• JamSessioN
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar ben şu an devlet üniversitesinde okuyorum. 1. yılımdayım. Fakat özel üniye geçmek istiyorum. Bu nasıl mümkün olabilir bununla ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim!
  • Reklam
  •  
  • Eagle-Eye
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
      •  (27 Kasım 2004 Cumartesi, 21:30)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bildiğim kadarıyla hangi özel üni.ye gitmek istiyorsan orada soruşturacaksın ve gideceğin bölüme göre şimdiki okulunda 1. sınıfta kaç ortalama tutturman gerektiğini öğreneceksin ve yanlış bilmiyorsam şu an aldığın derslerin hiçbirinden kalmadan tertemiz üst sınıfa geçecek durumda olman gerekecektir..

tabi bir de okulda yatay geçişe imkan tanıyacak boş kontenjan olması gerekli ama devletten özele geçmeyi düşündüğün için bu pek bi sorun olmaz
  • JamSessioN
    Kayitli Üye

•  (28 Kasım 2004 Pazar, 21:31)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Eagle-Eye
      bildiğim kadarıyla hangi özel üni.ye gitmek istiyorsan orada soruşturacaksın ve gideceğin bölüme göre şimdiki okulunda 1. sınıfta kaç ortalama tutturman gerektiğini öğreneceksin ve yanlış bilmiyorsam şu an aldığın derslerin hiçbirinden kalmadan tertemiz üst sınıfa geçecek durumda olman gerekecektir..

tabi bir de okulda yatay geçişe imkan tanıyacak boş kontenjan olması gerekli ama devletten özele geçmeyi düşündüğün için bu pek bi sorun olmaz

İlgin için saol!
  • basketci09
    Kayitli Üye

•  (22 Şubat 2005 Salı, 00:31)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Biraz gec olmus olabilir ama ben yine de yaziyim.

ilk olarak alttan dersin olmamali.
      not ortalaman okulun istegine gore degisir bunu arastirmak gerekir.
      Yildiz 'da buna ek olarak ingilizce sinavi da belli oranda ekleniyor.Arz talep de
      etkili tabiki.
  • JamSessioN
    Kayitli Üye

•  (22 Şubat 2005 Salı, 01:48)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Peki bu geçiş sadece 1. sınıf sonumu oluo?
  • basketci09
    Kayitli Üye

•  (22 Şubat 2005 Salı, 10:36)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Bu da universiteden universiteye degisiyor.
      yildiza 2. sene basvurmustum ben ve kabul etmislerdi diger okullari bilmiyorum.
      Tabi senelerin soyle bir dezavantaji olabilir ders icerikleri uymayacagi icin alttan ders verebilirler.Ama bu okulu kazandiktan sonraki is.
      Gitmek istedigin tum okullari onceden arastirmani tavsiye ederim.
      Yalniz ozellerdeki proseduru bilmiyorum.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting