• Perco1907
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Fenerbahçe SK
    • 12 Aykut tarafından gönderilen mesaj
      Yamayı dün gece yarısı kurdum.Çok güzel harika bir yama.Ancak benim bir sorunum var.

RESİM

O bölgelerden orta açarken o yuvarlak içine aldığım turuncu şey ortaya çıkmıyordu.Ama burda D tuşuna ne kadar çok basarsak o kadar çok gidiyor eskiden böyle değildi.Bunu düzeltebilir miyim ?

yok pes6 var olduğundan beri o şut demeji cikiyor ama sen ayarlardan kapatmısın oyundan esc ye bas ve oyun ayarlarından kaldıra bılırsın yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Ali kardeşim sağolun. Seninde oyundaki facelerin ve kranponlarında oyuna renk kattı.
      Lig Tv Scoreboardların cıkmaması na raslamış arkadasım ıste belırtmısdım mastır lıg yapıcaksanız mastır lıg scoreboardı ındırıp ımportlamanız yeterlı.
  • Reklam
  •  
  • Marsis
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Zombie Ali tarafından gönderilen mesaj
      Öncelikle bu büyük yama için emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Muazzam görünüyor.

1. sayfada bazı değişiklikler yaptım daha anlaşılır olması için.

Megaupload sorunu için ise DNS ayarlarınızı değiştirmenizi öneririm. Benim kullandığım OPEN DNS ayarları;

208.67.222.222

208.67.220.220

Bununla "Megaupload" sitesine girebilirsiniz.

Hocam bende aynı dns'yi kullanıyorum,siteye grişite sorun yok. 40 küsürlük bekleme saniyesi geçtikten sonra normal indirmeye tıklıyorum,indirme falan başlamıyor,tıkladıktan sonra yahoo sitesi açılıyor.

Zlatan™

Marsis Avatar Dünyası-Dev Barcelona Arşivi Yayında !
  • cimboom
    Haber Editörü

• Benim kitserverin icinde "dat" dosyasi yok, ne yapmam lazim?
      Bu arada Perco kardes yamayla basladiktan beri takipteydim ve eline saglik emegine saglik.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • cimboom
    Haber Editörü

• cimboom tarafından gönderilen mesaj
      Benim kitserverin icinde "dat" dosyasi yok, ne yapmam lazim?

Bu arada Perco kardes yamayla basladiktan beri takipteydim ve eline saglik emegine saglik.
      Sorunu cözdum arkadaslar, kitservi masaustune cikardim sonra oldu.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • Perco1907
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Fenerbahçe SK
    • cimboom tarafından gönderilen mesaj
      cimboom tarafından gönderilen mesaj
      Benim kitserverin icinde "dat" dosyasi yok, ne yapmam lazim?

Sorunu cözdum arkadaslar, kitservi masaustune cikardim sonra oldu.

alexlisouza tarafından gönderilen mesaj
      kardesim taraftar sesleri neden olmuyo ya deliricem .s bide yattara falan hep sol ayak faceler karısık anlamadım gitti .s

Kurulu kitserverlarınızı silin benim video yaptığım gibi tektek kurun ve crack yapmadığında çıkıcaktır taraftar sesleri crack kitserver kurulumunda otomatik kuruluyor.

Taraftar sesi kurulumu

O_sound:C: /Program Files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 6/kitserver/dat

0_Sodun2: O_sound:C: /Program Files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 6/kitserver/dat 0_sound.afs

kitserver'ı indirin kurun dedigim yere dat kendiliginden var zaten var olan kitserverınız silin unique patch yamasının hakiki kitserverini kurun zaten oyunun büyük olçüsü face ve uniyide atında kuruluyor. alternatif link inanın vaktım yok sildim artık herşeyi ... olanlar bunlar ama bunda premium gerekmiyor bas 10 tanesine üst üste insin direk. dedigim gibi kurulumu iyi yapmassanız hata verir kurulum çok önemli sitede kırmızı harflerle belirtigim gibi yamanın kendine has kitserverinı kurun setup halinde zaten o_text e_text in bir takımı içinde..
      yapmayın arkadaşlar önemle vurgu yaptım verdigim kitserverı indirin diye.... içinde importlanacak seyler kendiliginden kitserverı kurunca importlanıyor.İYİ OYUNLAR ARKADAŞLAR.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting