• Amanda2015
    Kayitli Üye

Takımı: FK Rudar Prijedor
    • Haaland, piyasadaki en çok aranan genç yetenekler arasında
      19 yaşındaki Haaland, bu sezon Salzburg için sadece 22 maçta 28 gol attı, Avusturya Bundesliga'da 16 kez ve kulübün Şampiyonlar Ligi grup aşaması kampanyasında sekiz kez vuruldu; Avusturya Kupası'nda iki kez file oynadı ve Avrupa'nın seçkin kulüp yarışmasına bir destek verdi.

Güzel formunun, Ocak transfer penceresi yaklaştıkça Avrupa'nın en iyi kulüplerinin ilgisini çektiğine inanılıyor.

Haaland, Salzburg sözleşmesinde yaklaşık 20 milyon sterlinlik bir tahliye şartıyla, kulüpler kişisel terim teklifleriyle forvet oyuncusunu woo'yor.

Haaland ve menajeri Mino Raiola, Manchester United, RB Leipzig ve Borussia Dortmund gibi çeşitli kulüplerle konuştu.

AC Milan'ın şimdi onu İtalya'ya cezbetmek amacıyla Norveç'e yılda 5.5 milyon € değerinde bir sözleşme önerdiği iddia ediliyor.

Bu arada Chelsea son günlerde karışıma girdi, Blues 19 yaşında bir potansiyel pazarlık yapıyor.

Salzburg, Haaland'ın önümüzdeki yaza kadar kalmayı kabul edeceğini ummaya devam ediyor, ancak kaybedilen bir savaşla mücadele etmek istiyorlar.

United forvetle bağlantılıydı ve Solskjaer'e Çarşamba günü onun hakkında soru soruldu.

"O benim sevdiğim bir oyuncu, biz her zaman iyi oyuncular arıyoruz," dedi Solskjaer ViaSport'a. "Erling'in güzel bir gelişimi oldu ve gitmeye karar verdiği yerde gelişmeye devam etmeli. Onun hakkında fazla konuşmam gerekmiyor. Ama bir takım olarak her zaman zaten sahip olduğumuzu tamamlayabilen oyuncular arıyoruz."
  • Amanda2015
    Kayitli Üye

Takımı: FK Rudar Prijedor
    • Erling Haaland, Old Trafford'a taşındığında potansiyel olarak kapanması nedeniyle Cuma sabahı Manchester United ile daha fazla görüşme yapacak.

Manchester United, Ati Mino Raiola'ya Red Bull Salzburg'dan Erling Haaland'ı imzalamak için 12 milyon sterlin ödemek zorunda kalabilir.

United, Borussia Dortmund, RB Leipzig ve diğerlerinden gelen talep üzerine oyuncuyu imzalama yarışını kazanmış olabileceğini öne sürüyor.

Birleşik menajer Ole Gunnar Solskjaer'in Norveç'te Molde'de iki yıl antrenörlük yaptığı bir oyuncuyu imzalama konusundaki ilgisini itiraf etmesinin ardından geldi.

`` Sevdiğim bir oyuncu. Her zaman iyi oyuncular arıyoruz, 'dedi Solskjaer Viasport'a.

United sezonda topsy-turvy başladıktan sonra Ocak ayında iş yapmaya hevesli - şu anda Premier Lig tablosunda altıncı, Şampiyonlar Ligi yerlerinden dört puan.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting