• Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Uzunca süre maske takarsan, altındaki kişiliği de unutursun.
      V For Vendetta

İnsan sevdiğini öldürür diye bir söz vardır ya. Aslında bakın, insanı öldüren hep sevdiğidir.
      Fight Club
  • ChivasRegal
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ''Hastasıyız dedeeee !''
      -Çakallarla Dans

Hala aklıma geldikçe gülüyorum
      büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..." İslam Çupi.
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • ‎"Alan: Bana bu kadar yakın birinin ölümünü bir daha kaldıramam.Bu çok canımı yakıyor. Büyükbabamın ölmesine çok üzülmüştüm.
      Phil: Başın sağolsun. Nasıl öldü ki?
      Alan: İkinci Dünya Savaşı'nda!
      Phil: Çarpışmada mı öldü?
      Alan: Hayır, Vermont’ta kayak yapıyormuş. Sadece İkinci Dünya Savaşı'na denk geldi.."

(The Hangover)

***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • daimy2017
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • I will make him an offer he can't refuse. The Godfather. "Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım." The Godfather filminden.

For me, being a gangster was better than being the president of the United States. Goodfellas. "Benim için gangster olmak Amerikan başkanı olmaktan iyiydi." Goodfellas filminden.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2018 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting