• Devil Man
  Kayitli Üye
  Kayıt: 06-11-2007
  Yaş: 26
  Mesajlar: 1749
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Knight Online
   MMORPG tarzında,karakter geliştirmek üzerine kurulu bir online oyun.Bu oyunda ticaret yapabilir,karşı ırktan oyuncularla savaşabilir,partiler halinde kendi karakterinizi geliştirebilirsiniz.Oyun son derece bağımlılık yapıyor ve sosyal yönünüzü yok ediyor.Öğrencilere kesinlikle tavsiye edilmez.Daha fazla ayrıntılı bilgi için forumda knight online bölümüne bakınız.
   İndirmek için:
   http://www.knightonlineworld.com


   MU Online
   Knight Online'a benzeyen fakat item bakımında biraz daha ayrıntılı yine MMORPG tarzında bir oyun.Bu oyunda knightın yanısıra düellolar yapabilir,120+ lvl olunca kanat takabilirsiniz.Oyuna yeni başlayanlar için türk serverını şiddetle tavsiye ederim.
   İndirmek için:
   http://www.globalmuonline.com


   Ferentus Online
   Bu da aynı tipte bir oyun.Fakat bu oyun daha yeni olduğu için yeni başlayanlara tavsiye ederim.Çünkü diğer oyunlarda çok fazla yoğunluk var bu oyunda ise makina hiç kasmıyo.Makinası yavaş olan arkadaşlar için oldukça iyi.Bir de öteki oyunlar bayağıdır war olduklarından o oyunlarda atı alan üsküdarı geçti 80 lvl adam bile war.
   İndirmek için:
   http://www.ferentus.com


   9Dragons
   Acclaim'den yeni bir uzak doğu dövüş sanatları oyunu.Oyuna 6 başlangıç klanından birini ve ustanızı seçerek başlıyorsunuz.Oyunda öğrenebileceğiniz 500 hareket ve kullanabileceğiniz 200 silah var.Oyun full sürüm ve tamamıyla ücretsiz.Oyunun clientinin boyutu yaklaşık 700mb.
   Oynamak için:
   http://9dragons.acclaim.com/


   Silk Road Online
   Kore yapımı eski zamanlarda geçen online bir MMORPG oyunu.Oyun silk road yani ipek yolunda geçiyor.Bu oyunda knight online benzeri fakat gözüme çarpan değişik özellikleri ata binme veya değişik özellikleri seçebilmek(hırsız v.b.).
   İndirmek için:
   http://www.silkroadonline.net/


   Dofus Online
   2 Boyutlu MMORPG.Oyun 50MB indirmesi oldukça kolay.Kendi karakterinizi yaratıyorsunuz ve dofus dünyasına atılıyorsunuz.Oyun biraz da taktik üzerine kurulu.Oyunun çizgifilm benzeri grafikleri ve espirili görevleri oldukça hoşunuza gidecek.Dofus bazı kişilere hitap etmeyebilir ama oyunu oynadıkça daha çok seveceksiniz.
   İndirmek için:
   http://www.dofus.com


   Deicide Online
   Bu oyun Knight Online'a oldukça benziyor.Ayrıca bu oyunda at,köpek gibi evcil hayvanları kullanabiliyorsunuz.Bu oyun knighttan sıkıldım diyenler için oldukça iyi bir tercih olacaktır.
   İndirmek için:
   http://deicide.ongameport.com


   Second Life
   The Sims oyununun online versiyonu diyebileceğimiz bu oyun online yaşam simulasyonu.Oyunun boyutu da kota dostu(29MB)Oyun ücretsizdir ama isterseniz premium üyelik alabiliyorsunuz.Premium üyeliğin avantajları ise kendi evinizi ve işinizi kurabilmeniz kendi gayrimenkulunuzu alabilmeniz.

   Oynamak için:
   http://www.secondlife.com/


   Nette Hayat
   Bu da second life'ın Türkler tarafından yapılmış bir kopyası.Second Life için anlattığım çoğu şey bunun için de geçerli fakat bu oyunun ayrıca msn messenger taklidi arayüzü sayesinde diğer oyuncularla mesajlaşabiliyorsunuz.Chatin 3 boyutlu ortamı da diyebiliriz.Chat odalarındaki 1 kız 1000 erkek olayı bunda da mevcut
   Oynamak için:
   http://www.nettehayat.com

   Aces High 2
   2.Dünya Savaşı temalı uçak savaş oyunu.Oyun oldukça zevkli.Oyunu 2 hafta boyunca bedava oynuyorsunuz.Sonrasında para istiyor.
   Oynamak için:
   http://www.hitechcreations.com


   WarRock
   3D Taktik Aksiyon Savaş oyunu,Battlefield 2 benzeri diyebiliriz..Oyunun screenshotları mükemmel gözüküyor.Oyunda araçlara binebiliyorsunuz.Grafikler de mükemmel diye biliriz.Bu oyun americas army ve battlefield2'ye alternatif olarak gösterilebilir.
   Oynamak için:
   http://www.warrock.net/


   Americas Army
   Online Counter strike tarzı bir FPS oyunu.Oyunda Amerikan Askerlerini canlandırıyorsunuz.Oyunun 6 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcısı var.Oyunun serverları oldukça güzel lag hiç yok.Oyunun keyfine varamamanız için hiçbir sebep kalmıyor.Oyunu tavsiye ederim.
   Oynamak için:
   http://www.americasarmy.com


   Monster and Me
   Bu oyunda kendi yaratığınızı oluşturup geliştiriyorsunuz.Onlardan diğer yaratıklarla savaşırken yardım alacaksınız.Oyun hakkında fikir sahibi olmanız için aşağıya oyunun bir adet screenshotunu koydum.
   http://www.monsterandme.com   KAL Online
   MMORPG tarzında.Itemler topluyorsunuz,yaratık kesiyorsunuz,level atlıyorsunuz.

   İndirmek için:
   http://www.kalonline.com


   Martial Heroes Online
   Martial Heroes (d.o second edition)3 boyutlu MMORPG tarzı bir oyun.Bu oyunda diğer MMORPG tarzı oyunlardan farklı olarak kendi iteminizi yaratabilme şansına sahipsiniz.

   İndirmek için:
   http://www.martialheroes.com

   RYL:2
   Gerçekten çok kaliteli bir oyun.Avrupada en çok oynanan online oyunlar arasında.Bu oyunda da kendi karakterinizi yaratıyor,level atlıyor,görev yapıyorsunuz.Bu oyunda da guild(clan) sistemi mevcut.
   İndirmek için:
   http://www.ryl2.com.my   Lineage 2
   Oyun gerçekten çok güzel ama boyutu biraz fazla büyük olduğu için(1gb) indirenin pek fazla olucağını zannetmiyorum ama yinede ben indiririm benim 2048lik bağlantım war falan diosanız indirmek için aşağıdaki linke tıklayın:
   http://www.l2extreme.com


   Gunz OnLine
   3D online fps action oyunu.Giysilerinizi,silahlarınızı seçiyorsunuz ve çatışmaya başlıyorsunuz.
   İndirmek için:
   http://www.gunzonline.com


   Drift City

   Oyundaki amacınız diger mmorpg oyunlara göre çok farklı burda bir insan yerine arabayı kasıyoruz . Oyunda istasyonlardan görev alarak ve oyunda HUV olarak geçen araçları yakalayarak exp kazanıyorsunuz nfsdeki gibi arabanızı modifye etme seçenekleriniz var ayrıca battle zone da arkadaşlarınızda yarış yapabiliyorsunuz.Ayrıca ijji.com a baglı olan oyunlardan birine (örn Gunz) üyeliginiz varsa tekrar üye olmanız gerekmiyor o hesabınızla oyunu oynayabilirsiniz oyunu indirdikten sonra oyuna girmek icin sitesinde Play Live a tıklayarak oyuna giriyorsunuz...
   Sitesi : http://drift.ijji.com/
   Bu oyunu eklediği için ๔єשเl_tг'ye teşekkürler.


   YAZI TABANLI ONLINE OYUNLAR   BattleKnight
   Yazı tabanlı yani indirme gerektirmeyen,internette oldukça popüler olan şovalye oyunlarından biri.Oyunda kendi şovalyenizi görevlere göndererek seviye atlıyor,yeni ekipmanlar alarakşovalyenizi güçlendirebiliyor ve çalışarak altın kazanabiliyorsunuz.Oyunun Türkçe desteği de mevcut.
   Oynamak için:
   http://www.battle-knight.net


   Knight Fight
   Battleknight ve bitefight benzeri olan bu oyun text tabanlı .Bunda vampirler ve kurt adamlar yerine şovalyeler var.Oyunda zamanınıza göre değişik işler yapabiliyorsunuz,ava çıkabiliyor,saklanma yerinizi geliştirebiliyorsunuz.Karakterinizi geliştirmek yine başlıca amacınız.Bite fight'dan bıktım diyenler için ve yeni açılmış bir oyuna başlamak isteyenlere bu oyunu tavsiye ederim.Oyun'un Türkçe desteği de mevcut.Benim oynadığım en eğlenceli oyunlardan biri.Tavsiye ederim.Benim oyunda premium üyeliğim var.(Ömrümde 3 şey için premium aldım bir knight online bir rapid share bir de bu Düşünün artık o kadar zevkli bir oyun
   Oynamak için:
   http://www.knightfight.org/

   Army Commander
   Bu oyunda kendi ülkenizi yaratıyor ve yönetiyorsunuz.Ülkenizde kendi teknolojilerinizi araştırabilirsiniz yada tank,helikopter,jet veya asker satın alabilir ve başka oyuncularla ittifak kurup diğer ülkelere saldırabilirsiniz.Oyunun Türkçe desteği bulunmuyor ama analaması kolay.
   Oynamak için:
   http://www.gindis.com/

   Bite Fight
   Bu oyun da ogame tarzı bir simulasyon.Vampir veya kurt adam ırklarından birini seçiyorsunuz we oynamaya başlıyorsunuz.Şehirde dükkandan silah weya malzeme satın alabilir,şehirde mezarcının yanında çalışarak altın kazanabilir ve bu altınlarla kendinizi geliştirebilirsiniz.Bu oyunu oynamak için uzun zaman başında durmanıza gerek yok.Ayrıca bu oyunu indirmenize de gerek yok aynı ogame gibi browserdan oynanıyor.Ogame'i sevdiyseniz bunu da %85 seveceksiniz.Oyunun linkini düzgün yazamadım çünkü birçok kişi bu linki vererek altın kazanmaya çalıştığından yöneticiler yasaklı kelimelere oyunun ismini ekledi.Ama adres çubuğunuza alttaki adresi yazarsanız oyunu oynayabilirsiniz.
   Oynamak için:
   w w w . b i t e f i g h t . n e t (aralarda boşluk olmadan)
   Başka bir bitefight oyunu isterseniz Monstersgame.Bitefight için anlattığım herşey aynı şekilde geçerli.Oynamak için:
   http://tr2.monstersgame.net/


   The Crims
   Mafya oyunları arasında en sevdiğim bu.The Crims cinayet, ganster ve suçlarin olduğu CrimCity'de yer alıyor. Kazanabildiğiniz kadar saygı puanı kazanmak için sınırlı zamanınız var. Oyun sonunda en çok saygı puanı toplayan kişi, oyunu kazanır!
   Oynamak için:
   http://www.thecrims.com/

   Omerta
   1930'ların gangster ve mayfa dünyasında geçen oyun statüye, paraya ve saygıya dayanır. Oyuncular suç işleyerek, araba çalarak ve arkadaşlarını hapisten kurtararak kıdem puanı alırlar. Hatta kendi organize suç zincirinizi kurarak banka soyabilir ve sessiz yollarda arabalara bile el koyabilirsiniz. Karanlık suç dünyasının derinlerine indikçe, birçok oyuncu kumar, kaçak içki satışı ve hatta uyuşturucu satıcılığı gibi başka iş olanakları bulabilir.
   Oynamak için:
   http://http://www.barafranca.com/

   OGame
   OGame oldukça eski bir cesit Uzay-Stratejisi simulasyonudur.Benim bildiğim yazı tabanlı ilk online oyun diyebilirim.Hala oynayan varmı bilmiyorumAyni anda binlerce oyuncu tarafindan karsilikli oynanir. Senin de oynayabilmen icin sadece normal bir web browserin olmasi gerekir.
   Sen cesitli stratejiler araciligiyla Galaksideki etkisini arttirmaya calisan bir Imparatorsun ! Kendi gezegenin üzerinde basladigin oyunda amacin, sana baslangicta verilen kaynaklarla , ekonomik ve askeri acidan güclü bir uygarlik yaratmak. Bilimsel arastirmalar sayesinde sürekli yeni teknolojiler ve silah sistemleri kesfedebilirsin.Oyunun ilerleyisiyle birlikte kendini, koloniler olustururken,ittifaklar kurarken savasirken,anlasmalara imza atarken ve ya ticaret yaparken bulacaksin.
   Bu oyunu indirmeye gerek yoktur oynamak için:
   http://www.ogame.com.tr


   Caribic Islands

   Karayip Korsanlarının text tabanlı oyunu.Oyun daha çok yeni ve çok eğlenceli.Oyuna Türkçe desteği getirmek için uğraşıyorum şu anda.Eğer bu iş olursa Türk Admin olarak forumtr üyelerine kıyak geçerizBunun dışında oyuna başladığınızda 14 gün boyunca premium hediye ediliyor.Bunu kaçırmayın derim.
   Oynamak için:
   http://www.caribicislands.com

   Combat Grounds
   2000$ ödüllü text tabanlı online oyun.Bu oyunda ordunuzu donatıyorsunuz,Nükleer araştırmalar yapıyorsunuz ve diğer oyuncuların ülkelerini mahvediyorsunuz.Zevkli bir oyuna benziyor,henüz yeni açılmış.Ödülü kazanma şansınız hala devam ediyor.
   Oynamak için:
   http://www.combatgrounds.com

   Klan Savaşları
   Klan Savaşlarıinternet gezgini üzerinden oynanabilen çevirimiçi bir strateji oyunudur. Her oyuncu bir köy sahibi olur, geliştirir, güçlendirir ve savaşır.
   Oynamak için:
   http://www.klansavaslari.net/

   Life Offside
   Süper bir text tabanlı holiganlık oyunu.Oyunda ister thecrims tarzı işler çevirip para kazanabilir,ister maçlarda adam pataklayıp saygınlık kazanabilir yada kendi çetenizi kurup ortalığı darmaduman edebilirsiniz.Oynamak için:
   http://www.lifeoffside.com/

   Punch Me
   Kendi dövüşçünüzü yarattığınız bir text tabanlı oyun.Kendi dövüşçünüzü yarattıktan sonra onu antreman salonunda geliştiriyorsunuz,eline bıçak ustura v.b. veriyorsunuz ve çetelere katılıyorsunuz.Güzel bir oyun.Tavsiye ederim
   Oynamak için:
   http://www.punchme.net/

   Metal Damage
   Text tabanlı online yarış oyunu.Biraz Bite fight biraz da yarış ikisini birleştirince metal damage ortaya çıkıyorOyun benim hoşuma gitti denemenizi tavsiye ederim.Oyun türkçe.
   Oynamak için:
   http://www.metaldamage.net

   Krallıklar
   Harika bir Rönesans Çağı yaşamı sunuyor.
   Kasabanızda seçimlere katılıp Belediye Başkanı olabilirsiniz. Veya bir partiye üye olup siyaset yapabilirsiniz. Veya askerliği seçip Kasabalardan asker toplayıp
   Ülkeniz için savaşabilirsiniz. Veya bilim yolunu tutup üniversitelerde insanlara eğitim verebilirsiniz. Veya ticaret, din yolunu da tutabilirsiniz. Eğer çok çalışırsanız ülkenin Kralı bile olabilirsiniz. Bu işlerle uğraşamam bana tarlada buğday, mısır, sebze, meyve yetiştirip veya sığır, koyun besleyip bunların ürünlerini pazarda satar geçinip giderim diyorsanız yine siz bilirsiniz. Kısacası çok ciddi ve sosyal içerikli bir oyun.
   Oynamak için:
   http://www.kralliklar.com

   Travia Online
   Süper bir text tabanlı online strateji oyunu.Oyunda bir köyünüz var ve bununla altın,tahta demir v.b. toplayarak asker üretiyorsunuz ve köyünüzü geliştiriyorsunuz.Üstelik oyun TÜRKÇE!!!Kısaca AOE'nin online ve yazı tabanlı versiyonu diyebiliriz.Oyunu kesinlikle tavsiye ederim.
   Oynamak için:
   http://www.travian.com.tr/

   Vendetta 1923
   1923lerde geçen bir mafya oyunu.Bu oyun da ogamein yapımcıları tarafından yapılmış.Şu anda ülkemize gelmediği için ingilizce oynamak zorundasınız.
   Oynamak için:
   http://www.vendetta1923.com/

   Pokemon Crater
   Online Pokemon oynayın.7000den fazla üyesi war bu oyunun ve oyun oldukça zewkli.
   Oynamak için:
   http://www.pokemoncrater.com

   Hükümdarlar
   Oyunda ülkeniz, ve işçileriniz var . recouceları artırıp zamanla silah, aske ve ordu kuyursunuz. diğer oyunculara saldırıp topraklarını ele geçirebiliyorsunuz.
   (Bu oyunu paylaşan arkadaşa teşekkürler)
   Oynamak için:
   http://www.hukumdarlar.com

   Uygarlık Savaşı
   Text tabanlı browserda oynanan güzel bir oyun.Kendi uygarlığınızı kuruyorsunuz,çağ atlıyorsunuz.
   Oynamak için:
   http://www.uygarliksavasi.com

   War City Online
   Sadece turkler icin degil, tum dunyadan oyunculari var. Ancak cok turk oyuncu oldugundan oyunu turkce olarak oynamak mumkun. Civilisation ve ogame karisimi, yani ogame gibi ancak cag atlamali ve eski caglardan gunumuze kadar uzaniyor. Bircok ozelligi var, banka ve hırsızlık vs. gibi ilginc olaylari da var..
   (mythra75 tarafından werilmiştir)
   Oynamak için:
   http://www.warcityonline.com

   World of Mayhem
   Oldukça kaliteli ve bedava bir text-tabanlı online MMORPG oyunu.Kendi karakterinizi yaratıyorsunuz ve maceradan maceraya koşuyorsunuz.Ben şahsen oyunu çok beğendim size de tavsiye ederim.Oyun ingilizce ama gayet zevkli.Belki ileride oyuna Türk admin yaparlar beni
   Oynamak için:
   http://www.worldofmayhem.com

   Cyber Wars
   Online Hackerlık oyunu.Oyunu bana biraz karışık geldi fakat oynadıkça daha anlaşılır hale geliyor.Üye olmak oldukça kolay.Aktivasyon maili yada başka birşey gerektirmiyor.Tek kötü yanı ingilizce olması.Denemekte fayda var.
   Oyunu oynamak için:
   http://www.cyber-wars.com/

   Dark Throne
   Online Browser tabanlı savaş oyunu.
   Oynamak için:
   http://www.darkthrone.com/

   Yüzüklerin Efendisi Online
   Browser tabanlı bir oyun.Yükleme gerektirmez.
   Oynamak için:
   http://www.yuzuklerinefendisi.com.tr/user_new.asp

   Lords of Lords
   Yepyeni bir online oyun.Text tabanlı MMORPG.Knightın yazı üzerine kurulu versiyonu diyebiliriz.Yaratık öldürüyorsunuz,giysi veya silah alabiliyorsunuz,bunları upgrade edebiliyorsunuz,diğer oyuncularla duel de yapabiliyorsunuz.(Oyun ingilizcedir)
   Oynamak için:
   http://www.lordsoflords.com

   Fallen Sword
   Text tabanlı MMORPG.Oyun ingilizce.Sanırım oyun oldukça yeni ama benim hoşuma gitti.Diğer oyunlardan tek farklı özelliği bir başka oyuncuyu öldürdüğünüzde size Knighttaki np. gibi puan geliyor.
   Oynamak için:
   http://www.fallensword.com/

   Kings of Chaos
   Text üzerine kurulu kitlesel savaş oyunu.4 ırktan birini seçiyorsunuz,kendi ordunuzu kuruyorsunuz ve geliştiriyorsunuz.Oyun oldukça yeni üyeler yeni yeni kaydoluyor.Yeni bir MMORPG oyununa başlamak isteyenlere duyurulur.(Oyun ingilizcedir)
   Oynamak için:
   http://www.kingsofchaos.com/

   Palantis
   Web üzerinden oynanan, rpg ve starateji karışımı çok eski çağlara dayanan bir liderlik oyunu.Oyunu Türk yapımcılar yapmış oldukça da güzel bir oyun fakat oyun şu anda beta.(Beta'nın anlamı, oyunun oynanışında ve ya çeşitli yerlerinde hatalar ile karşılaşabilirsiniz, kayıplarınız olabilir, eksikleriniz olabilir ve ya oyun kuralları değişebilir.)
   Oynamak için:
   http://www.palantis.com

   Mafia Life
   Çok güzel bir text tabanlı mafya RPG oyunu.Oyun oldukça detaylı.Oyundaki silah ve item çeşitliliği başka hiçbir online mafya oyununda yok.(İtemlerin arasında prezervatif bile var)Oyunda adam dövebilme,adam öldürme,kaçaklçılık yapma,ticaret,işde çalışma gibi seçenekler mevcut.Oyun ingilizcedir.
   Oynamak için:
   http://www.mafialife.com

   Ever Wars
   Web tabanlı RPG oyunu.Karakterinizi oluşturuyorsunuz,savaşlara katılıyorsunuz,asker kiralıyorusunuz.Oyunu denemenizi tavsiye ederim.(Oyun İnigilizcedir.)
   Oynamak için:
   http://www.everwars.com

   Thugs 'n' Drugs
   Mükemmel Bir text-tabanlı serserilik oyunu.Oyunda hırsızlık yapıyorusunuz,araba çalıyorsunuz,dövüşlere katılıyorsunuz.Oyun çok zevkli tavsiye edilir.(Oyun ingilizce olsa bile az ingilizce bilen birisi bile ragatlıkla oynayabilir.)
   Oynamak için:
   http://www.thugsndrugs.com/

   Konseyim
   Kurtlar Vadisinin text tabanlı oyunu dyebiliriz buna.Biraz the crimsden kopya çekmişler gibi geldi bana ama oyun hoşuma gitti.Mekan basıyorsunuz,mahalleden insanları pataklayabiliosunuz(bakkal bile dövdü beni)haraca bağlayabiliosunuz bazı yerleri.
   Oynamak için:
   http://www.konseyim.com

   Dogs of the Seas
   Online korsancılık oyunu.Kendi adanızı geliştiriyorsunuz.başka adalara saldırılar düzenliyorsunuz,üretim yapıyorsunuz.Karayiplerdeki diğer gemilerden çalıp çırpıyorsunuz.Oyun süper fakat ingilizce.
   Oynamak için:
   http://www.dogsoftheseas.de

   Cenk Meydanı
   Oyunumuz kaynak yönetimi, ordu ve ajan aktiviteleri üzerine kurulmuş bir yazı tabanlı strateji oyunudur.Oyuna ilk uye olduğunuzda size verilen yiyecek ile kışla dan yeni köylüler alabilir ve bunları hemen çiftliğe gönderebilirsiniz.Oyunda kaynak üretimi yapıyorsunuz,ittifak kuruyorsunuz,savaşlar yapıyorsunuz.Oyun türk yapımıdır.
   Oynamak için:
   http://www.cenkmeydani.com

   Gangster Nation
   The Crims ve Omerta gibi bir tex tabanlı gangster oyunu.Oyun güzel fakat ingilizce.Türkçe dil seçeneğini göremedim.
   Oynamak için:
   http://www.gangsternation.net

   Gangster Paradise
   Bu da text tabanlı mafya oyunu fakat içeriği biraz daha farklı.Bu oyun da ingilizce.Oyun Beta aşamasında.
   Oynamak için:
   http://www.gparadise.co.uk

   Virtual Online Wrestling
   Online text tabanlı pankreas güreşi(Amerikan güreşi) oyunu.Oyun çok güzel tavsiye ederim.Güreş severlere duyurulur.
   Oynamak için:
   http://vow.plit.dk

   Müttefik Online
   Browser tabanlı strateji oyunu.
   Oynamak için:
   http://www.muttefik.com

   Rumble Race
   Rumble Race browser tabanlı bir oyun.Bir araba satın alıyorsunuz,modifiye ediyorsunuz,sürücüler ve tamirciler kiralıyorsunuz,kendi yarış takımınızı oluşturduktan sonra yarışlara katılıyorsunuz.Diğer oyuncularla yarışıyorsunuz.Oyun artık Türkçe.Mükemmel bir oyun.Şiddetle tavsiye edilir.
   Oynamak için:
   http://www.tr.rumblerace.com/


   X-Kings
   Text tabanlı savaş oyunu.Age of Empires'dan neredeyse yazı tabanlı olmasından başka hiçbir farkı yok.Yeni teknolojiler keşfediyorsunuz.İşçi,asker üretiyorsunuz,saldırılarda bulunuyorsunuz.Oyun ingilizcedir.
   Oynamak için:
   http://www.x-kings.com/

   Elder Ages
   Text tabanlı RPG oyunu.Kendi savaşçınızı yaratıyorsunuz,eğitiyorsunuz,savaşlarda kazanarak yeni itemleri inventorynize katıyorsunuz.Oyunda level atlama sistemi de mevcut.Oyun ingilizcedir.
   Oynamak için:
   http://www.elderages.com

   Metro Wars
   Text Tabanlı serserilik oyunu.Suçlar işliyorsunuz,gücünüzü ve diğer yeteneklerinizi spor salonunda çalışarak arttırıyorsunuz.Oyun ingilizcedir
   Oynamak için:
   http://www.metrowars.com/

   Army Commander
   Text tabanlı ülke yönetme oyunu.Kendi ülkenizi yönetirken asker yetiştiriyorsunuz,tank,uçak denizaltı v.b. fabrikaları kuruyorsunuz.Diğer ülkelere saldırılarda bulunuyorsunuz.Oyun ingilizcedir.
   Oynamak için:
   http://www.gindis.com/

   Domain Knights
   Text tabanlı hackerlık oyunu.Oyunda yazılım ve donanımınızı satın alıyorsunuz ve diğer oyuncuların domainlerini hacklemeye çalışıyorsunuz.Oyun ingilizcedir.
   Oynamak için:
   http://www.jaian.com/dkv3
   Diğer Online Oyunlar

   Neo Pets
   Bu oyunda pokemonlara benzeyen yaratıklarınızı geliştiriyorsunuz ve level atlatıyorsunuz.Yaratığınız level atladıkça bazı özellikleri artıyor.Yaratığınızla yarışmalara katılıyorsunuz(güzellik yarışması,güç yarışması v.b.)Bu gibi yarışmalarda kazanmak için yaratığınıza saç jölesi kıyafet v.b. almalısınız.Diğer oyuncuların yaratıklarıyla da arenada savaşabiliyorsunuz.Şu anda bu oyunu 124,616,233 kişi oynuyor.Ben de şiddetle tavsiye ederim.
   Oynamak için:
   http://www.neopets.com

   Dark Grimore
   Knight Online'ın text tabanlısı diyebiliriz bu oyun için.Pek incelemeye fırsat bulamadım ama güzel bir şeye benziyor bi deneyin derim
   Oynamak için:
   http://www.darkgrimoire.com/

   Popomundo
   İsmi sizi aldatmasın Yazı üzerine kurulu Online gerçek yaşam simulasyonu gibi birşey.Oyunun amacı yarattığımız Karakteri Sanal Bir Şarkıcı Yapıp Şöhrete Kavuşturmak.Sadece şarkıcılık değil değişik meslekleri de seçebiliyorsunuz.Oyun bazılarının ilgisini çekebilir.
   Oynamak için:
   http://www.popomundo.com   Gladiatus
   Harika bir oyun indirme gerektirmiyor internetten oynanıyor 1 level den başlıyorsunuz her level atladğınızda yeni itemler alıyorsunuz ayrıca quest yapabiliyorsunuz bunu şiddetle tavsiye ederim ayrıca guild sistemi mevcut oyun ingilizce ama çok basit hemen anlaşılıyor.
   Oynamak için:
   http://www.gladiatus.net

   Dark Pirates
   Ogame'in yapımcıları tarafından gladiatusun alınıp evirilip çevirilip uzay oyunu yapılmış hali.Buna rağmen zevkli ve Türkçe.
   Oynamak için:
   http://www.darkpirates.net


   Gunbound
   http://gunbound.softnyx.net

   Rakion
   http://rakion.softnyx.net

   WildCannon
   http://www.wildcannon.com

   Pristontale
   http://eng.pristontale.com

   Auditon Online Dance Battle
   http://au.bugsgames.net

   Dream Of Mirror Online
   http://domo.joypark.com.tw/English/g...nopsis_01.aspx

   All Points Bulletin
   http://www.webzengames.com/Game/APB/default.asp

   8.Huxley
   http://www.webzengames.com/Game/Huxley/default.asp

   Ran Online
   http://www.ranonline.com.my/index_eng.asp

   Fly For Fun
   http://flyff.gpotato.com

   Maple Story
   http://www.maplesea.com
   http://www.mapleglobal.com

   TS Online
   http://ts.gameflier.com.my

   Ragnarok Online
   http://iro.ragnarokonline.com

   Rose Online
   http://www.roseonlinegame.com

   Goonzu Online
   http://global.goonzu.com

   Conquer Online
   http://www.conqueronline.com Bedava

   The Mana World
   http://www.themanaworld.org

   Irth Online
   http://www.irthonline.com

   Eternal Lands
   http://www.eternal-lands.com

   Adellion
   http://www.adellion.com

   Age Of Conan
   http://www.ageofconan.com

   Antillia
   http://www.antilia-game.com

   Illutia
   http://www.illutia.com

   Atriarch
   http://www.atriarch.com

   DarkFall Online
   http://www.darkfallonline.com

   Runescape
   http://www.runescape.com

   Survival Project
   http://www.survival.com.my

   World Of Warcraft
   http://www.worldofwarcraft.com (ücretli server)

   Tibia
   http://www.tibia.com

   Project Entropia
   http://www.project-entropia.com


   Guild Wars
   http://www.guildwars.com

   Endless Online
   http://www.endless-online.com

   City Of Heroes
   http://www.cityofheroes.com

   Thang Online
   http://thang.ongameport.com

   Fung Wan Online
   http://www.fungwanonline.com

   Gate To The Heavens
   http://www.gth.com.my/index.asp

   Tactics Arena Online
   http://www.tacticsarenaonline.com


   Futbol Menejerlik Oyunları

   HATTRİCK
   http://www.hattrick.org
   FOOTTACT:
   http://www.foot-tact.com
   FREEKİCK
   http://www.freekick.org
   MANAGERZONE
   http://www.managerzone.com/

   Ben Hangilerini Oynuyorum?

   Client tabanlı

   - 9Dragons
   - Gunz Online

   Yazı Tabanlı
   - KnightFight
   - Battle-Knight

   nickim bütün oyunlarda hazardouspunch.
   Battleknight'ta 4. serverdayım
   Gladiatus'da 4. serverdayım.
   Knightfight'ta 2. serverdayım.

   Mesaj gönderirseniz oyun içi yardımda bulunurum.


   Sürekli güncel

   Önemli NoT:[ 04.02.2007 tarihinde Googleda bir arama yaptım ve 41 forumda bu konu alıntı yapılmış ve yanlızca 4 tanesinde alıntıdır yazılmış.Kimileri ise konuyu resmen alıntı yapmış ve altına "uhh yaza yaza ellerim koptu artık rep verirsiniz emeğe saygı" v.s. şeyler yazmış.bugün kendinizi ve başkalarını bu konuyu ben yazdım diye kandırdığınızda yarın ahirette kimi kandırabileceksiniz?,ben sizden kul hakkımı istediğimde ne yapabileceksiniz?Eğer alıntı yapmak istiyorsak lütfen konunun altına hazardouspunch-ForumTR den alıntıdır yazalım.Teşekkürler.
   ________________________
   Xbox 360 FİFA 10 ,Assasin's Cred II Xbox Live Fenerbahçe,Barcelona,Man City
 • Reklam
 •  
 • Reklam
 •  
 • Devil Man
  Kayitli Üye
  Kayıt: 06-11-2007
  Yaş: 26
  Mesajlar: 1749
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Drift City

   http://img181.imageshack.us/img181/8682/bannerdc12f11f0jd2.png

   Oyundaki amacınız diger mmorpg oyunlara göre çok farklı burda bir insan yerine arabayı kasıyoruz . Oyunda istasyonlardan görev alarak ve oyunda HUV olarak geçen araçları yakalayarak exp kazanıyorsunuz nfsdeki gibi arabanızı modifye etme seçenekleriniz var ayrıca battle zone da arkadaşlarınızda yarış yapabiliyorsunuz.Ayrıca ijji.com a baglı olan oyunlardan birine (örn Gunz) üyeliginiz varsa tekrar üye olmanız gerekmiyor o hesabınızla oyunu oynayabilirsiniz oyunu indirdikten sonra oyuna girmek icin sitesinde Play Live a tıklayarak oyuna giriyorsunuz...
   Sitesi : http://drift.ijji.com/
   ________________________
   Xbox 360 FİFA 10 ,Assasin's Cred II Xbox Live Fenerbahçe,Barcelona,Man City


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting