• notoracism
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Manchesterin ilk maça denk gelmesi kötü oldu. takım daha sezona alışamadı. ligden de bunu görebiliyoruz.
      ADAM İÇERİ KAÇTI.YALNIZLIKLA YAPAYALNIZ OLMAK ARASINDAKİ FARK BUYDU İŞTE.

• Reklam
  •  
  • cimboom
    Haber Editörü

• Helal olsun aslanlarima, deplasmanda Old Trafford'da korkususca oynadiniz. !! Hakem bozuntusuna da selamlarimi iletiyorum. Futbolun adaletinede öpucuklerimi gönderiyorum.

(Yanlis onbirle ciktigimizi dusunuyorum)
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Galatasaray Manu ile başa baş bir oyun oynadı. Geri ikilide Danny,Semih ikilisi çok iyi maç çıkardı. Galatasaray'ın iki as stoperi de Danny,Semih ikilisi genel olarak sonra Cris gelir. Grubun diğer maçında Cluj Braga'ya iki tane salladı. Galatasaray Manu'nun ardından bu gruptan çıkabilir ama Cluj hiç yabana atılacak bir takım değil gerçekten. 3.4. maçlarda Galatasaray ikili averajı Cluj'a bırakmadıktan sonra Manu ile beraber ilk ikiyi alır.
  • Neo
    Administrator

• Maçın başında verilmeyen bir penaltı. Ardından pes'de verkaç yapar gibi yenen bir gol. Direklerden dönen toplar. Şut pozisyonunda Hamit'in gecikip arkasından gelen müdaheleyle golü atamayışı. Burak'ın ve Emre'nin 10 saniye içinde kaçırdığı iki pozisyon. Muslera'nın çıkardığı bir penaltı ve bir yüzde yüz gol. Futbol adına sahada her şey vardı. Topla oynama yüzdesinde ManU'nun sahasında onlardan üstün olmuşuz. (%52-%48) Dahası son dakikalarda kendi sahasından çıkamayan bir ManU. Bunun yanı sıra çok amatörce değerlendiremedikleri pozisyonlarda oldu ancak maçın en kritik olayı hakemin ilk dakikada vermediği penaltı gibi son dakikada Aydın'a yapılan penaltıyı da vermemesi.

Maçtan önce takıma güvendiğimi söylemiştim o golü yemeseydik daha farklı bir oyun olabilirdi. Maçta aklıma geldi neden ceza alanı ön çizgisine yakın bir yerde serbest vuruş yaptırmıyoruz diye. Madem normal yoldan gol atamıyorsun bari bunu deneseydik. Bu ManU TT Arena'dan çıkamaz kolay kolay.

Neyse canınız sağolsun! Müthiş bir oyundu ama defansta biraz dikkat gerekiyor.
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Oynanan oyun 10 numara valla ManU'nın golünde yapılan hataya da kızamıyorum şu oyunu gördükten sonra. Old Trafford'da rakibine oyununu kabul ettirip bu denli doğru futbol oynamak az iş değil. Kaldı ki 3 tane direk, kaçan net fırsatlar ve verilmeyen 2 tane penaltı var. Hele maçın başındaki inanılmaz net bir penaltı. Stark gibi üst düzey bir hakemin es geçmesi inanılır gibi değil, bir de çizgi hakemi denen bir kavram var ki onun tam önünde pozisyon. Maça biz 1-0'la başlasak her şey çok farklı olabilirdi ama sağlık olsun. Şu oynanan oyun yeterince umut veriyor. Cluj biraz sıkıntı yaratacak gibi ama tam anlamıyla bir Şampiyonlar Ligi kadrosu kuruldu diyebiliriz bizim adımıza. Şartlar bu kadar uygunken bu sene hiç değilse gruptan çıkmamız lazım.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • GS en iyi ihtimal zorlar demiştim o da oldu. Ya fark ya da böylesine haksız bir yenilgi bekliyordum.
      Fatih Terim Türk antrenörlere salak olmayın korkmayın alın size Semih ve Emre paşa paşa kullanın diyor resmen. Bizim bunlara ihtiyacımız var işte. 2 forveti zınk diye sürcek adamlar lazım helal olsun.
      Manchester United 20. saniyede geriye düşse dahil bu maçı kazanırdı. 90 daki penaltıyı verse kazanmayabilirdi
      Scholes'a büyük saygı duyuyorum fakat 60'dan çıkana kadar orta sahada rezalet oyun ortaya koydu ve ondan geçtiğini birkez daha gösterdi bu sırada GS golü bulmalıydı olmadı.
      Manu laçka hücum futbolu oynamasa Semih, Muslera gününde olmasa farklı şeyler çıkabilirdi ortaya.

Bu çok önemli, bu kadar iyi oynamana rağmen bu takıma gol atıp yenemiyorsan burada iyi olan şeyin arkasına kabak gibi yerleşmiş olan kötü durumuda görmeliyiz. Bu kadar iyi oynuyorsan yeneceksin bunun şansı hakemi affı falan yok.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting