tam anlayamadım. Anladığım kadarıyla oyuncunun üzerine çift tıkladığınız zaman oyuncunun Top sürme,Orta açma,Pres,Pas ve Yaratıcılık özelliklerinden bahsediyorsan oyuncunun özelliklerini tek tek elle ayarlamak senin tercihine bağlı. Bunun için iyi bir taktik rehberi lazım.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting