• Perco1907
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Fenerbahçe SK
    • tezauratları direk zaten kitserver dat ın ıcıne atsanız yetiyor arkadaşlar verdiğim 0_sound.afs klasörünü
      Oyuncu face mikrofon hatasını düzeltim size kitserverin altında ilk sayfada link attım ne yapıcagınızıda söledim arkadaşlar ben oynarken büyük keyif aliyorum tezler olsun pankartlar oyuncular formalar stadlar olsun beğenende oldu beğenmiyende oldu ama beyenmiyenlerin şikayeti facelerdi onlarıda düzeltim arkadaşlar mikrofon sorununu oda mikfonlu hakemden kaynaklanıyodu sildim hakınızı helal edin size iyi oyunlar iyi pesler keyifler. Dersleri unutmayın:D

Derbi yapiyim dedimde selcuk herzamanki gibi 3-4 kisinin arasına sızdı ön direk kafa gol

• Reklam
  •  
  • akil13
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Yama süper olmuş abi, ama nedense tezahüratlar çıkmıyor bir türlü

Galiba importlamayı yanlış yaptım, nasıl yapılacağını anlatır mısın
  • bk_61
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • Perco1907 tarafından gönderilen mesaj
      bk_61 tarafından gönderilen mesaj
      Açık söylemek gerekirse beğenmedim. Daha fazla özenilebilirdi. Özellikle option file, face ve hairlerde birçok hata var. Yine de ellerinize sağlık

tabi saygı duyarım fakat Resimlerde Face Ve Hairları görüyorsundur? onlar gibi binlerde face oyunda mevcut.yanlış yüklemiş olmayasın faceler avrupa faceleri pes7 patch in faceleri ve kadrolarda küçük büyük bütün takımların oyuncuları mevcut boyları kiloları yaşlarıyla artı anadolu facelerne gelince inan bende mecburiyetten koydum anadolu face yapan kimse yok yapanca özentisiz yapmiş 4 büyüklerin ki çok iyi onuda zombi ali arkadaşımız yapmış ama inan bank asyanın stadları bıle var tezauratları pankartları formaları scoreboardları editlenmiş 10 numara stadlar yanı nasıl özenebilinirdi ben onu anlayamadım? Hangi yamada bank asya stadları bile var ve tezauratları?

Avrupa facelerine lafım olamaz, -ki zaten onlar da yabancı facemakerlardan alınmış kaliteli faceler. Ama onlarda bile surat & ten uyuşmazlığı, surat & saç uyuşmazlığı olmuş. Süper Lig'de de birçok hata var böyle. Türkiye'nin en büyük kulüplerinden olan Trabzonspor'da Ferhat Öztorun diye Ferhat Çökmüş'ün suratı atılmış misâl, Onur'a yapılan saç varken başka saç kullanmışsınız bu da bozmuş. Pawel ve Piotr Brozek faceleri kolayca bulunabilen iki facedir. Koymamışsınız.. Ayrıca gerçekten birçok yaş, kilo ve boy hatası da var.

Ben sadece facelerde ve option file'ı beğenmediğimi söyledim, siz de gelip bana tezahûrat ve stad konusunu açmışsınız. Elbette ki onlar harika olmuşlar. Ellerinize sağlık. Ama bunlar harikayken diğerleri vasat seviyede olunca pek de bir önemi kalmıyor..
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Eren Abi bu yamayı yükleyince eskiden A ile kayarken şimdi D ile kayıyor. Orta açmak tuşa az ve çok basma ile alakalı olmuş.Yamadan dolayımı bu eskiden yoktu böyle şeyler.
  • ScineLy
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Abi mastır lig yapıyorum son maçım kupa finali maç bitiyor oyuncuların yükselen güçlerini gösterdikten sonra oyundan atıyor belki 1 maçlıktır dıye 2 kere daha oynadım hep attı neden ?

Takımı: AS Roma
    • Sa herşeyden önce bu güzel yama için herkesin emeğine sağlık , ama bi sorunum var , kitserverde bende bank asya dan hiç bir face ve hair görükmüyor sebebi nedir dediklerinizin hepsini yaptım ama face ve hair ( bank asyada ) hiç yok yani boş içi bilgilendirirseniz sevinirim ...tşk

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2022 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting