• Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Şu maç kuru zeminde oynansa kesin yenerdik diyorum açıkçası Cluj'u gördükten sonra. Kontra atak tehditi bile sınırlı olan bir takım. Futbol oynamakla işleri olmadığı için bu saha zemini çok işlerine geldi açıkçası. Gelen ortaları uzaklaştırmaktan başka bir şey yapmadılar. Maç boyunca yaptıkları tek orta da saçma sapan bir şekilde kalemize gol olarak döndü. Bu sezon şu ana kadar yediğimiz her golde ya bireysel hata ya da takım savunmasında bir aksama vardır hemen hemen ama bu seferkinin eleştirilecek bir yanı yok, komple bir şans golü.

Stat yeni olduğundan bu tür aksaklıkların yaşanması doğal. Gelip böyle bir maçı bulması ise gerçekten talihsizlik oldu. Isıtma sistemi falan demişsiniz de ısıtma sistemi kışın çok sert iklim koşullarında işe yarayan bir şey sadece. Sorunun stadın direnajıyla ilgili olduğu çok açık. Dediğim gibi yeni bir stat olduğu için zemin konusunda bir sıkıntı yaşandığını düşünüyorum. Bu maç hiç değilse bir daha böyle bir sorunun yaşanmaması adına güzel bir test oldu.

Ben gruptan çıkmak için hala şansımız olduğunu düşünüyorum. Ancak Manchester'ın Braga deplasmanında oynayacağı maçı kazanmasına bağlıyız. Tabi Cluj'u yenmemiz lazım önce. Eğer Cluj'u dışarda yener ve Manchester da Braga'yı yenip 4'te 4 ve 12 puan ile Arena'ya gelirse işte o maçta şansımız yüksek olur. Yalnız oynanan futbol gayet olumlu olsa da ben hala daha takıma güvenemiyorum kalan 3 maç için. Bir şeylerin eksik olduğu çok bariz. Yıllardır ŞL'de olmamanın handikapını da fazlasıyla yaşıyoruz. 2. olamasak bile UEFA'ya kalmaya bakmalıyız, takımın Avrupa'da devamlılık sağlaması lazım.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • ReloadedRevolution
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ŞANLI_ tarafından gönderilen mesaj
      Şanssızlık mı ? Şanssızlık saha zemini ise eyvallah.

GS, rakibine top yüzü vermedi rakibini şutu yok bu kadar rezalet gözüken bir takım ve sen bu takımı yenemiyorsun bunu şansla zeminle açıklayamazsın. rakip 10 kişi kalıyor faul olmayan pozisyonla hakem penaltı veriyor adamın eline çarptıgı bariz olmasına rağmen ve sen bu takımı bu kadar şeye rağmen yenemiyorsun...

GS rakiplerinin bu dirençli oyunlarına karşı hiçbirşey yapamayan bir takım oldu çıktı. Cluj kendi evinde asla yenilmez bence. Saha zemini rakibin gol attıktan sonra 10 kişi kalması herşey defansif futbola itti onları fakat çok etkili isimleri yok değil.

Engin ve Baros'u kullanmak zorundasın bu kadar basit. Baros'u kazanmaya çalışsa şu an herşey farklı olabilirdi. Ölüsü Umuttan daha etkili olur.

taktik diye bir şey yok GS üst tur ümitlerini çöpe attı dün

Cluj u yenerlerse deplasmanda UEFA ya giderler yoksa ona da gidemezler çok kötüydüler dün

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting