• Reklam
  •  
  • KeBaPeR
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Taktif hem ofansif hem defansif bir taktiğe benziyor. Açıkçası beğendiğimi söyleyebilirim.

Bir de Takım Komutlarını ve yaptığın maçların skorlarını koyarsan çok sevinirim.
  • darthvader23
    Kayitli Üye

• Örneğin şu an yaptığım son iki maçın SS'si:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar buraya da dikkat etmeniz gereken birkaç noktayı yazacağım. Daha garanti bir başarıya ulaşmak için uygulayın. İki forvete özel olarak birbirleriyle yer değiştirme emrini verin. Ayrıca büyük takımlar bunu sürekli uyguladığı için defansınızı da markaj yaptırdığınız kişileri kaçırmaması için sürekli gözetlemeniz gerekir. Defansın ortasındaki adamlarla forveti markaj yaptırın. Maçın sonlarına doğru rakip takım yenildiğinden 4'lü forvet sistemine geçecektir. Eziklik işte ne yaparsınız. Buradan gol yemeyi önlemek için de kanat oyuncularınıza FR ve FL olarak kanat forvetlerini sıkı markaja aldırın. Maçın sonucunda belki de kupayı ellerinizde bulacaksınız.

Not: Taktik iyi olsa da %100 mükemmel taktik yoktur biliyorsunuz. Bu taktik iyi, evet ama belli bir süre sonra taktiği çözdükleri için yavaş yavaş yenilmeler başlar. O yüzden bildiğin iyi 3-4 taktiğin olacak ki 5 ya da 6 maçta bir taktikleri değiştirip oynayacaksın. O zaman taktik kurcalayıcı diye ilan edilirsin. Ve çözemezler taktiklerinizi. O zaman taktikleri uzun soluklu kullanabilirsin.

Son güncelleme 10.10.2008, 00:03 tarihinde darthvader23 tarafından yapıldı.
  • alituna99
    Kayitli Üye

• taysifb
    Kayitli Üye

• şimdi bunu indirdikten sonra dosyaya atarsak taktik,olur mu ,çünkü bn bi kere indirmiştim attım oyunda hiç bi deişiklik olmadı...

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: taysifb
      şimdi bunu indirdikten sonra dosyaya atarsak taktik,olur mu ,çünkü bn bi kere indirmiştim attım oyunda hiç bi deişiklik olmadı...

Belgelerim/Sport Interactive/Football Manager 2008/tactics klasörünün içine at. Oyuna girdiğinde taktik menüsünden taktik düzenle, ardından aç diyerek taktiği seçebilirsin. Ve kullanabilirsin. tactics klasörü yoksa kendin oluşturmalısın.

Son güncelleme 10.10.2008, 17:40 tarihinde darthvader23 tarafından yapıldı.
  • _aRshaviN_
    Kayitli Üye

• guzel bir taktiğe benziyor ilgimi çekti doğrusu kadroyuda ss atar mısın merak ettim.... ellerine sağlık

23_Semih ŞentüRK...

10_ALexandRo de SouZa...
  • alituna99
    Kayitli Üye

• hocam super bi taktik olmuş bocayla oynuorum tam bi deplasman taktigi yalniz evimde biraz zorlaniorum deplasmanda felaket river plateyi 1-0 san lorenzoyu 3-0 yendim deplasmanda ama evimde oynarken başka taktik kullaniorum ayrica lig ve kupalar dahil 20 macta fln sadece 1 gol yedim cok harika bi taktk olmuş cok işme yaradi ellerin dert gormesin dostum:D
  • Reklam
  •  
  • darthvader23
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: alituna99
      hocam super bi taktik olmuş bocayla oynuorum tam bi deplasman taktigi yalniz evimde biraz zorlaniorum deplasmanda felaket river plateyi 1-0 san lorenzoyu 3-0 yendim deplasmanda ama evimde oynarken başka taktik kullaniorum ayrica lig ve kupalar dahil 20 macta fln sadece 1 gol yedim cok harika bi taktk olmuş cok işme yaradi ellerin dert gormesin dostum:D

Arkadaşım en alttaki notta da yazdığım gibi hiçbir taktik uzun süre kullanılmamalı. Arada değiştir. Mesela sen evinde başka taktik kullanıyormuşsun, o daha da süper işte.

Son güncelleme 10.10.2008, 19:20 tarihinde darthvader23 tarafından yapıldı.
  • Cr9
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bjk maçı toplamda 8-6 bitmiş ilkm bjk kazanmış 6-2 nasıl topladın takımı:)
      Yanlış görmediysem:D

CristianoRonaldo
      7

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting