• Thor
    Kayitli Üye

Takımı: FC København
  • Reklam
  •  
  • 03Gs1905
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • 1- Sporcuların egosu çok yüksek.Kendilerindeki yeteneğin farkındalar ama çalışmadan herşey halloacak sanıyorlar.
      2- Sporcuların doğru anterenörlere sahip olduğunu düşünmüyorum.Zaten doğru çalışma programlarıyla hazırlanmış olsalar bu kadar sıfır çekme olmazdı.
      3- Sporcuların devletten yeterli desteği ve özeni görmediğini düşünüyorum.Yeterli destek verilseydi özel motivasyonlar yapılsaydı daha iyi sonuçlar alabilirlerdi.
      4- Sporcuların sağlık desteklerinin yetersiz olduğunu görüyorum.Çoğu sporcu oyunlara gelirken ufak tefek sakatlıklarla boğuşuyordu.Tam olarak iyi durumda olmayan sporcularla bu iş olmazdı zaten.
      5- Sporculara gerekli mental ve psikolojik desteğin verilmediğini düşünüyorum.Sporcular psikolojik olarak yarıştıkları yarışmanın ağırlığını kaldıramıyan bir görüntü içerisindelerdi.
      6- Sporcuların parasal olarak rahat olmalarının sağlanmadığını düşünüyorum.Maddi yönden zorluklarla boğuşan oyuncular,yarıştıklarında tam konsantrasyon gösteremiyor olabilirler.
      7- Gençlerin spora teşvik edilmediği için kaliteli sporcular yetiştirilemediği için zayıf kaldık.Sokaklarda Polat Alemdar gibi tiplere özenen çocuklar okullarda sportif aktivitelere daha fazla yönlendirilse belki aralarından olimpiyatlarda şampiyonluk yaşayabilecek kuşak çıkabilirdi.
      8- Federasyonların doğru yönetilmediğini düşünüyorum.Sporcuların rahatlıkla olimpiyatlara hazırlanabilmesi için gerekli koşulları sağlayamadıkları için sporcularımız başarısız olmuş olabilir.

Daha uzar gider aslında da gecenin bir yarısı bu kadar çıkarabildik..
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • denizertuncay
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Legend_
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Kesinlikle futbol ve basketbol dışındaki sporları önemsemiyoruz gereken önemi vermiyoruz. Sporcularımız potansiyel bir güce sahip olabilirler fakat alt yapımız yok böyle giderse de 3-5 anca madalya alırız

ŦเŦค | Ŧ๓ | קєร

Söz Konusu Galatasaray ise Gerisi Teferruattır !
  • Life.
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  
  • Asiruh Bjk
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: denizertuncay

1.Ülkede futbol ve basketbol dışında hiçbirşeye önem verilmiyor.
      2.Akedemiler ve antrenörler yetersiz.Profesyonel ve disiplinli değiller.
      3.Sporcularımız gayriciddi.Herşeyin çok kolay olucağını sanıyorlar.

evet katılıyorum

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting