• Reklam
  •  
  • tatamahatta
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Yamayı dört gözle bekledim ama açıkcası tam istediğim gibi olmamış hatalar fazla önemli oyuncu yüzleri yok bazı oyuncular da hata var. Bank Asya olmaması daha iyi olurdu çünkü pek zevkli olucağını zannetmiyorum faceler de olmayınca hiç zevk vermez.(Kende açımdan) Bank Asya stadlarının yerine bu hataları düzeltebilirdiniz gereğinden fazla stad var Stsl yeterdi ayrıca kadroların son dizilişleri olsaydı daha iyi olurdu. Yine de sağolun bu kadar uğraştınız çaba gösterdiniz teşekkür ederim.
  • kubi1925
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe
    • tatamahatta tarafından gönderilen mesaj
      Yamayı dört gözle bekledim ama açıkcası tam istediğim gibi olmamış hatalar fazla önemli oyuncu yüzleri yok bazı oyuncular da hata var. Bank Asya olmaması daha iyi olurdu çünkü pek zevkli olucağını zannetmiyorum faceler de olmayınca hiç zevk vermez.(Kende açımdan) Bank Asya stadlarının yerine bu hataları düzeltebilirdiniz gereğinden fazla stad var Stsl yeterdi ayrıca kadroların son dizilişleri olsaydı daha iyi olurdu. Yine de sağolun bu kadar uğraştınız çaba gösterdiniz teşekkür ederim.

Bence Bank Asya 1. Lig olması çok iyi oldu, özellikle Ankaraspor yerine Göztepe'mizin konulması en güzeliydi İnşallah bu tip yamalar önümüzdeki senelerde de çıkar ve oyunun tadına varırız
      Ali Kuçik #7

FM 2012 SAN MARINO KARİYERİM
      FM 2012 OLYMPIAKOS - PANATHINAIKOS ORTAK KARİYERİ
      Twitter
      Facebook
  • ScineLy
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • yamada dikkatimi çeken bir şey oldu eren abi oyuncuların güçleri neyse sahaya onları yansıtıyorlar yamayı düklemeden önce yüksek olanlar sürekli hızlı oynar çabuk oynar iyi oynardı ama güzel olmuş böyle.zayıf takımlarla büyük takımları yenme ıhtımalın var

Takımı: Arsenal FC
  • Perco1907
    Yama Yapimcisi Adayi

• evet arkadaşlar edit oyuncu yüzleri gerçeği ile aynı nerdeyse tektek ayarladım fakat oyuna yükledigim MİKROFONLU HAKEM işi bozmuş ve sildim hata düzeldi üstüne basa basa sölüyorum mikrifon hatası düzeldi. ilk sayfada link var.
      Mikrofon hatası kaltı.
      Link:http://www.ziddu.com/download/14033303/0_text.afs.exe.html
      Delete the previous one

Oyunda hata yok sadece facedeki mikrofon hatasından indirenler şiyaket ediyordu oda ortadan kalktığına göre keyiflice oyniya bilirsiniz arkadaşlar işim gereğiyle yapmam gerekenler vardı ama son dk hızlı hızlı yapınca bazı ufak hatalar gözden kaçmış onuda düzeltim ilk sayfadada kurulumunu kitserverin altına verdim yani daha nabiyim stadları yaptık pankartları yaptık bütün kadroları yaptık olan bütün faceleri kranponları formaları topları değerlendirdik elimden gelen bu ben bir stad yapımcısıydım. ama cok iyi oldu oynarken ben buyuk keyif alıyorum.
      Dedim gibi facede mikrofon hatası vardı düzelttim. hata kalmadı.

• Reklam
  •  
  • Wallcroft
    Kayitli Üye

• Ellerinize sağlık.Muhteşem bir yama olmuş.Fakat bir sorum olacaktı.Master lig yaparken Spormax Premier Lig Skorbord'u seçebiliyor muyuz ? Seçebiliyorsak nerden seçeceğiz ?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2022 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting