• ercanerten
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor

• Kariyer kurallarını okudum kabul ediyorum.

Veritabanı:12.0.2
      Yama: Spor Toto Süper Lig Oyuncu Fotoğrafları (fmbilgi.com)
      FMC'12 Logos Megapack (fmgraphichs)
      Açık Ligler: Türkiye, İngiltere, İspanya, Almanya, Hollanda, Fransa, Brezilya
      Database: Geniş

Başkanımız:

Stadımız:

Trabzonspor'da Şok Edici Gelişme:

Trabzonspor teknik direktörü Şenol GÜNEŞ, yeni sezon öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.Gündeme dair açıklamalar ve transfer politikası ile ilgili kilit noktaları açıklaması beklenen Şenol GÜNEŞ görevi bıraktığını açıklayarak herkesi şok etti. Şenol GÜNEŞ'in açıklamaları ise şöyle: "Görevde bulunduğum süre zarfında kulübüme en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştım. Temiz oyun, güzel futbol ilkesinden taviz vermedim ve oyuncularıma hep bunu aşılamaya çalıştım. Artık yoruldum. Takdir edersiniz ki yaşım da ilerledi ve artık kendimi tam anlamıyla takımıma veremiyorum ve bu yüzden Trabzonspor futbol takımı teknik direktölüğünden istifa ediyorum. Söylenecek fazla bir şey yok Trabzonspor'a başarılar diliyorum"

Türk Futbolunda Yeni Bir Yüz:

Şenol GÜNEŞ'in sürpriz istifa kararından sonra yeni teknik direktör arayışlarına başlayan Trabzonspor yönetimi sürpriz bir ismi takımın başına getirdi. Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlenen imza töreninde kariyerinde en yüksek düzey olarak Karadeniz Bölge Amatör Liginde Çayelispor'u çalıştırmış olan Ercan ERTEN kendisini iki yıllığına Trabzonspor'a bağlayan sözleşmeye imza attı ve resmen Trabzonspor teknik direktörlüğü görevine başladı. Hayli heyecanlı olduğu gözlemlenen Erten ilk olarak şunları söyledi: "Öncelikle beni bu göreve layık gören saygıdeğer başkanım Sadri ŞENER'e teşekkürü bir borç bilirim. Trabzonspor gibi büyük bir camianın bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Şenol GÜNEŞ gibi bir efsanenin ardından bu görevi devralmak ise ayrı bir heyecan ve sorumluluk unsuru. Elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum."

Ercan ERTEN, kulüpteki oyuncuların durumu ve transferler hakkındaki gelen soruları ise yanıtsız bıraktı.

Hazırlık Maçlarımız

Transferlerimiz:

Yabancı sınırı yok diye biraz bol keseden oldu ama Şampiyonlar Ligi var alternatif şart.

GelenOyuncular

• Hqmi
    Yama Yapimcisi

• Transferler fena değil, başarılar. Kadronun ss'ını atabilir misin?

---
  • ercanerten
    Kayitli Üye

• Kadromuz

Maçlarımız

Mini Maç Değerlendirmeleri:

Çoğu maçlar hakettiğimiz şekilde bitti. Milan maçında çok kötü futbol oynadık, penaltıdan da olsa şeref golümüzü attık. Manisa maçında Isaac'in kırmızı kartı çok işimize yaradı fakat son vuruşlarda çok etkisiz kaldık. Kayseri ve Milan maçlarında pozisyona girmekte sorun yaşadık, Burak Yılmaz'ı daha verimli kullanmamız gerekiyor. Chelsea maçında rakibin 5.dakikada kırmızı kart görmesi işimize yaradı. Basel maçları ise beklediğimden kolay geçti. En çok içimde kalan maç ise Galatasaray maçı. İlk yarıda iki sakat verdik,54. dakikada da üçüncü sakat Mierjezewski oldu. Oyuna hiç müdahele edemedim. Genel olarak takımın performansından memnunum. Alanzinho, Burak, Macheda, Onur ve zaman zaman Giray mükemmele yakın oynuyor. Özellikle Alanzinho fena

Puan Durumları:

Gelecek Maçlar:

Önümde çok zorlu bir fikstür var. Fenerbahçe puan kaybetmiyor, toplam 20 oyuncusu bile yok ! Chelsea ve Milan maçlarının birinden bir beraberlik çıkartabilirsem gruptan da çıkarım diye düşünüyorum.

Takımı: Beşiktaş JK
    • Kariyerinde başarılar dilerim. Şampiyonlar Liginde Chelsea galibiyeti efsane olmuş. Ligde Fenerbahçe açık ara götürüyor. Baya bir zorlaman gerekecek.
  • Roy Dream
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Kariyerinde başarılar dostum. FM 2012 ilk kariyeri hayırlı ve uğurlu olsun.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • ercanerten
    Kayitli Üye

• Teşekkürler arkadaşlar.
      Finansal olarak biraz sorunumuz var o kadar. Onu da devre arasında bazı oyuncuları elden çıkararak halletmeyi düşünüyorum. ( Vittek, Cech, Mierjezewski vs. )

Ayrıca özellikle genç gurbetçiler olmak üzere Türk oyuncu tavsiyesine açığım.

Takımı: Adana Demirspor
    • Kariyerin hayırlı olsun. Sezona iyi başlamışsın. Transferler de güzel. Kara Rica etsem profilinde yazıyorsa tam ismini yazar mısın ?

"Wanna know a secret? Daddy kills people. All the bad people." #DexterMorgan
      "Everything in my life brought me this point." #DexterMorgan

Rangers l We Don't Do Walking Away ! [ FM 2012 ]
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting