• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bursaspor, Tuncay Şanlı'yı 3 yıllığına resmen renklerine bağladı.

Sakaryaspor'dan sonra transfer olduğu Fenerbahçe'de başarılı bir kariyere imza atan Tuncay Şanlı, sözleşmesi bittikten sonra İngiltere'nin Middlesbrough takımına imza atmıştı. Milli futbolcu daha sonra sırasıyla Stoke City, Wolsfburg ve Bolton takımlarından sonra sözleşmesini eline almış, Eskişehirspor'la görüştüğü öne sürülmüştü. Ancak dün Galatasaray maçı sonrası başlayan ve bugün de akşam saatlerine kadar süren görüşmeler olumlu sonuçlandı. Tuncay, Bursapor ile 3 yıllığına resmen anlaşırken, başkan İbrahim Yazıcı ile el sıkışırken de görüntülendi.

BURSA / DHA

Tuncay Sanli'nin attigi tweet;

hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Galatasaray maçında attığı gol ile kendini Fenerbahçeli yaptı sonraki yıllarda ise yıldız isim olmayı başardı. Zamanın en yetenekli en iyi Türk oyuncusuydu. Hala daha soyadımın Şanlı oldugunu sanmalarının sebebisin. 10 yıl önce futbolu teknik olarak yeni yeni anlamaya çalışırken hayranındım hala farklı bakıyorum umarım Bursaspor'un herşeyi olursun milli takıma seçilirsin.
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Her daim dinamizmi ile var olan bir oyuncuydu ve fizik kalitesi ne zaman düştü, Tuncay'ın performansı da o zaman düştü. Yetenekleriyle çok zıt bir görüntü çizdi Avrupa kariyerinde. FB'den tam zamanında ayrılıp Avrupa'nın yolunu tuttu ama takım tercihi yanlıştı. Boro değil de başka bir takımda başlasa belki de şu anda çok farklı yerlerde olacaktı.

Yazı nası geçirdiğini bilmiyorum açıkçası ama bonservisini eline aldığından beri doğru düzgün idman yapmadığı kesin. Bursa'da formayı alması epey sürebilir bu yüzden. Ya düşüşünü sürdürüp iyice batacak, ya da yeniden doğacak. Ortası yok.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting