• Reklam
  •  
  • devranronaldo
    Kayitli Üye

Takımı: Adana Demirspor
    • Valla arkadaşlar sizde nasıl sorun çıkıyor anlamıyorum ben indirdim kurdum kusursuz bir yama , harika bir yama valla yapanların ellerine sağlık fenerbahce ile oynarken kendimden geçtim coştum müthiş olmuş cidden
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • yamayı kurdum master ligte 8. maçıma geldim şu an sorunsuz gibi yamayı kurmada sorun yaşayan arkadaşlar ya kurulumda hata yapıyor yada yamalı oyun üzerine bunu kurmaya çalışıyor yani sıfır oyun üzerine kurulum videosundakilerin aynılarını yaptıktan sonra sorun yok şu an.Bu arada yapımcıların ellerine sağlık çok şahane bi yama olmuş özellikle bank asya stadlarının olması ve tezahuratların olması oyuna farklı bi tat katmış ben şahsen beğendim yamayı heralde piyasadaki sholim patch ile birlikte en iyi 2 yama şu anda tabi tsl,bank asya ligi olması tazahuratlar olması türkçe spiker olması bu yamayı şu an için en iyi yama haline getiriyor yama yapımı baya uzuncana sürdü ama hakını vermişsiniz gerçekten.
  • JesperS
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bended face veya hairlerde bazı sorunlar var mesela onur kıvrak, gökhan zan gibi fakat diğer yerler müthiş işte aşağıda resim

Uploaded with ImageShack.us

Şimdi Sen, Yenide, ASLAN GİBİ SAVAŞ GALATASARAY!

Twitter
  • Live_Soccer
    Kayitli Üye

• Yüzlerde çok hata var ama [Seric'in mesela kafası yok,bazı futbolcularda kulaklık var hakem kulaklığı ) ama bu kadar emek vermiş stadlar bu açıkları kapatıyor bence

• Deivson Rogerio Da Silva Bobo
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Konuya şu açıdan bakmaklazım bu yama pes 2011 için değil kaç seneki önce pes 6 oyununu için yapılmış bir yama bugun pes 6yla uğraşan 1 elin parmak sayısını geçmez ve bunları göz önüne bulundurarak yorum yapmaklazım bazı face hataları diyorsunuzda onlar basit işler kendiniz halledebilirsiniz kitserverdan
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting