• _TaYLaN_
  Kayitli Üye


  Kayıt: 15-01-2006
  Yaş: 28
  Mesajlar: 3588
  Takımı: Beşiktaş JK
  • Taraftar istedi Murat Didin Almanya'da kaldı
   Beşiktaş'ın unutulmaz coachu Murat Didin Almanya'da yere göğe sığdırılamıyor. Almanya'da taraftarların büyük sevgi gösterdiği Didin, Deutsche Bank Skyliners ile sözleşme yeniledi.
   Beşiktaş eski koçu Murat Didin Almanya'nın Deutsche Bank Skyliners takımıyla 3 yıllık sözleşme yeniledi. Taraftarların büyük sevgi gösterdiği didin yaptığı açıklamada, "Türkiye'yi Almanya'da temsil etmenin gururunu yaşıyorum. Bana gösterilen sevgiye layık olmaya çalışacağım" dedi. Murat Didin Alman kulübünün basketbol menajeri Dr. Gunnar Wöbke ile objektiflere poz verdi. Murat Didin,şöyle devam etti: ''Frankfurt bir basketbol şehri. Burada çok büyük basketbol ortamı ve arzusu, sıcaklığı var. Burada zirveye oynayacak bir takım oluşturmak istiyoruz'' dedi.
   Bir Türk spor adamı olarak Frankfurt'u daha önce olduğu gibi yukarıya, zirveye taşıyarak ülkem adına da mutlu olacağım'' diye konuştu.

   Didin, Deutsche Bank Skyliners Frankfurt takımının basketbolda bir marka olması için çaba harcayacağını, bunun için herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını kaydetti.
   Bu sezon Beko Basketbol Ligi'ne yükselen Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden de öneri aldığını kaydeden Didin, ''Antalya'yı gerçekten bir basketbol şehri yapmak isteyen belediye başkanı Menderes Türel'e ve Doğan Hakyemez'e çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Antalya, birinci lige çıkmanın motivasyonuyla ve hamlelerle başarıya ulaşacaktır. Türkiye'ye döndüğümde mutlaka onların yaratacağı değerin içinde olmak isterim'' diye konuştu.

   Didin, Türkiye'den de basketbolcu getirebileceğini, ancak şu an belirli isimler üzerinde durmak istemediğini sözlerine ekledi.
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting