• JesperS
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Deivson Rogerio Da Silva Bobo tarafından gönderilen mesaj
      Konuya şu açıdan bakmaklazım bu yama pes 2011 için değil kaç seneki önce pes 6 oyununu için yapılmış bir yama bugun pes 6yla uğraşan 1 elin parmak sayısını geçmez ve bunları göz önüne bulundurarak yorum yapmaklazım bazı face hataları diyorsunuzda onlar basit işler kendiniz halledebilirsiniz kitserverdan

arkadaşım biz burda yamayı kötü yönde eleştirmek adına yorumlar yapmıyoruz. Sadece bendeki sorunun kurulumla bir alakası olabileceğini düşündüm. Diğer arkadaşlardada var heralde demekki benden kaynaklanmıyor. Yamayada kimse kötü demedi. Mükemmel pes 6 için 4-4lük yama olmuş. Ayrıca yamadaki hataların söylenmesini eren abide istiyor. Bunda bir sakınca yok.

Şimdi Sen, Yenide, ASLAN GİBİ SAVAŞ GALATASARAY!

Twitter
  • Reklam
  •  
  • JesperS
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Galatasaray AŞ
    • tamam kardeş anladım bende bana söyledin sanmıştım sende kusura bakma artık

Şimdi Sen, Yenide, ASLAN GİBİ SAVAŞ GALATASARAY!

Twitter
  • LOmbiE
    Kayitli Üye

Takımı: Arsenal FC
  • 12 Aykut
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bende de hiçbir sorun yok.Spiker hariç.Ben bu yamadan öncede Hasan Mustan'ın spikerini kullanıyordum ama bu yamayı yükleyince spikerde biraz bozulmalar oldu.Mesela maçın bitimine 15-20 dk kaldı spiker "artık son 5 dakika" diyor bazende ilk yarı sonucunda skorları yanlış söylüyor.Bunun bir çözmümü var mı ?
  • Reklam
  •  
  • ScineLy
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Abi ben kurdum herşeyi taraftar sornum var tamam stadyumda taraftarlar var o sorunumu hallettım ama taraftarlardan ses çıkmıyor acaba tezahurat paketiyle bir ilgisi varmı yanlıslıkmı yaptım yaptıysam ne yanlıslık yaptım yardımcı olurmusun ?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting