• adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Fenerbahçe Ülker, antrenör Aydın Örs'ün ayrılmasının ardından (A) Milli Basketbol Takımı Antrenörü Bogdan Tanjeviç ile anlaştı. Kulüpten yapılan açıklamada, Fenerbahçe Ülker'in yurtdışında hedeflediği büyük başarılara, antrenörlüğe getirilen Bogdan Tanjeviç ile ulaşmayı hedeflediği bildirildi.

Açıklamada, şöyle denildi:

''Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımı'nın antrenörlüğüne Bogdan Tanjeviç getirildi. Fenerbahçe Ülker özellikle yurt dışında hedeflediği büyük başarılara, yeni yapılanması çerçevesinde antrenör olarak anlaştığı Tanjeviç ile ulaşmayı hedefliyor. Her geçen yıl gelişen ve daha büyük hedeflere doğru ilerleyen Fenerbahçe Ülker'deki görevinde Tanjeviç'e başarılar diliyoruz.''

Fenerbahçe Ülker'i çalıştıracak Tanjeviç'in (A) Milli Basketbol Takımı'ndaki görevine de devam edeceği öğrenildi.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Reklam
  •  
  • korkunbendenn
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Aydın Örs'e ayıp ettiler tamam Tanjeviç iyi koç ama Aydın Örs böyle gitmezdi adam sayesinde Efes'i 4-0 yendik hala imzalamadılar kontrat. ayıp ya...
  • G___ultrAslan___S
    Kayitli Üye

• Milli Takım'da kalmasına sevindim.Çünkü "süperstarlarımızın" da teşrif etmesiyle Avr.Şamp.nda iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.
  • fbercan25
    Kayitli Üye

• Aydın Örs ün kötü şekilde ayrılmasına üzüldüm ama Tanjevic in gelmesine de ayrı sevindim.Tam bir tecrübe abidesi Aydın Örs gittikten sonrada ilk aklıma Tanjevic sonra Oktay Mahmuti gelmişti..İyi oldu hatta dahada iyi oldu diyebilirim.

Son güncelleme 17.06.2007, 22:50 tarihinde fbercan25 tarafından yapıldı.

• Aydın Örs'ü kesinlikle bırakmamak gerekiyodu...onun da gelen teklifi kabul etmemesinin nedenleri vardır koç olarak kalmak istedi belki ama tabi bunu en iyi o bilir...Tanjevic de çok yararlı olacaktır bize eminim zaten kendini ispatlamış bi koç kendisi....

• Tanjevic'in Avrupa Şampiyonası öncesi bi klüp takımı çalıştırması bana doğru gelmiyo milli takım performansını etkilemyecekse çalıştırsın ama illa ki etkiler

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting