• Reklam
  •  
  • alexlisouza
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Perco1907 tarafından gönderilen mesaj
      alexlisouza tarafından gönderilen mesaj
      yok kardesim yok olmuyo nasıl yapıcam bilmiyorum skorbordda olmadı allah askına bi yardımcı ol kardeism ya

ne gibi sorun var anlamadımkı scoreboardmı olmadı kitservermi hangısı.

kardesim tezahüratlar olmuyo ya :/ skorbordda aynı şekilde .s
  • alexlisouza
    Kayitli Üye

evet biraz saçma olmuş kimse kimseden üstün değildir neyse konumuza dönemlim. Ne gibi bir sorun var ben anliyamadım:S

Kardeşim benim STSL ve Bank Asya Tezahüratlarını yapamıyorum 3 part var Winrar şeklinde her yolu denedim olmadı bi türlü . + Skorbordda olmadı ltfen yardımcı ol kardesim
  • alexlisouza
    Kayitli Üye

Kitserverı silin ve benim verdigim kitserverı kurun. e_text dosyasını indirin. e_text i orjinal dat klasörünün içine atın çıkan soruya evet diyin. Tezaurat konusuna gelince o_sound.afs rar'ın içinde o_sound.afs klasörünü alın kitserver dat ın içine sürükle bırak yapın sorun ortadan kalkıcaktır.

Harfine kadar herşeyi yaptım yok yine olmadı delirdim resmen ya .s
  • Reklam
  •  
  • Perco1907
    Yama Yapimcisi Adayi

• bk_61 tarafından gönderilen mesaj
      Açık söylemek gerekirse beğenmedim. Daha fazla özenilebilirdi. Özellikle option file, face ve hairlerde birçok hata var. Yine de ellerinize sağlık

tabi saygı duyarım fakat Resimlerde Face Ve Hairları görüyorsundur? onlar gibi binlerde face oyunda mevcut.yanlış yüklemiş olmayasın faceler avrupa faceleri pes7 patch in faceleri ve kadrolarda küçük büyük bütün takımların oyuncuları mevcut boyları kiloları yaşlarıyla artı anadolu facelerne gelince inan bende mecburiyetten koydum anadolu face yapan kimse yok yapanca özentisiz yapmiş 4 büyüklerin ki çok iyi onuda zombi ali arkadaşımız yapmış ama inan bank asyanın stadları bıle var tezauratları pankartları formaları scoreboardları editlenmiş 10 numara stadlar yanı nasıl özenebilinirdi ben onu anlayamadım? Hangi yamada bank asya stadları bile var ve tezauratları?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting