• Matthaus
  Kayitli Üye


  Kayıt: 29-06-2008
  Yaş: 30
  Mesajlar: 12555
  Takımı: Beşiktaş JK
  • Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'nda 6'da 6 galibiyetle çeyrek finale çıkan Türkiye'nin hedefinin final oynayıp, şampiyonluk olduğunu söyledi..

   Demirel, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü (GSGM) internet sitesine yaptığı açıklamada, şimdiye kadar düzenlenmiş organizasyonların en mükemmelini gerçekleştirdiklerini belirterek, ''Bu güzelliğe şampiyonluk yakışır'' dedi.

   Dünya Şampiyonası için ''Bizim için çok önceden başlayan bir rüyaydı ve şu anda bunu gerçekleştiriyoruz'' diyen Turgay Demirel, ''Bugüne dek yapılmış en görkemli ve başarılı Dünya Şampiyonası olması için ortaya koyduğumuz özverili çalışmalarımızın karşılığını, milli takımımızın başarısı ile alacağımıza inanıyorum. Çocukların 6 maçta 6 galibiyet elde etmesi muhteşem bir sonuç'' diye konuştu.

   Turgay Demirel, ev sahibi olmanın ve seyirci desteğinin avantajını şu ana kadar iyi kullandıklarını ifade ederek, şunları söyledi:

   ''Şu ana kadar 6'da 6 yaparak yenilgisiz bir şekilde yolumuza devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Teknik kadromuz ve oyuncularımız şu ana kadar ellerinden gelen her şeyin fazlasını yaptı. Hedefimiz arasında final oynamak, şampiyon olmak var, ama başarıp başaramayacağımızı göreceğiz.''
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting