• Reklam
  •  
  • ScineLy
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • abi mastır ligde son kupa finali maç bitiyor oyuncuların artan güç yerini gösteriyor tamam diyorum loading yeri dolarken oyundan atıyor sebebi nedir oynıyamıyorum malesef

Takımı: Galatasaray AŞ
    • eren abi benim de bir problemim var oyunla ilgili. master lig yaparken iç saha ve dış saha farketmiyor kendi takımımın tezahüratlarını duyamıyorum. fakat rakip takımın tribünleri coşuyor. belki bu bi problem sayılmayabilir ama kendi evinizde rakip takım bas bas bağırırken sizin taraftarlarınızın susması gerçekten can sıkıcı çözümü var mı ? nasıl yapabilirim ?
  • JesperS
    Yama Yapimcisi Adayi

• eren abi bende yapamadım şu tezahüratları ya kitserverdeki data da attım importta ettim yok

Şimdi Sen, Yenide, ASLAN GİBİ SAVAŞ GALATASARAY!

Twitter
  • PiNo20
    Kayitli Üye

• ben tezahüratları yaptım. normal karşılıklı maç yaparken iki takımın da tezahüratları gümbür gümbür fakat master ligde kendi takımımın tezahüratlarını duyamıyorum. bi fikri olan yokmu arkadaşlar veya sizde de mi böyle oyun ?
  • alexlisouza
    Kayitli Üye

• PiNo20 tarafından gönderilen mesaj
      ben tezahüratları yaptım. normal karşılıklı maç yaparken iki takımın da tezahüratları gümbür gümbür fakat master ligde kendi takımımın tezahüratlarını duyamıyorum. bi fikri olan yokmu arkadaşlar veya sizde de mi böyle oyun ?

aynen ya cok sıkıntı oluyo .s
  • ScineLy
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • ScineLy
    Kayitli Üye

• anlatılana göre kurdum hersey tam hep aynı yerde atıyor ve biraz saçma ama maç hep 0-0 bitip uzuyo penaltılara kalıyor boş kalelere kaçırıyor üstten falan o değilde oyundan atması hep çok sinir bozuyor

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2022 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting