• Lumos
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • cimboom tarafından gönderilen mesaj
      Sampiyonlar Ligi bu kadroya agir geldi. Hadi ilk onbir idare eder, birisi yorulunca sakatlaninca kim girecek? Emre Colak mi? Aydin mi? Malesef bu oyuncularla olmuyor. Hakettigimiz gibi yenildik.

Emre Çolak dün gayet iyiydi, en iyi oyuncularımızdan biriydi.
      Aydın girince ben de kızdım ama atıyordu az daha
  • Reklam
  •  
  • cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Lumos tarafından gönderilen mesaj
      cimboom tarafından gönderilen mesaj
      Sampiyonlar Ligi bu kadroya agir geldi. Hadi ilk onbir idare eder, birisi yorulunca sakatlaninca kim girecek? Emre Colak mi? Aydin mi? Malesef bu oyuncularla olmuyor. Hakettigimiz gibi yenildik.

Emre Çolak dün gayet iyiydi, en iyi oyuncularımızdan biriydi.

Aydın girince ben de kızdım ama atıyordu az daha
      Cok kosmasindan baska birsey göremedim Emre'den ben. Daha cok gereksiz yerlerden sut cekmesi, topu sag ayagindan sol ayagina alasiya kadar harcadigi zamani gördum. Aydin ise kirk yilda bir birsey yapiyor. BJKye karsi golu atmasaydi Aydin buyuk ihtimalle bu kadroda olmazdi. Her sene birsey yapip kurtariyor kendisini.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Bahanesi olmayan bir maç. Bana göre ilk dakikadan itibaren bir an önce golü bulmak için saldırıp rakibe geride boş alan bırakmak yerine, daha kontrollü ve sabırlı oynamamkz gereken bir maçtı. 1 puan bile bizim için gayet yeterliydi aslında Braga'nın üst üste 2 Manchester maçı oynayacağını düşündüğümüzde. Tecrübe farkı da ortaya çıktı tabi. Bu tür maçları nasıl oynayacağını bilen, yıllardır Avrupa arenasında olan bir takıma karşı oynadık.

Takımdaki hem 0-0'ken hem de 1-0 gerideyken oluşan panik havası ile ileriye taşınan toplarda forvetlerimizin etkisizliği maçı Braga'ya getiren en önemli iki faktör oldu. Hem Umut, hem Burak hatta Elmander de yaş olarak belli bir seviyede olsalar da ŞL tecrübesi zayıf olan isimler. Ayrıca Melo'nun formsuzluğu Selçuk'un performansını da aşağıya çekiyor. Selçuk bu kadar defansif oynamak zorunda kalacaksa ondan hücumda yaratıcılık beklemek hayalcilik olur. Melo'nun artık Eskişehir maçından sonraki milli maç arasında kendisini toparlaması lazım.

Şu anda her ne kadar 0 puanla grubun dibinde olsak da grup ikinciliği de üçüncülüğü de Cluj maçlarına bakar. İçerdeki Cluj maçını alamazsak 3. bile olamayız. Ama o maçı kazanıp deplasmandan alacağımız puan veya puanlar son maça kadar iddiamızı sürdürmemizi sağlar ki içerdeki ManU maçından da ümitli oluruz bu durumda.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting