• schlampe
    Kayitli Üye

•  (05 Ağustos 2005 Cuma, 16:16)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • genclerbirligiyken 4 sene sora manchesterden teklif gelmıstı...daha 1 sampiyonluk kazanabilmiştm...
  • Reklam
  •  
  • Slastre
    Kayitli Üye

•  (05 Ağustos 2005 Cuma, 19:18)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: schlampe
      genclerbirligiyken 4 sene sora manchesterden teklif gelmıstı...daha 1 sampiyonluk kazanabilmiştm...

İyi teklif gelmiş hll ne diyem.
  • ysf1903
    Kayitli Üye

•  (05 Ağustos 2005 Cuma, 19:39)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • sectiin ligler we tanınmıslığın işin önemli kısmı.iş bu 2 noktada bitio

•  (05 Ağustos 2005 Cuma, 19:56)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • ya arkadaşlar büyük takımlardan teklif almak önemli değil bu oyunda iyi olduğunuzu test etmek için büyük bir takımdan küçük bir takıma gidin bakalım ne kadar iyisiniz büyük takımlarda para var her istediğinizi alıyorsunuz ondan sonra ben bu oyunun profesörüyüm diyorsunuz bence öyle değil küçük takımlarda öyle büyük takımlardaki gibi her istediğinizi yapamazsınız bir kere deneyin bakalım ne kadar başarılısınız mesela fenerbahçe gibi bir takımı çalıştırırken 2.ligten karabükspor,boluspor yada başka bir takıma geçin bakalım ne kadar başarılı olacaksınız eğer böyle küçük tkaımları başarı ile yönetiyorsanız o zaman başarılısınız ben turnuvaya işte bunu için katılmıyorum hep büyük takımlar seçiliyor küçük takımlarla oynansın bakalım turnuva her turnuvada birinci değişir o zaman ben küçük takımlarla çok çalıştım sizde bir deneyim ondan sonra başarılı olup olmadığınıza karar verin büyük takımda şampiyonluklar yaşayanlar fazla teklif almazlar küçük takımlarda büyük işler yapanlar daha çok teklif arkadaşlar benden size tavsiye bir deneyin bakalım dediğimi nasıl olacak?
  • MercilesS
    Kayitli Üye

•  (05 Ağustos 2005 Cuma, 23:36)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Ben yaptım senin dediğini bri b.. olmadı. Sivasspor'la ilk sene 4. ikinci sene lig şampiyonluğu birinci ligte ilk sene şampiyonluk ama nafile hem oyuncularla iyi anlaşamıyorum diye takımdan atıldım hemde hiç teklif gelmedi. Yani sadece başarınızı test edebilirsiniz. Büyük takımlardan teklif gelmesi için önce Tanınmışlık.
  • nuso
    Kayitli Üye

•  (06 Ağustos 2005 Cumartesi, 01:04)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • evet abi kucuk takımla oynamak muthis sarıyo ben iswec liginden ladnskorna yı aldım cok guzel oyuncular kotu bucce kotu ama iyi gidiorum
      iswec liigni herkese tavsiye ederim cuku kucuk takım buyuk takım yok cok dengeli bi lig acaip sarıo ama oyuncu getirmekte zorlanıyosun simdiye kadar kimseyi alamadım benim takımda key oyuncuya en fazla 800 sterlin werebiliosun ama sarıyo zaten takımda az
      ya simdi ben turkiye we iswec sectim bana tukiyeden teklif gelmesi zormu tanınmıslık az ya
  • Dabulu
    Kayitli Üye

•  (08 Ağustos 2005 Pazartesi, 12:59)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • parma ile 2. sezonu bitirdim 3. sezon dayıım FC BAYERN den teklif geldi ama SERİ A dan ayrılmayı düşünmüyorum ;)

•  (08 Ağustos 2005 Pazartesi, 13:06)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Avrupada başarı çok etkiliyo.
  • Reklam
  •  
  • Dabulu
    Kayitli Üye

•  (08 Ağustos 2005 Pazartesi, 13:10)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Slastre
      Avrupada başarı çok etkiliyo.

BEN 1. YILIMDA UEFA KUPASINDA YARI FİNALDE ELENDİM NEWCASTLE YA 2. YILIMDA UEFA DA YARI FİNALDE GALATASARAY I ELEDİM VE FİNALDE VALENCİA YA 2-1 KAYBETTİM. 1. YILIMDA LİGDE 6. 2. YILIMDA 3. OLDUM. ÇOK FAZLA BAŞARILI OLAMAMA RAĞMEN BAYERNDEN TEKLİF GELDİ

•  (08 Ağustos 2005 Pazartesi, 13:15)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Daha ne istiyon yaw,ben o kadarını da yapamıom.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting