• MercilesS
    Kayitli Üye

•  (24 Ağustos 2005 Çarşamba, 00:14)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Alıntı:
      Bu arada tekliflere olumlu cevaplar verirsen klüp yönetimin senden mutsuz olduğuna
      dair bir mesaj gönderiyor ve Loyalty özelliğin düşüyor tabi bu durumun tam terside olabilir.

Eğer hepsine olumlu cevap verirsen Sadakat düşüyor doğal olarakta klüpten kovulman biraz daha kolay oluyor
  • Reklam
  •  
  • lionmemo
    Kayitli Üye

Takımı: Mersin İdman Yurdu
    • peki birşey sorcam bu editörlerden seçili olan ligi artırıp azaltabiliyor muyuz...
  • crdsa
    Özel Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: lionmemo

peki birşey sorcam bu editörlerden seçili olan ligi artırıp azaltabiliyor muyuz...

Hayır

Beni Twitter'dan takip edin.
  • titow
    Kayitli Üye

• 2.lig a kategorisinden mersin idmanyurduyu ilk sene 1. lige çıkardım,çıkarkende türkiye kupasını aldım.

2. sene mersini şampiyon yaptım,uefayı aldım. galatasaraydan 1 kez ,fenerbahçeden 4 kez teklif aldım ama fenerbahçe hep 4. 5. bitiriyordu ligi bununda katkısı olmuş olabilir. Eski oyunumda ise beşiktaştan teklif almıştım ve tabiki milli takım.( takımınıza türk oyuncu gelsin istiyorsanız milli takımı mutlaka yönetin)
  • ejoop1907
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Ben Fenerbahçe De İken Real Madrid Den Teklif Geldi Ve Milli Takımlardan da Çok Geldi.
  • ErtqrL
    Kapali Hesap

• Ben Ankaragücündeyken büyük başarılara imza atmıştım Ankaragücündeyken Fenerden,Bresciadan,Napoliden ve Ajaxtan teklif gelmişti bende ajaxı kabul etmiştim
      Sergio Agüero #18 David Villa Sanchez #7 Nicolas Anelka #39 David Silva #21 Eski Kullanıcı Adı:Banutbaba(Kullanıcı Adımı değiştirdim)

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting