• Piazon
  Kayitli Üye


  Kayıt: 20-12-2009
  Yaş: 26
  Mesajlar: 8012
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Beşiktaş Kulübü, Ramazan Bayramı dolayısıyla Akaretler'deki kulüp binasında bir araya geldi.   Beşiktaş camiası, ramazan bayramı dolayısıyla bir araya geldi. Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Urgancılar, Berkay Gocay ve Seyit Ateş, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, divan üyeleri ile sporcular katıldı.

   Katılımcılara kısa bir konuşma yapan Yalçın Karadeniz, bayram günlerinin, milli ve dini bayramların, topluluğu birbirine kaynaştırması ve destek vermesi adına önemli olduğunu belirterek, ''Kızgınlıkların ve dargınlıkların giderilmesi açısından, Türk toplumu ve kültürü açısından çok önemli günlerdir. Bu günlerden birini yaşıyoruz. Bayram günlerinin Beşiktaş Kulübü'ne layık bir şekilde, düzgün olarak yapılması konusunda sayın başkanla fikir birliğine varmıştık. Ancak, yapay bazı şeylerle beraber buna o olaylar imkan vermedi. Sayın başkanla konuştuğum zaman, gelememenin ve aranızda olamamanın üzüntüsünü belirtti. Kendisi bu konuda bayramınızı kutlamam için beni aracı kıldı. Sayın başkanın tebriklerini sunuyorum'' dedi.

   Bundan sonraki bayramlarda bütün birimlerle beraber, daha geniş ve diğer kulüplerin yaptığı gibi bayramlaşma gerçekleştirmeyi planladıklarını kaydeden Karadeniz, ''Bugün böyle olduğu gibi kabul etmiş oluyoruz. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Gelecek günlerin, yeni sezonun Beşiktaşımız için hayırlara ve uğurlara vesile olmasını diliyorum. Her şey Beşiktaş için, en büyük Beşiktaş'' diye konuştu.

   Yönetim kurulu adına konuşan Genel Sekreter Mesut Urgancılar ise ''Bayramınız mübarek olsun'' şeklinde başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

   ''Nefes alışımız bayram. Umarım bugünlerimizi arıyor olmayız. Çünkü memleketin haline bakınca genel durum pek hoş görünmüyor. Dilerim bundan sonraki tüm bayramlar öncelikle sizin yaşam alanlarınız için, hepimizin ortak noktası Beşiktaş için, tüm spor camiası, milletimiz ve devletimiz için sevginin, dostluğun, kardeşliğin hakim olduğu, coşku dolu günler olur. Başta başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurulu adına bayramınızı kutluyorum.''
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting