• handsome0212
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • arkadaşlar oyundan atma sorununu cozdum eger once bır yama kurduysanız o yamayı sılın yanı kıtserverı sılın daha sonra bu yamanın kıtserverını yukleyın bakın bır daha atıyormu ben oyle yaptım artık atmıyor yasasın
  • Reklam
  •  
  • sanane26
    Kayitli Üye

Takımı: Los Angeles Galaxy
    • arkadaslar master leigde atmasının tek sebebi importlama işlemini doğru yapamamanızdır yama süper ben oynuyorum master ligde 20 sezon gecti belki yama harika oyunu silin temiz bir yükleme yapın sonra anlatımdan takip edip yapın adam türkiyede pes6 ya profesyonel bankasyalı yama yapan tek adam emeğe saygı,hayırlı akşamlar.
  • andresantos1907
    Kayitli Üye

Takımı: Everton
    • perco 1907 tezahüratları 10 kere 0_sound .afs ımportladım fb macın da baska takım tezahüratı varr lütfen yardım ettt ne olurr allah rızası ıcın bir kerede sonrunsuz oynayalım su oyunu yaa

Takımı: BV Borussia Dortmund
    • gerçekden süper bir yama, başta perco sen olmak üzere yamada emeği geçen herkese çok teşekkürler saolun , perco eğer sen stadyum yapma işine devam edecekseniz mersin tevfik gür,ordu 19 eylül ,mardan, sakarya atatürk ,buca arena, gap arena gibi önemli stadlardan birini yapabilirsen çok mutlu edersin beni
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting